Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdoms take-off Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdoms take-off Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 2 mai 2021

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-16 | C-åpen 17-20 | B-åpen 10-16 | B-åpen 17-20 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | Ledsager

N-åpen

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OLfullført
Joel RöhrsStokke ILfullført
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLikke startet

C-åpen 10-16

2 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Halvor GjestrudNotodden OL43.3721.16
Maike RöhrsStokke IL30.5015.02

D 11-12

2 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK19.459.38
2Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa24.27+4.4211.55

D 13-14

2 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK24.2511.24
2Cathrine SognNotodden OL27.07+2.4212.40
3Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa27.11+2.4612.42
4Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL29.10+4.4513.37
5Anna GjestrudNotodden OL31.55+7.3014.54
6Juliette Holtskog-FeremansSkien OK33.47+9.2215.47

D 15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK53.1020.26
2Randi MøllerPorsgrunn OL1.11.00+17.5027.18
3Thea Martine KristoffersenPorsgrunn OL1.13.00+19.5028.04
Vilde Aakre LeistadSkien OKdiskvalifisert

D 17-20

3 380 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL28.018.17
2Une HoltermannPorsgrunn OL30.54+2.539.08
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn31.03+3.029.11
4Synne SandvenNotodden OL32.06+4.059.29
5Ida Sofie HjortlandLarvik OK36.21+8.2010.45
6Ingrid MobråthenSandefjord OK37.19+9.1811.02
7Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL42.21+14.2012.31
8Emma EngehultNotodden OL44.47+16.4613.14
9Julie EikelandPorsgrunn OL50.05+22.0414.49
10Maria GrovanOL Tønsberg og omegn51.07+23.0615.07
11Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn52.10+24.0915.26
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert

H 11-12

2 050 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLikke startet

H 13-14

2 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL17.128.02
2Jens G. DybvikStokke IL18.29+1.178.38
3Sindre FurlandSandefjord OK23.34+6.2211.00
4Sondre KornmoPorsgrunn OL27.52+10.4013.01
5Henrik GundersenPorsgrunn OL29.21+12.0913.42
6Theo Solberg FredheimSandefjord OK30.54+13.4214.26
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 15-16

3 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK41.0212.08
2Niclas GunnerødStokke IL59.05+18.0317.28
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 17-20

3 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL27.177.23
2Halvard KornmoPorsgrunn OL31.19+4.028.29
3Benjamin GjoneSandefjord OK32.22+5.058.46
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39.18+12.0110.39
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL51.02+23.4513.49

Ledsager

3 690 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gry AakreSkien OKikke startet
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Margareta BrynhildsenStokke ILikke startet
Kenneth DybvikStokke ILikke startet
Rune EngehultNotodden OLikke startet
Morten Fredheim SolbergSandefjord OKikke startet
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet
Torgrim GjestrudNotodden OLikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Sigurd HoltskogSkien OKikke startet
Geir JacobsenLardal OLikke startet
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet
Jørn LangerudPorsgrunn OLikke startet
Nina LøweOL Tønsberg og omegnikke startet
Gisle NysæterSkien OKikke startet
Marit RöhrsStokke ILikke startet
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILikke startet
Halvor SognNotodden OLikke startet
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLikke startet
Jiri UrvalekPorsgrunn OLikke startet
Veslemøy VærvågenNotodden OLikke startet
Henrik WennerstrandPorsgrunn OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor