Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 3 - Aspåsen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 3 - Aspåsen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 14 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | N | C | A

N-løype

1 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering11.19+0.4711.19
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering10.3210.32
Abbi Gebredaniel17.06+6.3417.06
Nobel Gebredaniel16.57+6.2516.57
Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering17.11+6.3917.11
Louise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering17.44+7.1217.44

C-løype

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering13.338.28
2Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17.57+4.2411.13
3 28.00+14.2717.30

A-løype

2 600 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering17.026.33
2Matej Bohac18.49+1.477.14
3Mathias HermstadFreidig18.55+1.537.16
4Joar GjerdahlBodø og Omegn IF Orientering19.20+2.187.26
5Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering19.56+2.547.40
6Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering20.33+3.317.54
7Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering21.35+4.338.18
8Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering21.54+4.528.25
9Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering22.11+5.098.31
10Kenneth VikenTverlandet IL22.20+5.188.35
11Bjørnar LøvliAsker Skiklubb23.18+6.168.57
12Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering23.21+6.198.58
13Kornelia NjållaTverlandet IL25.31+8.299.48
14Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering25.35+8.339.50
15Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering27.04+10.0210.24
16Rita VikenTverlandet IL27.50+10.4810.42
17Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering30.19+13.1711.39
18Arnt Jørgen LandeBodø og Omegn IF Orientering31.44+14.4212.12
19Rita NjållaTverlandet IL32.48+15.4612.36
20Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering33.33+16.3112.54
21Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering35.51+18.4913.47
22Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering36.20+19.1813.58
23Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
24Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
25Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
26Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
27Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
28Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor