Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsserien løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 2
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (2 svar)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | ledsager | H utvikling | D utvikling

N-åpen

1 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL28.4816.00
Nathalie ArnesenFredrikstad SK28.4415.57
William BarslundFredrikstad SK20.3411.25
Theo BergFredrikstad SK26.5214.55
Emma BraathenTrøsken IL28.4615.58
Eira Bronebakk JohanssonHalden SK28.5916.06
Hannah Birgitte Billington GokstadFredrikstad SK42.4323.43
Frida HaldinHalden SK25.3514.12
Tobias HaldinHalden SK26.2814.42
Alvar HasvikFredrikstad SK32.0517.49
Heine Ek HedlundTrøsken IL33.1118.26
Eldar HelgerudHalden SK25.1914.03
Ivar HelgerudHalden SK23.5713.18
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss27.3715.20
Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK30.3917.01
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK19.4610.58
Signe KjerkreitTrøsken IL28.4415.57
Marton KuritarFredrikstad SK27.1615.08
Erle Grip KvalvikHalden SK21.0611.43
Viktoria Sofie LanggårdFredrikstad SK42.4023.42
Johannes Lie RedalenNOTEAM28.3415.52
Stian LillegårdLillomarka OL16.579.25
Sophia Lund-HaugenSarpsborg OL28.5816.05
Mira Fosser LundsrudOK Moss16.459.18
Theo PedersenOK Moss29.2716.21
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL28.5916.06
Aron Johannes SagenHalden SK32.3518.06
Maren SignebøenHalden SK21.2511.53
Athene Victoria StoksethHalden SK39.4122.02
Troy Victor StoksethHalden SK29.1216.13
Lucas Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL30.5317.09
Marcus Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL25.4414.17
Felix Veel WestbergFredrikstad SK28.0915.38

D 9-10

1 790 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna HaldinHalden SK17.219.41
2Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK19.13+1.5210.44
3Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK19.54+2.3311.07
4Eline PedersenOK Moss20.45+3.2411.35
5Elise Holm NedrebøOK Moss22.31+5.1012.34
6Mia PedersenOK Moss26.18+8.5714.41
7Synne Holm-BredaHalden SK26.32+9.1114.49
8Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK26.46+9.2514.57
9Åsne November BjørkeHalden SK28.12+10.5115.45
10Amelia Aune BryneOK Moss28.22+11.0115.50
11Marion Lie RedalenOK Moss28.28+11.0715.54
12Ava Sophie NordbakkeHalden SK31.17+13.5617.28
13Shirin Fahadi-ElmenhorstOK Moss35.07+17.4619.37
14Olivia RoskifteOK Moss40.18+22.5722.30
15Antonela WojcikFredrikstad SK42.06+24.4523.31
16Ingrid Johanne RingstadFredrikstad SK52.57+35.3629.34
Stella KleivenHalden SKdiskvalifisert
Aisha Rostveit ElmiOK Mossdiskvalifisert
Emma Enger-OlsenFredrikstad SKikke startet

D 11-12

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva Fosser LundsrudOK Moss24.5811.11
2Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK25.22+0.2411.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kristine BekkevardHalden SK40.27+15.2918.08
4Tora Marie KjerkreitTrøsken IL41.43+16.4518.42
5Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL43.34+18.3619.32
Ellen Maria RingstadFredrikstad SKdiskvalifisert

D 13-14

3 070 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK27.288.56
2Minna Sofie WingstedtHalden SK30.47+3.1910.01
3Emma Aune JakobsenOK Moss34.40+7.1211.17
4Sofie Holm NedrebøOK Moss44.57+17.2914.38
5Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK47.04+19.3615.19
6Malin Husebye AamodtFredrikstad SK51.04+23.3616.38
7Betina ArnesenFredrikstad SK53.00+25.3217.15
8Erle Elise WoldOK Moss1.01.21+33.5319.59
Erle Pedersen WetterhusOK Mossikke startet

D 15-16

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SK39.229.50
2Sigrid Schmitt GranHalden SK41.55+2.3310.28
3Erika Lind-LarsenOK Moss43.27+4.0510.51
4Sigrid HaugeSarpsborg OL46.29+7.0711.37
5Jenny SiggerudSarpsborg OL48.45+9.2312.11
6Åse Valero KjerkreitHalden SK58.09+18.4714.32

D 17-20

4 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK44.029.49
2Emma Helene OlsenHalden SK49.36+5.3411.04
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.02.28+18.2613.56
4Synne SiggerudSarpsborg OL1.17.01+32.5917.11
Solveig Pehrsen-LundeFredrikstad SKdiskvalifisert

H 9-10

1 790 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon BryggenHalden SK16.339.14
2Ole Christian LøchenHalden SK20.56+4.2311.41
3Solan LøkenOK Moss21.51+5.1812.12
4Ebi Fahadi-ElmenhorstOK Moss21.57+5.2412.15
5Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL22.40+6.0712.39
6Max Christian E. PrestegaardOK Moss23.05+6.3212.53
7Trym StrømbergFredrikstad SK25.42+9.0914.21
8Leith JarrarSarpsborg OL25.43+9.1014.22
9Tørris TukkensæterFredrikstad SK27.58+11.2515.37
10Peder VoldHalden SK37.14+20.4120.48
11Ulrik BjerkebakkeFredrikstad SK40.33+24.0022.39
12Aksel Lund HjørnevikFredrikstad SK54.34+38.0130.29
Aksel SolbergFredrikstad SKdiskvalifisert
Henrik SletteFredrikstad SKikke startet

H 11-12

2 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ville Emil WingstedtHalden SK18.108.08
2Anders Rostveit ElmiOK Moss22.04+3.549.53
3Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK24.31+6.2110.59
4Isak SolbergFredrikstad SK26.59+8.4912.06
5Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL31.51+13.4114.16
6Joel Bronebakk JohanssonHalden SK33.18+15.0814.55
7Jens Vonen SvaeSarpsborg OL38.51+20.4117.25
8Halvor Ek HedlundTrøsken IL38.59+20.4917.28
9Trym BreimoOK Moss39.21+21.1117.38
10Hugo HolmquistFredrikstad SK40.28+22.1818.08
William MyklestadHalden SKdiskvalifisert
Sondre StrømbergFredrikstad SKdiskvalifisert
Jonathan Eliah SagenHalden SKdiskvalifisert

H 13-14

3 070 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL35.0411.25
2Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK37.36+2.3212.14
3Anders Hovgaard EisvangOK Moss39.46+4.4212.57
4Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL41.28+6.2413.30
5Fredrik SignebøenHalden SK45.28+10.2414.48
6Peder KjerkreitTrøsken IL47.30+12.2615.28
7Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL53.01+17.5717.16
8Hans Elias MoenHalden SK57.17+22.1318.39
9Ralf Johannes G. HamreSarpsborg OL1.24.10+49.0627.24
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OLdiskvalifisert
Theodor Johannessen NilsenTrøsken ILdiskvalifisert
Selmer LøkenOK Mossikke startet

H 15-16

4 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun NordbyFredrikstad SK37.389.24
2Martin BryggenHalden SK40.11+2.3310.02
3Sverre SandvikHalden SK46.22+8.4411.35
4Henrik Julian Fontes AarbuHalden SK46.35+8.5711.38
5Sivert FinstadFredrikstad SK49.21+11.4312.20
6Birk BreimoOK Moss49.57+12.1912.29
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK53.45+16.0713.26
8Eivind ImrikFredrikstad SK55.15+17.3713.48
9Johan HaugstvedtIndre Østfold OK55.38+18.0013.54
10Elias ThoresenHalden SK1.15.03+37.2518.45

H 17-20

4 480 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik EliassenHalden SK29.586.41
2Alfred BjørnerødOK Moss30.38+0.406.50
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK32.16+2.187.12
4Herman Lien BackstrømHalden SK34.33+4.357.42
5Sivert PoppeHalden SK34.41+4.437.44
6Emil Husebye AamodtFredrikstad SK35.32+5.347.55
7Peder HaugaardHalden SK39.30+9.328.49
8Mathias Pedersen HolmskauFredrikstad SK43.57+13.599.48
9Balder Hasvik LarsenHalden SK44.39+14.419.57
10Runar Saur ModahlFredrikstad SK47.22+17.2410.34
11Peder BryggenHalden SK50.01+20.0311.09
12Ludvik SætherFredrikstad SK52.13+22.1511.39
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Jonathan EylertsenHalden SKikke startet

Ledsager/publikum/lagleder

2 230 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nanna AabyFredrikstad SKikke startet
Bent Olav AamodtFredrikstad SKikke startet
Bjørn AarbuVarteig OLikke startet
Gro Helen AgnaltTrøsken ILikke startet
Caroline AhlSarpsborg OLikke startet
Vegar ArnesenFredrikstad SKikke startet
Kine AronsenOK Mossikke startet
Runa Lien BackstrømHalden SKikke startet
Henning BarslundFredrikstad SKikke startet
Hans Kristian BekkevardNOTEAMikke startet
Bodil BerbyTrøsken ILikke startet
Asle BjerkebakkeFredrikstad SKikke startet
Christian Nicolai BjørkeHalden SKikke startet
Morten BreimoOK Mossikke startet
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKikke startet
Guro BryggenHalden SKikke startet
Charlotte Aune BryneOK Mossikke startet
Anders BrynildsenFredrikstad SKikke startet
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKikke startet
Espen DanevadFredrikstad SKikke startet
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SKikke startet
Fredrik DelåsHalden SKikke startet
Martin Hovgaard EisvangOK Mossikke startet
Eva Enger-OlsenFredrikstad SKikke startet
Knut Fahadi-ElmenhorstOK Mossikke startet
Anne Berit GudimIndre Østfold OKikke startet
Asle GudimIndre Østfold OKikke startet
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SKikke startet
Elin Cathrine HagenHalden SKikke startet
Mats HaldinHalden SKikke startet
Vendula HaldinHalden SKikke startet
Eivind HasvikNOTEAMikke startet
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Silje HavikFredrikstad SKikke startet
Solveig Ek HedlundTrøsken ILikke startet
Øyvind HelgerudHalden SKikke startet
Thomas HjelbakTrøsken ILikke startet
Jon Olav HjørnevikFredrikstad SKikke startet
Andreas HolmHalden SKikke startet
Tonje HolmOK Mossikke startet
Henrik HolmquistFredrikstad SKikke startet
Per-Erik HoltFredrikstad SKikke startet
Birgitte HusebyeFredrikstad SKikke startet
Camilla ImrikFredrikstad SKikke startet
Erik Rytter JakobsenOK Mossikke startet
Andreas JohanssonHalden SKikke startet
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKikke startet
Mattias KarlssonFredrikstad SKikke startet
Hanne KaugerudTrøsken ILikke startet
Halvor KjerkreitTrøsken ILikke startet
Beate KleivenNOTEAMikke startet
Laszlo KuritarFredrikstad SKikke startet
Silje-Kristin LanggårdFredrikstad SKikke startet
Terje LarsenHalden SKikke startet
Thomas LieFredrikstad SKikke startet
Anders LundeSarpsborg OLikke startet
Egon LundsrudOK Mossikke startet
Geir LøchenNOTEAMikke startet
Øyvind LøkenOK Mossikke startet
Zsuzsanna MarosiFredrikstad SKikke startet
Ida NordbyFredrikstad SKikke startet
Eric PaulsenNOTEAMikke startet
Jon PedersenOK Mossikke startet
Hilde PoppeFredrikstad SKikke startet
Thomas PoppeFredrikstad SKikke startet
Tine PrestegaardOK Mossikke startet
Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SKikke startet
Christine RingstadFredrikstad SKikke startet
Kristine RoskifteOK Mossikke startet
Anita RostveitOK Mossikke startet
Anne-Wenche SagenHalden SKikke startet
Tore SandvikHalden SKikke startet
Arild SignebøenHalden SKikke startet
Glenn SletteNOTEAMikke startet
Linda SolbergFredrikstad SKikke startet
Vidar SolbergFredrikstad SKikke startet
Heidi StoksethHalden SKikke startet
Øyvind StoksethHalden SKikke startet
Britt Stine StrandFredrikstad SKikke startet
Carl Christian StrømbergFredrikstad SKikke startet
Hilde StrømbergFredrikstad SKikke startet
Espen Vonen SvaeSarpsborg OLikke startet
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKikke startet
Erling SøylandFredrikstad SKikke startet
Brage TukkensæterFredrikstad SKikke startet
Espen ValsgårdIndre Østfold OKikke startet
Elisabeth VoldNOTEAMikke startet
Andreas Vel WestbergFredrikstad SKikke startet
Anja WingstedtHalden SKikke startet
Hanne WoldOK Mossikke startet

H 10-20 Utvikling

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer HavikFredrikstad SK35.2015.50
2Noah EkstrømHalden SK38.33+3.1317.17
3Daniel KuritarFredrikstad SK40.09+4.4918.00
4Sean Christian BergetHalden SK43.38+8.1819.33
5Andreas Farstad NæssOK Moss1.04.23+29.0328.52

D 10-20 Utvikling

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK30.4213.46
2Julie SåheimFredrikstad SK32.45+2.0314.41
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK34.45+4.0315.34
4Vilma DanevadFredrikstad SK34.56+4.1415.39
5Helene Langvik StangTrøsken IL49.13+18.3122.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor