Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 2
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: onsdag 23 juni 2021

Klasser: Visa alla | N | H-16C | D-16C | 17-C | H-16AB | D-16AB | 17-AB

Nybegynner

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alette SnapaGrue IL15.43
2Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK16.58+1.15
3Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK18.38+2.55
4Konrad VibekkenBrandval/Kongsvinger OK21.34+5.51
5Fabian VibekkenBrandval/Kongsvinger OK21.37+5.54
6Joy Okuweh ThorsbergGrue IL24.10+8.27
7Ingrid Marie L. KvesethGrue IL26.58+11.15
8Tiril Emilie L. KvesethGrue IL27.27+11.44
9Heidi RasmussenGrue IL27.33+11.50
10Tuva Helene EkaasEidskog OL35.26+19.43
11Lena Christin BergersenEidskog OL35.37+19.54
12Sivert Uzair Aasen RønningenBrandval/Kongsvinger OK42.47+27.04

H-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL29.55
2Sindre DalGrue IL46.18+16.23
3Sebastian Tangen HoltetEidskog OL47.57+18.02
4Knut Brede StorbråtenOdal OL - Orientering50.01+20.06

D-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SørliEidskog OL42.02
2Ida Marianne BergersenEidskog OL54.54+12.52
3Oda Marissa BergersenEidskog OL1.00.38+18.36
4Nora HalvorsrudEidskog OL1.05.06+23.04

17-C

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddrun H. HagenGrue IL32.30
2Guro AasenBrandval/Kongsvinger OK32.32+0.02
3Klaus EngenEidskog OL34.34+2.04
4Pål SnapaGrue IL34.54+2.24
5Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering35.06+2.36
6Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK35.36+3.06
7Heidi VestlundBrandval/Kongsvinger OK36.32+4.02
8Mona TrøhaugenBrandval/Kongsvinger OK36.35+4.05
9Oddvar GravingenOK Hierne37.01+4.31
10Mette SolbergseterAustmarka IL38.47+6.17
11Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering39.24+6.54
12Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL41.25+8.55
13Anita DalGrue IL46.50+14.20
14John TangenEidskog OL48.03+15.33
15Jan Otto SætabergetLunderseter IL49.35+17.05
16Tor SimonsenOK Øst54.30+22.00
17Atle VestlundBrandval/Kongsvinger OK55.33+23.03
18Oddbjørn BergersenEidskog OL58.09+25.39
19Roar SætabergetLunderseter IL1.05.21+32.51
Johnny EriksenGrue ILdiskvalifisert
Rolf Asbjørn ØstliBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

H-16AB

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn LandeEidskog OL1.11.13
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering1.24.50+13.37
Kristoffer Børke SætabergetVang OLdiskvalifisert
Ragnar LandeEidskog OLdiskvalifisert

17-AB

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK37.16
2Eivind LandeEidskog OL37.29+0.13
3Tormod BorgGrue IL46.02+8.46
4Julie Finsrud LandeEidskog OL47.03+9.47
5Karl Aasmund ErøyOK Moss48.55+11.39
6Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK50.05+12.49
7Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK53.13+15.57
8Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK55.29+18.13
9Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK56.31+19.15
10Jon Ivar BergersenEidskog OL59.39+22.23
11Christopher RolsdorphGrue IL1.00.13+22.57
12Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK1.02.04+24.48
13Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK1.02.30+25.14
14Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.02.43+25.27
15Arne SørliEidskog OL1.03.22+26.06
16Ole Harald L. KvesethGrue IL1.06.51+29.35
17Anne Kjersti BriskerudGrue IL1.07.09+29.53
18Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK1.08.52+31.36
19Jan Åsmund SætabergetVang OL1.09.34+32.18
20Svein ThorsbergGrue IL1.10.57+33.41
21Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK1.11.50+34.34
22Jon Gerhard GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK1.13.09+35.53
23Tor SolbergseterAustmarka IL1.23.14+45.58
24Ruth Malin DalGrue IL1.25.20+48.04
25Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.25.23+48.07
26Sigrid HatlandBrandval/Kongsvinger OK1.29.13+51.57
27Niklas StolpeEidskog OL1.41.09+1.03.53
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Stein Magnus MoenGrue ILdiskvalifisert
Ole Petter VibekkenBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Leif BillingsøEidskog OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor