Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 2, Hålandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 2, Hålandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 10 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - lang løype | Herrer - Ny løype | Damer - Ny løype | Led

JK

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lea StokkelandÅlgård Orientering20.3813.45
2Helene Pfluger HundeideÅlgård Orientering25.23+4.4516.55
3Amalie BjordalNOTEAM27.35+6.5718.23
3Sanna BræinÅlgård Orientering27.35+6.5718.23

JL

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.388.00
2Maren OftedalÅlgård Orientering26.37+8.5912.05
3Tove BjerkreimFrøyland IL30.41+13.0313.56

GK

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik HaalandÅlgård Orientering30.3920.26
2Lars William BjellandNOTEAM44.20+13.4129.33

GL

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering14.216.31
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering16.11+1.507.21
3Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering17.50+3.298.06
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering19.40+5.198.56
5Bård Martby-SkosholmÅlgård Orientering20.18+5.579.13
6Jarle RavndalÅlgård Orientering21.18+6.579.40
7Terje MichaelsenÅlgård Orientering21.36+7.159.49
8Geir Inge HøyvikÅlgård Orientering26.41+12.2012.07
9Helge HundeideÅlgård Orientering32.55+18.3414.57
10Asgeir KleppaFrøyland IL45.12+30.5120.32
Livar OftedalÅlgård Orienteringikke startet

GNY

1 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nils Oskar AmdalÅlgård Orientering19.1612.50
Anton BjordalNOTEAM22.0714.44
Leo EinarsenÅlgård Orientering24.4116.27
Fredrik HaalandÅlgård Orientering17.3711.44
Sondre JangsettÅlgård Orientering29.5619.57
Johannes Kloster BergeÅlgård Orientering22.0314.42
Tore Kloster BergeÅlgård Orientering21.4714.31
Jakob MelbergÅlgård Orientering17.2611.37
Brian NevlandÅlgård Orientering20.2113.34
Tobias NordstrandÅlgård Orientering19.1712.51
Johannes OselandÅlgård Orientering38.2725.38
Emilian RolandÅlgård Orientering41.1327.28
Jakob RolandÅlgård Orientering39.3426.22
Andreas RødsetÅlgård Orientering22.3215.01
Noa StokkelandÅlgård Orientering23.4715.51
Nicholas StorvikÅlgård Orientering19.1712.51
Emil SvihusÅlgård Orientering29.5619.57
Trym Emanuel Kalsaas UrstadÅlgård Orientering30.0020.00
Loke Varhaug LimaÅlgård Orientering15.4210.28

DNY

1 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid BakkelundÅlgård Orientering18.4612.30
Ane Oline BjordalNOTEAM22.0414.42
Anna BjordalNOTEAM21.5014.33
Tone Epletveit GjesdalÅlgård Orientering18.5012.33
Malena HaalandÅlgård Orientering50.1733.31
Ida JangsettÅlgård Orientering30.0420.02
Ane Kloster BergeÅlgård Orientering22.1914.52
Eiril LaugalandÅlgård Orientering16.1410.49
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering16.1010.46
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering16.0910.46
Ella MelbergÅlgård Orientering17.2811.38
Tiril NevlandÅlgård Orientering20.1913.32
Signe OlsenÅlgård Orientering37.1724.51
Josefine OselandÅlgård Orientering48.1132.07
Iselin Osland IkdalÅlgård Orientering37.1824.52
Alida RolandÅlgård Orientering39.3426.22
Mathea RødsetÅlgård Orientering22.0914.46
Theodora SikvelandÅlgård Orientering41.0527.23
Nora SjølystÅlgård Orientering19.3813.05
Tea StokkelandÅlgård Orientering23.3215.41
Cerine Varhaug LimaÅlgård Orientering26.5617.57

Ledsager

2 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nils Helge AmdalÅlgård Orienteringikke startet
Kirsten CarlsenÅlgård Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor