Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 4
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: torsdag 26 august 2021

Klasser: Visa alla | N | H16C | D16C | 17C | H16AB | D16AB | 17AB

N-løype

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK12.187.41
2Joy Okuweh ThorsbergGrue IL19.25+7.0712.08
3Haakon StolpeEidskog OL22.04+9.4613.47
4Eira LindemarkOdal OL - Orientering27.08+14.5016.57
5Lukas ValsgårdOdal OL - Orientering27.10+14.5216.58
6Hjalmar BillingsøBrandval/Kongsvinger OK35.02+22.4421.53

H-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Brede StorbråtenOdal OL - Orientering29.1813.57
2Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL38.19+9.0118.14

D-16C

2 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nora HalvorsrudEidskog OLikke startet
Synne SørliEidskog OLikke startet

17-C

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klaus EngenEidskog OL26.2912.36
2Oddvar GravingenOK Hierne27.36+1.0713.08
3Kai Jostein BergersenEidskog OL28.09+1.4013.24
4Rolf A ØstliBrandval/Kongsvinger OK28.50+2.2113.43
5Roar SætabergetLunderseter IL31.25+4.5614.57
6Anita DalGrue IL34.25+7.5616.23
7Oddbjørn BergersenEidskog OL45.45+19.1621.47
8Tor SimonsenOK Øst45.54+19.2521.51
9Willy LindemarkOdal OL - Orientering46.52+20.2322.19
Eivind HartmannOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H-16AB

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL27.079.41
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering29.27+2.2010.31

17-AB

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK24.598.55
2Tormod BorgGrue IL25.43+0.449.11
3Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK28.22+3.2310.07
4Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK29.21+4.2210.28
5Arne SørliEidskog OL34.35+9.3612.21
6Stein Magnus MoenGrue IL35.27+10.2812.39
7Svein ThorsbergGrue IL36.42+11.4313.06
8Niklas StolpeEidskog OL37.56+12.5713.32
9Sigrid HatlandBrandval/Kongsvinger OK37.58+12.5913.33
10Leif BillingsøEidskog OL41.00+16.0114.38
11Jo RaabeBrandval/Kongsvinger OK42.05+17.0615.01
12Jens-Henrik SimonsenOK Øst42.37+17.3815.13
13Ruth Malin DalGrue IL43.59+19.0015.42
Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor