Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 13 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 6 dager! (2 svar)

Klasser: Visa alla | D/H 11-14 | D 15-16 | H 15-16 | D 17- Kort | H 17- Kort | D 17- Lang | H 17- Lang | C-åpen

D/H 11-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb19.52
2Åsmund Larsen HirschTyrving IL27.08+7.16
3Peter Telle-HansenTyrving IL29.58+10.06
4Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb31.04+11.12
5Lars Haakon ErikssonTyrving IL33.01+13.09
6Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb37.54+18.02
7Marlene KeilholzRøyken OL52.25+32.33
Jacob Finstad LandTyrving ILikke startet

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Hellerud SireKonnerud IL30.27
2Mats JohnsenSturla, IF37.40+7.13
3Bjørnar PeikliTyrving IL37.41+7.14
4Mikkel RastadAsker Skiklubb38.11+7.44
5Jens WoldSturla, IF40.41+10.14
6Oskar HopeModum OL41.59+11.32
7Lavrans Larsen HirschTyrving IL1.13.33+43.06
8Benjamin Hagen AlfheimTyrving IL1.13.46+43.19
Magnus Skoerup RpgnebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
Marius Juell LarsenTyrving ILikke startet

D 17- Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veslemøy SolbergKonnerud IL52.21
2Anita HillerenEiker OL53.31+1.10
3Larysa MironavaModum OL53.44+1.23
4Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb1.00.30+8.09
5Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.08.46+16.25
6Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.14.49+22.28
7Ellen Pernille OlsenSturla, IF1.22.13+29.52
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17- Kort

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HoffTyrving IL33.49
2Terje Wiig MathisenNydalens SK37.06+3.17
3Tellef Juell LarsenTyrving IL37.17+3.28
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb39.45+5.56
5Christian GrotnesTyrving IL42.06+8.17
6Tibor VáriSturla, IF42.12+8.23
7Gunnar HopeModum OL42.30+8.41
8Mathias NyhaugAsker Skiklubb42.31+8.42
9Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb42.56+9.07
10Øivind MyhreKongsberg OL43.20+9.31
11Eirik Holth JohannessenRøyken OL44.12+10.23
12Arne FossheimAsker Skiklubb45.09+11.20
13Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL45.25+11.36
14Øyvind Roger HansenRøyken OL46.09+12.20
15Sven OhrvikKonnerud IL46.31+12.42
16Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL46.33+12.44
17Arild NyhaugAsker Skiklubb48.59+15.10
18Peter CarlsenSturla, IF50.09+16.20
19Bjørn BendiktsenModum OL55.56+22.07
20Morten JohannessenRøyken OL59.19+25.30
21Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.02.18+28.29
22Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.02.23+28.34
23Philippe ZürcherEiker OL1.03.33+29.44
24Hasse BergstrømTyrving IL1.04.04+30.15
25Magnus Myrvang HagenRøyken OL1.04.20+30.31
26Holger KeilholzRøyken OL1.07.30+33.41
Egil EideTyrving ILdiskvalifisert
Vidar StrandLierbygda OLdiskvalifisert
Kjell Jarle GausemelRøyken OLdiskvalifisert
Anders GustafssonSturla, IFikke startet
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet

D 17- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lone BrochmannNydalens SK1.04.31
2Line SommerfeldtAsker Skiklubb1.49.24+44.53

H 17- Lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torkil Eide SolstadNydalens SK45.55
2Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL46.17+0.22
3Christian HolmboeTyrving IL49.43+3.48
4Kristian Juell LarsenTyrving IL51.24+5.29
5Erling SommerfeldtAsker Skiklubb56.17+10.22
6Trond LundTyrving IL57.15+11.20
7Svein NygårdLillomarka OL57.34+11.39
8Tommy JauhojärviAsker Skiklubb59.02+13.07
9Stian BergersenTyrving IL1.00.03+14.08
10Ståle HeitmannFossum IF1.03.41+17.46
11Henrik Drange RuudRøyken OL1.05.28+19.33
12Andreas HamreRøyken OL1.25.15+39.20
13Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.36.44+50.49
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Lukas KlausenSturla, IFikke startet
Jens Erik MortensenAsker Skiklubbikke startet
Espen Beer PrydzHeming Orienteringikke startet

C-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL49.46
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor