Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp Husabø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp Husabø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 13 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Herrer kort | Damer kort | Damer - kort lett | Herrer - kort lett

Damer - mellomlang løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida KolstøEgersund OK34.24
2Monica HorpestadEgersund OK35.29+1.05
3Hilde HetlandEgersund OK38.15+3.51
Anna FosterNOTEAMikke startet

Damer - lang løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jane Mydland HellandEgersund OK35.49
2Julie Mydland HellandEgersund OK37.21+1.32
3Jorunn HadlandEgersund OK39.18+3.29
4Synne Skeie PettersonEgersund OK50.54+15.05
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK51.09+15.20
Ada C StokkelandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HetlandEgersund OK30.29
2Olav HellandEgersund OK33.52+3.23
3Steinar HorpestadEgersund OK35.35+5.06
4Odd GarpestadEgersund OK38.38+8.09
5Ivar AalbuEgersund OK45.11+14.42
Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth MydlandEgersund OK35.02
2Trond Sigurd FotlandEgersund OK40.08+5.06
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK40.27+5.25
4Gunnar PettersonEgersund OK41.45+6.43
5Sturla StokkelandEgersund OK43.30+8.28
6Ole Andre BrandsbergEgersund OK58.13+23.11
Kjell Sigve GrønningEgersund OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Lea StokkelandEgersund OK17.15+17.14
3Tea StokkelandEgersund OK17.18+17.17
4Noa StokkelandEgersund OK17.21+17.20
5Sebastian GrønningEgersund OK20.42+20.41
6Natalie B. LeidlandEgersund OK25.17+25.16
Arild OpstadEgersund OKfullført
Lene B. LeidlandEgersund OKikke startet

Damer - kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger Skretting OpstadEgersund OKdiskvalifisert

Damer - kort lett

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi L.H. BirkelandEgersund OK35.57
2Vilde PuntervoldEgersund OK36.33+0.36
3Astrid Elina MyklebustEgersund OK38.12+2.15

Herrer - kort lett

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruben Mydland HellandEgersund OK31.33
2Emil Fotland KolstøEgersund OK33.20+1.47
3Andreas B LeidlandEgersund OK35.48+4.15
3Marius B. LeidlandEgersund OK35.48+4.15
5Arne Johan Røiland PedersenEgersund OK38.40+7.07
Markus Mydland HellandEgersund OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor