Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for "kommuneløp" Bergen, med løyper fra KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: "kommuneløp" Bergen, med løyper fra KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 30 mai 2021

Klasser: Visa alla | A Lang (5,6) | A Middels (4,4) | A Kort (3,2) | B | C | N | D/H 9N | D/H10-16C | D/H10-16N | D11-12 | D13-14 | D15-16 | D17-18 | D19 | H11-12 | H13-14 | H15-16 | H17-18 | H17-AK | H19

A lang (5,6)

5 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve BuanesTIF Viking46.218.54
2Mark PurkisVaregg Fleridrett49.21+3.009.29
3Tom Eirik EikangerIL Gular51.22+5.019.52
4Arne JohannesenIL Gular54.53+8.3210.33
5Bård HeklandIL Gular56.54+10.3310.56
6Christiane TrösseVaregg Fleridrett59.39+13.1811.28
7Vemund HansenTIF Viking1.01.21+15.0011.47
8Geir HeksemFana IL1.01.28+15.0711.49
9Tore JuvikIL Gular1.02.51+16.3012.05
10Mariann ScheiTIF Viking1.06.50+20.2912.51
11Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.07.02+20.4112.53
12Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.08.09+21.4813.06
12Ørjan TotlandTIF Viking1.08.09+21.4813.06
14Marius AlsakerÅrstad IL1.11.17+24.5613.42
15Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.15.20+28.5914.29
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Rune NygaardIL Gularikke startet
Vidar ScheiTIF Vikingikke startet

A middels lang (4,4)

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenFana IL53.1112.05
2Ketil DøskelandFana IL56.03+2.5212.44
3Svein LingaIL Gular1.02.02+8.5114.05
4Knut UtneFana IL1.03.51+10.4014.30
5Vibeke ØyeIL Gular1.20.13+27.0218.13
Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert
Andreas Hans HallerVaregg Fleridrettikke startet
Sturle Tolo NordeideGneist, ILikke startet

A kort (3,2)

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HauglandÅrstad IL39.3112.20
2Siren GreveBergens TF40.43+1.1212.43
3Ingrid SandvollGneist, IL43.27+3.5613.34
4Hege FjellbirkelandIL Gular46.20+6.4914.28
5Nina SoligardBergens TF46.39+7.0814.34
6Berit HegdalBergens TF46.44+7.1314.36
7Matti TorgersenBergens TF48.58+9.2715.18
8Odin LingaIL Gular54.30+14.5917.01
9Gunnar J. AlsakerÅrstad IL55.13+15.4217.15
10Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.00.43+21.1218.58
11Magne RaadalFana IL1.02.58+23.2719.40
12Egil Otto KnudsenTIF Viking1.03.20+23.4919.47
13Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.04.42+25.1120.13
14Axel IngvaldsenTIF Viking1.13.18+33.4722.54
Per Bjarne VoldFana ILdiskvalifisert
Stefanie SteinemannVaregg Fleridrettikke startet
Olav Ingvar ThornesNOTEAMikke startet

B

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF35.2916.07
2Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett38.18+2.4917.24
3Mai Helen LingaIL Gular42.18+6.4919.13
4Ragnar KayserFana IL47.58+12.2921.48

C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Clementsen KayserFana IL24.3114.25

N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre SoløyVaregg Fleridrett40.0528.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor