Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 13 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 6 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | Damer - kort | Herrer - kort | Damer - mellom løype | Damer - lang løype | Herrer - mellom løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Ledsager

Damer - kort

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Byberg MæstadGanddal IL45.5418.39
2Åsne UskenGanddal IL51.00+5.0620.43

Herrer - kort

2 460 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar MosvoldGanddal IL24.339.58
2David Strømme EikelandNOTEAM37.04+12.3115.04
3Jostein DaleNOTEAM46.57+22.2419.05
4Magnus VoldenGanddal IL1.00.28+35.5524.34
5Anders Løvås DaleNOTEAM1.11.03+46.3028.52
247595 U1 Ukjent løper247595NOTEAMdiskvalifisert

Damer - mellom løype

2 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eliska BuresovaGanddal IL35.3911.55
2Hanna in't VeldGanddal IL38.31+2.5212.52
3Grete Stokke SeljeskogGanddal IL41.30+5.5113.52
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb43.38+7.5914.35
5Kristin BarvikGanddal IL47.19+11.4015.49
6Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb47.58+12.1916.02
Kristin Furre OweGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL26.047.12
2Anna TaksdalGanddal IL29.28+3.248.08
3Vibeke LamarkGanddal IL36.30+10.2610.04
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL38.42+12.3810.41
5Tove BjerkreimFrøyland IL42.21+16.1711.41
6Ann Karin TjørhomGanddal IL42.38+16.3411.46
7Mariann SveinsvollGanddal IL44.14+18.1012.13
8May MelingStavanger Orienteringsklubb53.01+26.5714.38
9Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL1.00.01+33.5716.34

Herrer - mellom løype

2 990 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering24.308.11
2Bjarne GimreGanddal IL31.19+6.4910.28
3Kjell SvihusGanddal IL32.59+8.2911.01
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.23+13.5312.50
5Ove MæstadGanddal IL38.51+14.2112.59
6Peder OrstadGanddal IL44.56+20.2615.01
7Christoffer OweGanddal IL58.52+34.2219.41
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILdiskvalifisert
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 620 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik SandalGanddal IL23.486.34
2Aart Joakim in't VeldGanddal IL24.04+0.166.38
3Per Olav HaarrGanddal IL26.21+2.337.16
4Henning SundbyGanddal IL26.46+2.587.23
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)27.26+3.387.34
6Joar EilevstjønnGanddal IL27.45+3.577.39
7Arild AasheimGanddal IL29.34+5.468.10
8Eivind EikelandNOTEAM29.45+5.578.13
9Oddmund NordgårdGanddal IL31.30+7.428.42
10Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb34.37+10.499.33
11Svein Oddvar NetlandGanddal IL36.02+12.149.57
12Tor Gunnar OsenGanddal IL41.06+17.1811.21
13Thomas Barvik MælandGanddal IL42.59+19.1111.52
Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Jakob Hagalid RavnåsNOTEAMdiskvalifisert

Nybegynnerløype

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karen OrstadGanddal IL1.12.0529.11
Liven OrstadGanddal IL1.12.0529.11
Tilda ThorkildsenGanddal IL1.12.0429.10
Thomas ThorkildsenGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor