Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprint-cup 2021, løp nr 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprint-cup 2021, løp nr 3
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 8 mai 2021

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20

D 9-10

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Liepa KavaliauskaiteOs IL23.5218.21
Marte MyklebustTynset IF21.2916.31
Million OkbaslassieOs IL17.0513.08
Rihsti B TeameOs IL17.0313.06
Kokob Wehabselam YohanesOs ILikke startet

D 11-12

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Sæther VerdeniusVingelen IL20.049.07
2Aurora OldertrøenTynset IF20.11+0.079.10
Sidona OkbaslassieOs ILdiskvalifisert
Sidona MikaeleOs ILdiskvalifisert
Lydia TekieOs ILdiskvalifisert

D 13-14

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL17.558.08
2Synne Kvittum NytrøenTynset IF19.12+1.178.43
3Eline Rød FeragenTynset IF23.52+5.5710.50
4Ida Joanne OldertrøenTynset IF25.55+8.0011.46

D 15-16

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro SchjølbergTynset IF23.289.01
2Ida HøsøienTynset IF28.31+5.0310.58
3Anja Susanna MyreOs IL41.04+17.3615.47
4Hermela GoitomOs IL41.19+17.5115.53
5Furtuna Tekie DangewOs IL41.25+17.5715.55

D 17-18

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL24.079.16

H 9-10

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Philip Bjørnstad-TuvengTynset IF15.5712.16
Saymon Kahsay FissehaOs IL21.0516.13
Mathios GoitomOs IL20.2215.40
Mantas KavaliauskasOs IL21.2416.27
Gaute MyklebustTynset IF15.1111.40
Mikkel Holden NyvollOs IL20.2915.45
Karstein Horten VikTynset IF21.3516.36
Vebjørn Horten VikTynset IF15.4412.06

H 11-12

2 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mantas KavaliauskasOs ILikke startet

H 13-14

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Lærum HagenTynset IF20.089.09

H 15-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tsinat B TeameOs IL40.1815.30

H 17-18

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Seare B TeameOs IL39.0415.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor