Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 20 juli 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (1 svar)

Klasser: Visa alla | D-AL | H-AL | D-AK | H-AK | D-C | H-C | N

Damer A-lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45.47

Herrer A-lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK32.52
2Holger HottKristiansand OK34.36+1.44
3Inge LindsethNydalens SK39.56+7.04
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK41.54+9.02
5Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)43.14+10.22
6David RundeKristiansand OK44.27+11.35
7Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)44.36+11.44
8Christian JomaasFossum IF51.52+19.00
9Per Kristian TømtIL Imås52.43+19.51
10Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.10.34+37.42
Henrik Andreas TømtIL Imåsdiskvalifisert

Damer A-kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette MestadTorridal IL49.42
2Ingvild MulenKristiansand OK50.38+0.56
3Bente MestadTorridal IL52.22+2.40
4Siri BjorvandBirkenes IL52.23+2.41
5Helene Hoel JomaasFossum IF53.03+3.21
6Anette StrandBergens TF57.33+7.51
7Kari LøeOK Linné1.17.57+28.15
Kari Timenes LaugenIL Imåsdiskvalifisert

Herrer A-kort

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jack BjørnsenKristiansand OK36.04
2Vetle LynnebakkenKristiansand OK40.02+3.58
3Emil NygårdBirkenes IL41.12+5.08
4Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK41.29+5.25
5Thorbjørn VærpKristiansand OK43.31+7.27
6Knut UtneFana IL43.43+7.39
7Gunnar MollestadKristiansand OK45.22+9.18
8Jan BlandkjennKristiansand OK46.05+10.01
9Ulrik McFadzeanKristiansand OK46.50+10.46
10Kristian BirkelandBirkenes IL50.04+14.00
11Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)53.24+17.20
12Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL53.28+17.24
13Pål AndersenSøgne og Songdalen OK56.16+20.12
14Jan Petter LaugenIL Imås57.48+21.44
15Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1.03.29+27.25
16Erling StrandBergens TF1.05.01+28.57
17Bjørn EgnerHeming orientering1.09.58+33.54
18Per Are BirkelandBirkenes IL1.10.41+34.37
19Christian SævigITE Østerhus BIL1.30.57+54.53

Damer C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette Javenes FlaaBirkenes IL36.15
Gudveig JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Therese NilsenIL Imåsdiskvalifisert

Herrer C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Johan FlaaBirkenes IL38.26
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor