Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 1
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Tor SolbergseterH/D 17- (31)51.58+18.1411.32

Brandval/Kongsvinger OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik JullumNybegynner (4)23.0410.59
1Peder Gjølstad RøhnebækH/D 17- (31)33.447.29
2Rolf Asbjørn ØstliH/D 17- C (8)26.21+5.4711.58
6Antti JokinenH/D 17- (31)41.33+7.499.14
7Ole Petter VibekkenH/D 17- (31)42.04+8.209.20
8Ole Inge RismoenH/D 17- (31)45.30+11.4610.06
10Roar LøvtjernetH/D 17- (31)49.31+15.4711.00
14Jo Christer FrysjøendenH/D 17- (31)51.59+18.1511.33
17Ole RognstadH/D 17- (31)54.23+20.3912.05
18Kay Arne NyhusH/D 17- (31)54.46+21.0212.10
19Trond Egil DigernesH/D 17- (31)1.00.39+26.5513.28
21Kay Håvard NyhusH/D 17- (31)1.03.23+29.3914.05
26Erlend RøhnebækH/D 17- (31)1.10.10+36.2615.35
29Guri Gjølstad RøhnebækH/D 17- (31)1.24.35+50.5118.47
30Jo RaabeH/D 17- (31)1.26.15+52.3119.10Last ned GPS-spor i gpx-format
Anders HaugerH/D 17- (31)ikke startet

Eidskog OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1John TangenH/D 17- C (8)20.349.20
1Aleksander Tangen HoltetH-16 C (3)20.069.08
1Synne SørliD-16 C (2)25.5711.47
1Asbjørn LandeH-16 (3)55.0712.14
2Eivind LandeH/D 17- (31)35.59+2.157.59
2Nora HalvorsrudD-16 C (2)32.08+6.1114.36
2Andrea Tangen HoltetNybegynner (4)27.43+4.3913.11
3Lauritz StolpeH-16 C (3)43.13+23.0719.38
5Jon Ivar BergersenH/D 17- (31)40.36+6.529.01
5Klaus EngenH/D 17- C (8)31.41+11.0714.24
7Elin FøyenH/D 17- C (8)52.21+31.4723.47
12Julie Finsrud LandeH/D 17- (31)50.50+17.0611.17
16Philip FøyenH/D 17- (31)53.53+20.0911.58
28Niklas StolpeH/D 17- (31)1.12.24+38.4016.05
Leif BillingsøH/D 17- (31)diskvalifisert
Sebastian Tangen HoltetH-16 C (3)ikke startet

Grue IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingrid Marie KvesethNybegynner (4)29.41+6.3714.08
3Johnny EriksenH/D 17- C (8)29.47+9.1313.32
4Joy Okuweh ThorsbergNybegynner (4)32.50+9.4615.38
9Tormod BorgH/D 17- (31)46.58+13.1410.26
15Ole Harald KvesethH/D 17- (31)53.19+19.3511.50
20Isak HasselvoldH/D 17- (31)1.01.59+28.1513.46
22Svein ThorsbergH/D 17- (31)1.03.28+29.4414.06
24Bjørn Olav BergsløkkenH/D 17- (31)1.09.40+35.5615.28
25Anne Kjersti BriskerudH/D 17- (31)1.10.00+36.1615.33
Anita DalH/D 17- C (8)ikke startet
Ruth Malin DalH/D 17- (31)ikke startet

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ole Kjell LangmyrenH/D 17- (31)37.43+3.598.22
11Ståle SønsterudbråtenH/D 17- (31)50.27+16.4311.12

Odal OL - Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut Brede StorbråtenH-16 C (3)40.13+20.0718.16
3Mikkel AasnessH-16 (3)1.05.43+10.3614.36
4Øyvind SteinbekkenH/D 17- (31)40.24+6.408.58
6Ole Kristian SteinbekkenH/D 17- C (8)38.23+17.4917.26
8Kari VikerhaugenH/D 17- C (8)57.55+37.2126.19
23Simen AanerudH/D 17- (31)1.07.55+34.1115.05

OK Hierne

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Oddvar GravingenH/D 17- C (8)29.48+9.1413.32

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristoffer Børke SætabergetH-16 (3)1.05.36+10.2914.34
27Jan Åsmund SætabergetH/D 17- (31)1.10.32+36.4815.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor