Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Modumløpet med PWT cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Modumløpet med PWT cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 12 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85-

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jack BoströmKonnerud ILfullført
Eirik Jackson BrandtenborgModum OLfullført
Andreas DanielsenKongsberg OLfullført
Marte GulliksenEiker OLfullført
Simen Økern HågårdKonnerud ILfullført
Otilie ManvikModum OLfullført
Sofie MolenaarModum OLfullført
Betlehem HebteabModum OLikke startet

N2-åpen 10-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Evert HedegartKongsberg OL26.33

C-åpen 10-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elias MolundTyrving IL31.28

C-åpen 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid SkareKonnerud IL26.36
2Heidi EriksenLarvik OK26.42+0.06
3Hanne GulliksenEiker OL31.37+5.01
4Grete ThorsbyEiker OL42.59+16.23

B-åpen 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Philippe ZürcherEiker OL33.10
2Kirsten GjermstadKonnerud IL33.30+0.20
3Hilde S MolenaarModum OL39.13+6.03
4Gerd Berit RekveFossum IF42.24+9.14

AL-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard HågårdKonnerud IL28.50
2Håkon WoldSturla, IF31.07+2.17
3Åsmund AndersenKonnerud IL56.26+27.36
4Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF1.01.41+32.51
5Anders JohnsenSturla, IF1.12.08+43.18
Odd StrandKongsberg OLdiskvalifisert

D 9-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL25.29
Mari GulliksenEiker OL42.29
Marina SandvoldEiker OL43.36
Sofie SkareKonnerud IL44.32
Eira Zürcher-GretteEiker OL38.07

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Line Zürcher-GretteEiker OL41.34
2Målfrid Brokhaug RøvangModum OL44.30+2.56
3Kamille DanielsenKongsberg OL53.40+12.06
Julie Økern HågårdKonnerud ILikke startet

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL26.11
2Elise RenardKongsberg OL31.07+4.56
3Marte EgerKongsberg OL31.10+4.59
4Frida HopeModum OL50.07+23.56
5Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL52.18+26.07
Linnea DanielsenKongsberg OLikke startet
Julie WoldSturla, IFikke startet

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari AarsethNydalens SK31.05
2Iselin HøivoldKongsberg OL32.13+1.08
3Ylva KlausenSturla, IF35.48+4.43
4Marthe Graff-WiikSturla, IF54.59+23.54
5Mina HobbelstadEiker OL59.07+28.02
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Ingrid LestebergKongsberg OLikke startet
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea OlofssonKongsberg OL32.58
2Celine RenardKongsberg OL40.46+7.48

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Økern JensenKonnerud IL38.37
2Monica BerglundRingerike OL40.19+1.42
3Ann-Karin LestebergKongsberg OL53.55+15.18
4Ingrid Lundin BerganKongsberg OL56.52+18.15
5Hege GunnerødAsker Skiklubb59.59+21.22
6Trude HansenBerger og Svelvik OL1.00.19+21.42

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne OmdalKongsberg OL40.28
2Veslemøy SolbergKonnerud IL40.32+0.04
3Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL46.27+5.59

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari LyngbakkenKonnerud IL1.01.42
2Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.06.30+4.48
Eli Tufte HanssenEiker OLikke startet

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud KjemperudEiker OL58.03

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda VerdeSturla, IF28.28
2Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering1.09.53+41.25
3Else StordalOL Tønsberg og omegn1.20.09+51.41

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Bruland VråleSturla, IF1.07.37
2Birgitte BekkelundRøyken OL1.29.14+21.37

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb58.39

H 9-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erik BerganKongsberg OL38.45
Magnus LestebergKongsberg OL24.21
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL24.46
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL21.24
Tobias DanielsenKongsberg OLdiskvalifisert

H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel KlausenSturla, IF19.22
2Jørgen WigerModum OL25.43+6.21
3Iver AarsethKoll IL26.34+7.12
4Olai BisethKongsberg OL27.53+8.31
5Mathis RenardKongsberg OL28.37+9.15
6Filip MolenaarModum OL30.55+11.33
7Kristian KaiserSturla, IF34.04+14.42
8Eirik LestebergKongsberg OL41.29+22.07
Ted BoströmKonnerud ILikke startet

H 13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL19.25
2Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL20.03+0.38
3Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL22.51+3.26
4Hans Kristian WigerModum OL25.47+6.22
5Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL26.15+6.50
6Nils Zahl ErikssonKongsberg OL26.41+7.16
7Jon StrandKongsberg OL27.54+8.29
8Arne BisethKongsberg OL30.10+10.45
9Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL38.21+18.56
Jan Olav BerganKongsberg OLdiskvalifisert

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Hellerud SireKonnerud IL26.52
2Fredrik Fet AndersenKonnerud IL27.06+0.14
3Mats JohnsenSturla, IF28.30+1.38
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL28.35+1.43
5Oskar HopeModum OL28.36+1.44
6Henrik KaiserSturla, IF29.54+3.02
7Jens WoldSturla, IF32.52+6.00
8Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF32.57+6.05
9Rasmus BerglundRingerike OL37.53+11.01
10Håvard Rekve LianIL Koll48.43+21.51

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Damien RenardKongsberg OL29.33
2Lars GrønhovdModum OL32.12+2.39
3Kenneth SandvoldEiker OL34.35+5.02
4Magnus Hope BarthRingerike OL43.45+14.12
5Joar GjerdahlBodø og Omegn IF Orientering44.35+15.02
Martin KaiserSturla, IFikke startet

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola LestebergKongsberg OL32.32
2Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL41.39+9.07
Lars BerglundRingerike OLikke startet

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Øivind EgerKongsberg OL31.01
2Roger WiikSturla, IF31.12+0.11
3Lars-Ivar AarsethNydalens SK35.53+4.52
4Kjetil MolundTyrving IL36.21+5.20
5Sven OhrvikKonnerud IL41.54+10.53
6Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL49.07+18.06
7Torgeir BrandalKongsberg OL1.12.39+41.38

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL28.46
2Per KaarbyFossum34.17+5.31
3Erik HøivoldKongsberg OL35.47+7.01
4Reidar FossumAsker Skiklubb38.56+10.10

H 75-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon FærdenNordre Follo Orientering35.52
2Hans StordalOL Tønsberg og omegn45.23+9.31
3Ragnar HillestadLardal OL45.52+10.00
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK45.58+10.06
5Lars Martin GjeinStokke IL48.41+12.49
6Ingar HåkonsenKongsberg OL52.55+17.03
7Knut KjemhusKongsberg OL57.38+21.46
8Helge RevhaugRingerike OL58.39+22.47
9Magnar ØvreåsBotne SK1.13.12+37.20
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
John Ivar KjellevoldModum OLdiskvalifisert

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.00.18
Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert

H 85-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Finn Åge ØsternKongsberg OL42.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor