Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Solheimsdalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Solheimsdalen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 9 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 6 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | ALM | ALK | AKM | AKK | CLM | CLK | NLM | NLK

A-lang menn

5 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas HaugFørde IL43.178.36
2Torbjørn OsFørde IL44.31+1.148.51
3Håkon GrønliFørde IL46.29+3.129.14
4Torbjørn HolsenFørde IL55.12+11.5510.58
5Gunnar GytriFørde IL58.13+14.5611.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.00.51+17.3412.05
7Torodd OsFørde IL1.02.32+19.1512.25
8Harald HjellbrekkeFørde IL1.04.47+21.3012.52
9Kjell Arne HjellbrekkeFørde IL1.05.03+21.4612.55
10Jostein FredlyFørde IL1.08.49+25.3213.40
11Yngve ÅrdalFørde IL1.11.23+28.0614.11
12Jan HerstadIL Tambarskjelvar1.16.44+33.2715.15
Helge ScheiFørde ILikke startet

A-lang kvinner

5 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja HoleFørde IL56.1811.11

A-kort menn

2 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt GrønliFørde IL37.1812.43
2Knut Even HoleFørde IL42.02+4.4414.20
Øystein HalbrendNOTEAMdiskvalifisert

A-kort kvinner

2 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja SægrovFørde IL43.4714.56
2Anita E. HoleFørde IL53.08+9.2118.08

C-løype menn

2 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders MallasvikNOTEAM21.049.45
2Odin Yngve Solheim AlværFørde IL24.35+3.3111.22
3Henrik BogeNOTEAM28.01+6.5712.58
4Jørgen BogeFørde IL30.02+8.5813.54
5Egil NestandeFørde IL30.05+9.0113.55
6Morris Sægrov AsheimFørde IL30.53+9.4914.17
7Olav Arne HerstadIL Tambarskjelvar31.33+10.2914.36
8Martin Olai SpjutøyFørde IL53.26+32.2224.44
Stig SpjutøyFørde ILdiskvalifisert
Sverre StubhaugFørde ILikke startet

C-løype kvinner

2 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud FrøholmAskvoll og Holmedal IL26.5512.27
2Margunn GryteNOTEAM29.50+2.5513.48
3Brita Eilertsen GrønliFørde IL34.47+7.5216.06

N-løype menn

1 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sakarias Gytri JuklestadFørde ILfullført
Herman Vold SæbøFørde ILfullført
Halvor Halsen DyrliFørde ILdiskvalifisert
Einar StubhaugFørde ILikke startet

N-løype kvinner

1 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marit DyrliFørde ILfullført
Nora JohnsonFørde ILfullført
Mathilde SundeNOTEAMfullført
Tuva Elise Sætther VasstrandFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor