Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for le Tour de Glåmdal #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: le Tour de Glåmdal #3
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: onsdag 11 august 2021

Klasser: Visa alla | N | H16C | D16C | 17C | H16AB | D16AB | 17AB

Nybegynner

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HoltetBrandval/Kongsvinger OK14.088.50
2Stian LillegårdLillomarka OL18.14+4.0611.23
3Martin Amlie BrennaHeming Orientering18.29+4.2111.33
4Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK19.42+5.3412.18
5Andréa Tangen HoltetEidskog OL21.38+7.3013.31
6Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK23.29+9.2114.40
7Olav Andreas LangbråtenBrandval/Kongsvinger OK24.57+10.4915.35
8Tuva Helene EkaasEidskog OL31.28+17.2019.40
9Lena Christin BergersenEidskog OL31.34+17.2619.43
10Sindre DalGrue IL31.36+17.2819.45
11Anita DalGrue IL34.54+20.4621.48

H-16C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Håvard Svarttjernet StrengelsrudBrandval/Kongsvinger OK27.4010.38
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL41.11+13.3115.50
3Sebastian Tangen HoltetEidskog OL44.40+17.0017.10
4Victor BubergetBrandval/Kongsvinger OK54.59+27.1921.08

D-16C

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie HoltetBrandval/Kongsvinger OK34.0213.05
2Synne SørliEidskog OL50.19+16.1719.21
3Kristin YtrelandBrandval/Kongsvinger OK56.14+22.1221.37
4Selma Briskerud HasselvoldGrue IL59.27+25.2522.51
5Oda Marissa BergersenEidskog OL1.05.02+31.0025.00
6Ida Marianne BergersenEidskog OL1.05.03+31.0125.01
7Nora HalvorsrudEidskog OL2.04.11+1.30.0947.45

17-C

2 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål ValsgårdOdal OL - Orientering29.2311.18
2Magnar LangbråtenBrandval/Kongsvinger OK34.09+4.4613.08
3Martin SkytterenOdal OL - Orientering34.38+5.1513.19
4Rolf Asbjørn ØstliBrandval/Kongsvinger OK35.12+5.4913.32
5Henrik LangbråtenBrandval/Kongsvinger OK36.19+6.5613.58
6Mona TrøhaugenBrandval/Kongsvinger OK36.49+7.2614.09
7Heidi VestlundBrandval/Kongsvinger OK36.53+7.3014.11
8John TangenEidskog OL41.13+11.5015.51
9Kai Jostein BergersenEidskog OL42.29+13.0616.20
10Klaus EngenEidskog OL45.26+16.0317.28
11Emil SkytterenOdal OL - Orientering46.59+17.3618.04
12Oddvar GravingenOK Hierne49.11+19.4818.55
13Dagfinn StangnesBrandval/Kongsvinger OK57.02+27.3921.56
14Roar SætabergetLunderseter IL1.03.38+34.1524.28
15Atle VestlundBrandval/Kongsvinger OK1.21.42+52.1931.25
16Tor SimonsenOK Øst1.34.43+1.05.2036.25
Elin FøyenEidskog OLbrutt
Terje BubergetBrandval/Kongsvinger OKutenfor konkurranse

H-16A/B

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL1.13.2417.54
2Asbjørn LandeEidskog OL1.17.36+4.1218.55
3Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.17.57+4.3319.00

17A/B

4 100 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK35.048.33
2Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK40.50+5.469.57
3Eivind LandeEidskog OL43.41+8.3710.39
4Julie Finsrud LandeEidskog OL46.13+11.0911.16
5Philip FøyenEidskog OL46.57+11.5311.27
5Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK46.57+11.5311.27
7Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK47.20+12.1611.32
8Ulf BrennaHeming Orientering47.22+12.1811.33
9Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK47.25+12.2111.33
10Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK47.58+12.5411.41
11Sondre SkytterenOdal OL - Orientering48.14+13.1011.45
12Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK49.32+14.2812.04
13Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK51.25+16.2112.32
14John Arne HoltetBrandval/Kongsvinger OK53.49+18.4513.07
15Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK55.26+20.2213.31
16Tormod BorgGrue IL56.18+21.1413.43
17Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK56.26+21.2213.45
18Arne SørliEidskog OL1.00.16+25.1214.41
19Bendix Gjølstad SmithBrandval/Kongsvinger OK1.01.12+26.0814.55
20Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.04.59+29.5515.50
21Stein Magnus MoenGrue IL1.05.39+30.3516.00
22Jon Ivar BergersenEidskog OL1.07.20+32.1616.25
23Toril Aasheim NymarkBrandval/Kongsvinger OK1.12.46+37.4217.44
24Jan Åsmund SætabergetVang OL1.15.03+39.5918.18
25Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.18.33+43.2919.09
26Anne Kjersti BriskerudGrue IL1.19.59+44.5519.30
27Kjetil StrengelsrudBrandval/Kongsvinger OK1.20.07+45.0319.32
28Ruth Malin DalGrue IL1.20.44+45.4019.41
29Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK1.39.47+1.04.4324.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor