Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 2 juni 2021

Klasser: Visa alla | Damer - kort | Herrer - kort | Damer - mellom løype | Damer - lang løype | Herrer - mellom løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Ledsager

Damer - kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna in't VeldGanddal IL27.24
2Kristin Furre OweGanddal IL53.10+25.46
3Brit SvihusGanddal IL54.41+27.17
4Unni Byberg MæstadGanddal IL54.42+27.18
Mariann UskenGanddal ILikke startet

Herrer - kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder OrstadGanddal IL34.11
2Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL38.15+4.04
3Magnus VoldenGanddal IL38.42+4.31

Damer - mellom løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toyah BråtveitFylkeshusets BIL (Rogaland)40.46
2Kristin SkadsemGanddal IL41.13+0.27
3Randi LadstenTime kommune BIL41.29+0.43
4Camilla Frafjord HaarrGanddal IL42.59+2.13
5Ingrid E. I. ØxnevadNOTEAM46.23+5.37
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL47.08+6.22
7Kristin BarvikGanddal IL52.07+11.21
8Maria PettersenGanddal IL52.11+11.25

Damer - lang løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.45
2Anna TaksdalGanddal IL28.48+1.03
3Ingrid LamarkGanddal IL30.24+2.39
4Vibeke LamarkGanddal IL36.27+8.42
5Kristin BreivoldGanddal IL38.24+10.39
6Hilde OhrGanddal IL40.20+12.35
7Mariann SveinsvollGanddal IL43.41+15.56
8Ann Karin TjørhomGanddal IL45.55+18.10

Herrer - mellom løype

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ådne OrstadGanddal IL30.10
2Bjarne GimreGanddal IL32.15+2.05
3Kjell SvihusGanddal IL34.19+4.09
4Agnar Antzée LienGanddal IL35.55+5.45
5Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL40.52+10.42
6Jan Inge LundeGanddal IL43.38+13.28
7Asbjørn Lie GuttormsenNOTEAM56.43+26.33
Tor Geir EspedalGanddal ILdiskvalifisert
Paul Terje HaarrGanddal ILdiskvalifisert
Ove MæstadGanddal ILdiskvalifisert
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten Bjerga SundliGanddal IL22.52
2Fredrik OmdalGanddal IL23.29+0.37
3Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)24.04+1.12
4Erik LimaGanddal IL24.31+1.39
5Aart Joakim in't VeldGanddal IL25.23+2.31
6Arild AasheimGanddal IL26.02+3.10
7Joar EilevstjønnGanddal IL26.13+3.21
8Oddvar TaksdalGanddal IL26.55+4.03
9Per Olav HaarrGanddal IL27.31+4.39
10Jørgen BreivoldGanddal IL29.17+6.25
11Otte OmdalGanddal IL29.32+6.40
12Kristian OhrGanddal IL33.22+10.30
13Oddmund NordgårdGanddal IL34.28+11.36
14Svein Oddvar NetlandGanddal IL35.05+12.13
15Svein-Erik KvameGanddal IL35.11+12.19
16Trond LamarkGanddal IL35.32+12.40
17Thomas Barvik MælandGanddal IL37.45+14.53
18Tor Gunnar OsenGanddal IL38.08+15.16
19Frode UngarEquinor BIL41.09+18.17
20Ove OalandGanddal IL42.01+19.09
Arild SvihusGanddal ILdiskvalifisert
Markus Andreas BreivoldGanddal ILikke startet
Tor BrekkenGanddal ILikke startet
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet

Nybegynnerløype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gustav Frafjord HaarrGanddal ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor