Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 13 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC

Herrer A-løype

3 600 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL26.597.29
2Espen Beer PrydzHeming Orientering27.21+0.227.35
3Brynjar FredheimLillomarka OL29.33+2.348.12
4Terje BlindheimLillomarka OL29.49+2.508.16
5Karl Oraug RyghIL Koll30.37+3.388.30
6Finn Gjerull RyghNydalens SK30.50+3.518.33
7Didrik BredesenLillomarka OL33.35+6.369.19
8Hallvard FjærLillomarka OL34.25+7.269.33
9Hallvard BergIL Tyrving34.56+7.579.42
10Morten ØdegaardLillomarka OL35.23+8.249.49
11Kjetil FriestadKristiansand OK35.33+8.349.52
12Håkon BogasonLillomarka OL36.02+9.0310.00
13Martin GranlyLillomarka OL37.46+10.4710.29
14Boye WangensteenLillomarka OL37.50+10.5110.30
15Fredrik SaugestadNydalens SK37.56+10.5710.32
16Per Christian StenshorneNydalens SK37.59+11.0010.33
17Mats Olav BergLillomarka OL38.24+11.2510.40
18Nils Ragnar LiholtLillomarka OL38.31+11.3210.41
19Glenn SørensenPrivat39.47+12.4811.03
20Frank Åge KippernesFFI BIL40.36+13.3711.16
21Knut Anders LøkenFossum IF41.18+14.1911.28
22Erik ThorstensenIL GeoForm41.43+14.4411.35
23Lars Audun VoldLillomarka OL42.01+15.0211.40
24Paul HinschNjård42.20+15.2111.45
25Bjørnar EspeLillomarka OL42.37+15.3811.50
26Johan MyglandIL GeoForm43.02+16.0311.57
27Roar BrændenLillomarka OL43.04+16.0511.57
28Johan MattssonLillomarka OL43.05+16.0611.58
29Truls AngellLillomarka OL43.29+16.3012.04
30Knut FossgardLillomarka OL44.38+17.3912.23
31Leif BillingsøEidskog OL46.41+19.4212.58
32Sjur SæterenLillomarka OL47.34+20.3513.12
33Eivind LangøigjeltenHamar SK50.44+23.4514.05
34Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm51.02+24.0314.10
35Oskar AaldeLillomarka OL52.20+25.2114.32
36Harald SørensenLillomarka OL54.08+27.0915.02

Damer A-løype

3 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL34.459.39
2Nikoline AsdølTyrving IL40.24+5.3911.13
3Emelie Lindgren42.53+8.0811.54
4Katrine Arnesen42.55+8.1011.55
5Heidi TronbølFet OL43.28+8.4312.04
6Lise HorntvedtLarvik OK45.16+10.3112.34
7Brita Opheim SauarIL Koll50.51+16.0614.07
8Gunnhild VikhamarLillomarka OL54.38+19.5315.10
9Trine OldernesLillomarka OL56.53+22.0815.48
10Teresia WangensteenLillomarka OL1.20.04+45.1922.14

Herrer B-løype

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm30.159.45
2Erik HolterLarvik OK30.50+0.359.56
3Martin Vestli32.09+1.5410.22
4Roar SigurdsenRingnes BIL37.40+7.2512.09
5Assaf Bar-NathanLillomarka OL39.06+8.5112.36
6Øystein AasLillomarka OL39.35+9.2012.46
7Tore DanielsenPrivat40.01+9.4612.54
8Edward WoodhouseLillomarka OL40.55+10.4013.11
9Lars Eirik Borgen45.39+15.2414.43
10Fredrik SteiwerLillomarka OL48.23+18.0815.36
11Alfred Holtan SanderudLillomarka OL50.20+20.0516.14
12Eirik EspePrivat52.34+22.1916.57
13Brage Wergeland BiemLillomarka OL1.04.50+34.3520.54

Damer B-løype

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line Bar-NathanLillomarka OL38.5712.33
2Merete RørvikLillomarka OL39.17+0.2012.40
3Reidunn HallanLillomarka OL41.33+2.3613.24
4Frøy GrøndahlLillomarka OL44.08+5.1114.14
5Karen Marie StavdalPrivat45.11+6.1414.34
6Lene FinkenhavnLillomarka OL47.21+8.2415.16
7Vibeke HøstLillomarka OL47.25+8.2815.17
8Tone Samuelsson51.30+12.3316.36
9Sharon BroadwellIL GeoForm51.40+12.4316.40
10Elin BrekkeLillomarka OL56.05+17.0818.05
11Elisabeth StrandbergLillomarka OL1.15.37+36.4024.23
Kirsti BergIL Tyrvingdiskvalifisert

Herrer C/N-løype

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom EdvardsenIL Koll29.4413.30
2Per Ongstad37.11+7.2716.54
3Tor HennÅrvoll IL48.32+18.4822.03
4Brynjar StoksetOppsal Orientering1.14.34+44.5033.53
Oliver AndersenPrivatdiskvalifisert
Tobias AndersgårdLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C/N-løype

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kathrine StoksetOppsal Orientering37.0016.49
2Eilen VikIL Koll46.45+9.4521.14
3Cecilie Gram-Knutsen49.43+12.4322.35
4Elida Gram-Knutsen WeiszNydalens SK1.05.27+28.2729.45
5Henny Holtan SanderudLillomarka OL1.36.38+59.3843.55
Klara TenfjordPrivatdiskvalifisert
Katrine Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor