Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Bringeland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Bringeland
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 26 mai 2021

Klasser: Visa alla | ALM | ALK | AKM | AKK | CLM | CLK | NLM | NLK

A-lang menn

5 210 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn OsFørde IL47.249.05
2Håkon GrønliFørde IL50.52+3.289.45
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL1.02.39+15.1512.01
4Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.02.48+15.2412.03
5Lars ØvrebøGaular IL1.06.00+18.3612.40
6Helge ScheiFørde IL1.06.26+19.0212.45
7Marius DalinFørde IL1.06.58+19.3412.51
8Asgeir Mandelid ÅrdalNOTEAM1.07.31+20.0712.57
9Kjell Arne HjellbrekkeFørde IL1.09.20+21.5613.18
10Jostein FredlyFørde IL1.11.35+24.1113.44
11Yngve ÅrdalFørde IL1.11.55+24.3113.48
12Torodd OsFørde IL1.17.06+29.4214.47
13Stian Vallestad AlværFørde IL1.21.28+34.0415.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Øystein GadfosIL Tambarskjelvar1.24.43+37.1916.15
15André HaugsbøGaular IL1.28.24+41.0016.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjelldiskvalifisert
Torbjørn HolsenFørde ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

A-lang kvinner

5 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja HoleFørde IL1.05.1712.31 Last ned GPS-spor i gpx-format

A-kort menn

3 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Even HoleFørde IL43.4613.03
2Knut FolkestadIL Tambarskjelvar44.32+0.4613.17
3Øystein HalbrendFørde IL45.30+1.4413.34
4Kurt GrønliFørde IL46.02+2.1613.44
5Jon-Kristoffer NavelsakerJølster IL57.12+13.2617.04
6Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar58.09+14.2317.21
7Oddvar GjelsvikAskvoll og Holmedal IL1.09.17+25.3120.40
8Øystein SkappelLillehammer OK1.26.58+43.1225.57
Kjell NavelsakerJølster ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

3 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie DalingFørde IL58.1917.24
2Anita E. HoleFørde IL1.03.41+5.2219.00
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKdiskvalifisert

C-løype menn

1 940 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leifolav HagenFørde IL24.3112.38
2Anders MallasvikNOTEAM24.54+0.2312.50
3Henrik BogeNOTEAM28.03+3.3214.27
4Knut Ivar OsvollNOTEAM29.56+5.2515.25
5Gaute OsvollFørde IL32.22+7.5116.41
6Morris Sægrov AsheimFørde IL38.27+13.5619.49
7Martin Olai SpjutøyFørde IL49.54+25.2325.43
8Stig Magne SpjutøyFørde IL49.58+25.2725.45
9Sverre StubhaugFørde IL1.04.45+40.1433.22
10Jørgen Daling KorsøenFørde IL1.04.51+40.2033.25

C-løype kvinner

1 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud FrøholmAskvoll og Holmedal IL53.3427.36
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.01.59+8.2531.57
3Sanna Sægrov AsheimFørde IL1.11.04+17.3036.37

N-løype menn

1 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jørgen BogeFørde ILfullført
Halvor Halsen DyrliFørde ILfullført
Nikolas Bruflot EideNOTEAMfullført
Sakarias Gytri JuklestadFørde ILfullført
Tarjei Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Sondre Lien SolsvikNOTEAMfullført
Einar StubhaugFørde ILfullført
Herman Vold SæbølFørde ILfullført
Eivind Øvrebø BogeNOTEAMfullført
Theodor Solheim RyggFørde ILikke startet

N-løype kvinner

1 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid BotnenFørde ILfullført
Ella Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Olea Stenvig HaugsbølGaular ILfullført
Nora JohnsonFørde ILfullført
Ann Karin Solheim RyggFørde ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor