Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 1 mai 2021

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Henrik R HoltH 17-20 (7)1.03.27+17.2110.03
Elise Nauf BorgersenN-åpen (14)fullført
Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (14)fullført
Atle BorgersenSjåfør-Lederikke startet
Pernille Nauf BorgersenSjåfør-Lederikke startet

Idrettslaget Dyre Vaa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Randi Fugleneb AamandD 11-12 (5)21.118.47
Haakon Fugleneb AamandN-åpen (14)fullført
Sigrid Fugleneb AamandD 13-14 (5)diskvalifisert
Nils Albert AamandSjåfør-Lederikke startet

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin Melby JacobsenD 17-20 (7)40.25+2.097.58
6Eline SchjervenD 17-20 (7)59.56+21.4011.49
Geir JacobsenSjåfør-Lederikke startet

Larvik OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Agathe BrathagenD 15-16 (3)32.219.35
2Maren Sofie FremstadD 15-16 (3)37.34+5.1311.08
3Henrik Kaupang LyeH 17-20 (7)50.22+4.167.58
4Ida Sofie HjortlandD 17-20 (7)55.14+16.5810.53
Leah  BergsveenN-åpen (14)fullført
Amalie  BøienN-åpen (14)fullført
Mathias BøienN-åpen (14)fullført
Magnus FrøydN-åpen (14)fullført
Johan LepperødN-åpen (14)fullført
Mathias SundbyN-åpen (14)fullført
Leah BergsveenC-åpen 10-20 (3)37.5815.45
Ine StokkenesD 9-10 (5)38.4019.02
Lucas BergsveenN-åpen (14)ikke startet
Ivo StokkenesN-åpen (14)ikke startet
Elin BjervaSjåfør-Lederikke startet
Asbjørn BrathagenSjåfør-Lederikke startet
Karina Nordrum StokkenesSjåfør-Lederikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Nina BjerkeSjåfør-Lederikke startet

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Cathrine SognD 13-14 (5)42.5713.03
3Anna GjestrudD 13-14 (5)47.51+4.5414.32
Halvor GjestrudH 9-10 (3)26.1312.54
Torgrim GjestrudSjåfør-Lederikke startet
Halvor SognSjåfør-Lederikke startet
Veslemøy VærvågenSjåfør-Lederikke startet

OL Tønsberg og omegn

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenD 17-20 (7)38.167.32
2Sindre MathisenH 15-16 (5)45.12+2.529.56
2Silje Loftesnes KaupangD 11-12 (5)33.07+11.5613.44
3Emma ÅsheimerD 11-12 (5)34.17+13.0614.13
4Lars Loftesnes KaupangH 15-16 (5)59.07+16.4712.59
5Maria GrovanD 17-20 (7)58.18+20.0211.29
5Henrik MathisenH 13-14 (11)46.49+19.2614.13
Marlene KnoopN-åpen (14)fullført
Adrian Walaker OuffC-åpen 10-20 (3)32.4913.37
Ada Josefine KnoopD 9-10 (5)30.3415.03
Anne Gyri GløersenSjåfør-Lederikke startet
Lene LoftesnesSjåfør-Lederikke startet
Nina LøweSjåfør-Lederikke startet
Svein Halvor W OuffSjåfør-Lederikke startet
Tonje RasmussenSjåfør-Lederikke startet
Vibeke Svendsen MathisenSjåfør-Lederikke startet
Jannicke ØdegårdSjåfør-Lederikke startet

Porsgrunn OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenH 17-20 (7)46.067.18
1Håkon Aarhus KinnH 11-12 (2)24.2110.06
2Halvard KornmoH 17-20 (7)47.58+1.527.36
2Sofie Wiersdalen ThunoldD 13-14 (5)45.01+2.0413.40
2Arvid WennerstrandH 11-12 (2)26.20+1.5910.55
3Une HoltermannD 17-20 (7)40.49+2.338.03
3Henrik GundersenH 13-14 (11)35.30+8.0710.47
4Anders L. RosenvoldH 17-20 (7)58.04+11.589.12
5Kaja Holte FjeldstadD 11-12 (5)51.16+30.0521.16
6Oscar Wiersdalen ThunoldH 17-20 (7)1.13.43+27.3711.40
6Sondre KornmoH 13-14 (11)47.30+20.0714.26
8Ole Andreas ØygardenH 13-14 (11)49.56+22.3315.10
11Kristoffer EngenH 13-14 (11)1.48.04+1.20.4132.50
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (14)fullført
Anne Aarhus KinnN-åpen (14)fullført
Julie EikelandB-åpen 10-20 (2)39.0311.52
Ingrid Aarhus KinnD 9-10 (5)29.4014.36
Vidar WennerstrandH 9-10 (3)26.0212.49
Truls FjeldstadSjåfør-Lederikke startet
Mona HolteSjåfør-Lederikke startet
Kari Aarhus KinnSjåfør-Lederikke startet
Magnus Aarhus KinnSjåfør-Lederikke startet
Thore KornmoSjåfør-Lederikke startet
Magne Wiig MathisenSjåfør-Lederikke startet
Lars Ole ThunoldSjåfør-Lederikke startet
Alexandra WennerstrandSjåfør-Lederikke startet
Henrik WennerstrandSjåfør-Lederikke startet

Sandefjord OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sindre FurlandH 13-14 (11)31.25+4.029.32
4Henriette Holtedahl SimonsenD 11-12 (5)43.24+22.1318.00
7Theo Solberg FredheimH 13-14 (11)49.39+22.1615.05
10Marcus WindvikH 13-14 (11)1.15.19+47.5622.53
Nelly Bjerke EvensenN-åpen (14)fullført
Anton WindvikN-åpen (14)fullført
Veronica Holtedahl SimonsenC-åpen 10-20 (3)30.5712.50
Anna Strøm JuliussenB-åpen 10-20 (2)33.2610.09
Amalie Bjerke EvensenD 9-10 (5)31.4315.37
Ingrid Strøm JuliussenD 9-10 (5)40.4520.04
Balder Solberg FredheimH 9-10 (3)1.01.3030.17
Benjamin GjoneH 17-20 (7)diskvalifisert
Ingrid MobråthenD 17-20 (7)diskvalifisert
Daniella GjoneD 13-14 (5)diskvalifisert
Gabriel GjoneH 15-16 (5)ikke startet
Ann Kristin Bjerke EvensenSjåfør-Lederikke startet
Kristin Solberg FredheimSjåfør-Lederikke startet
Sturle FurlandSjåfør-Lederikke startet
Knut GjoneSjåfør-Lederikke startet
Ellen Strøm JuliussenSjåfør-Lederikke startet
Anne Elizabeth SimonsenSjåfør-Lederikke startet
Jon SimonsenSjåfør-Lederikke startet
Anders WindvikSjåfør-Lederikke startet

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterH 15-16 (5)42.209.18
3Vilde Aakre LeistadD 15-16 (3)40.19+7.5811.57
5Kristian Ekeberg FliidH 15-16 (5)1.01.02+18.4213.24
9Tobias LodeH 13-14 (11)1.07.28+40.0520.30
Brede Ekeberg FliidSjåfør-Lederikke startet
Leif Håkon LeistadSjåfør-Lederikke startet
Lars Øyvind LodeSjåfør-Lederikke startet
Gisle NysæterSjåfør-Lederikke startet

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonH 13-14 (11)27.238.19
3Niclas GunnerødH 15-16 (5)57.08+14.4812.33
4Jens G. DybvikH 13-14 (11)44.31+17.0813.31
Margareta BrynhildsenSjåfør-Lederikke startet
Kenneth DybvikSjåfør-Lederikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor