Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Sandtangen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Sandtangen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 14 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 dager! (3 svar)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | C-åpen | B-åpen | D 17-59 | D 60- | H 17-59 | H 60- | Ledsager

N-åpen

1 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Eric ChaboudSandnes IL (Rogaland)41.0826.02
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)23.5315.06
0Gustav Frafjord HaarrGanddal IL23.2314.47
0Liv Gunstensen HaarrGanddal IL23.4114.59
0Terje Frafjord HaarrGanddal IL26.1116.34
0Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering24.4915.42
0Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering24.4915.42
0Liva WathneSandnes IL (Rogaland)26.0516.30
Arnas MockusGanddal ILikke startet

D 9-10

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida RichterSandnes IL (Rogaland)26.3016.46
2Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)27.54+1.2417.39

D 11-12

1 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb13.578.49
2Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)18.24+4.2711.38
3Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)18.56+4.5911.58
4Lea StokkelandÅlgård Orientering21.57+8.0013.53

D 13-14

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.137.06
2Julie Mydland HellandEgersund OK14.18+0.057.09

D 15-16

2 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL16.346.52
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK17.40+1.067.19
3Synne Skeie PettersonEgersund OK19.52+3.188.14

H 9-10

1 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)26.3916.52

H 11-12

1 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)12.588.12
2Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)13.05+0.078.16
3Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)13.28+0.308.31
4Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)13.48+0.508.44
5Thomas VaktdalSandnes IL (Rogaland)14.11+1.138.58

H 13-14

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)14.177.08

C-åpen

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arne SæteråsSandnes IL (Rogaland)12.488.06
2Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)22.11+9.2314.02

B-åpen

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering17.318.45
2Maren OftedalÅlgård Orientering19.02+1.319.31
3Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)23.15+5.4411.37
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17-59

2 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL15.206.21
2Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)17.47+2.277.22
3Ingrid LamarkGanddal IL19.07+3.477.55
4Mette WathneSandnes IL (Rogaland)19.24+4.048.02
5Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)21.34+6.148.56
6Vibeke LamarkGanddal IL22.35+7.159.22
7Mariann SveinsvollGanddal IL23.35+8.159.47
8Heidi Martby-SkogsholmÅlgård Orientering24.37+9.1710.12
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 60-

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL23.1111.35
2Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb24.26+1.1512.13
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb24.41+1.3012.20
4Olaug F MydlandEgersund OK25.27+2.1612.43
5Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb28.32+5.2114.16
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-59

2 410 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus  RichterSandnes IL (Rogaland)12.445.17
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)15.18+2.346.20
3Kim RichterSandnes IL (Rogaland)15.49+3.056.33
4Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)16.12+3.286.43
5Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering16.46+4.026.57
6Gunnar PettersonEgersund OK17.00+4.167.03
7Aivaras MockusGanddal IL17.15+4.317.09
7Henning SundbyGanddal IL17.15+4.317.09
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering17.16+4.327.09
10Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering17.32+4.487.16
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb18.09+5.257.31
12Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.41+5.577.45
13Trond LamarkGanddal IL18.58+6.147.52
14Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)19.04+6.207.54
15Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb19.49+7.058.13
16Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)20.14+7.308.23
17Olav HellandEgersund OK20.33+7.498.31

H 60-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arvid MydlandEgersund OK15.177.38
2Kjell SvihusGanddal IL18.58+3.419.29
3Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)19.11+3.549.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb19.14+3.579.37
5Geir HusdalViking TIF20.20+5.0310.10
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb20.57+5.4010.28
7Bjarne GimreGanddal IL21.29+6.1210.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor