Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 1 mai 2021

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-20 | B-åpen 10-20 | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | Sjåfør-Leder

N-åpen

1 940 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Leah  BergsveenLarvik OKfullført
Amalie  BøienLarvik OKfullført
Mathias BøienLarvik OKfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Magnus FrøydLarvik OKfullført
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Johan LepperødLarvik OKfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Anton WindvikSandefjord OKfullført
Lucas BergsveenLarvik OKikke startet
Ivo StokkenesLarvik OKikke startet

C-åpen 10-20

2 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leah BergsveenLarvik OK37.5815.45
Adrian Walaker OuffOL Tønsberg og omegn32.4913.37
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK30.5712.50

B-åpen 10-20

3 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie EikelandPorsgrunn OL39.0311.52
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK33.2610.09

D 9-10

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK31.4315.37
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK40.4520.04
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL29.4014.36
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn30.3415.03
Ine StokkenesLarvik OK38.4019.02

D 11-12

2 410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa21.118.47
2Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn33.07+11.5613.44
3Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn34.17+13.0614.13
4Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK43.24+22.1318.00
5Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL51.16+30.0521.16

D 13-14

3 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cathrine SognNotodden OL42.5713.03
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL45.01+2.0413.40
3Anna GjestrudNotodden OL47.51+4.5414.32
Daniella GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

D 15-16

3 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agathe BrathagenLarvik OK32.219.35
2Maren Sofie FremstadLarvik OK37.34+5.1311.08
3Vilde Aakre LeistadSkien OK40.19+7.5811.57

D 17-20

5 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn38.167.32
2Kristin Melby JacobsenLardal OL40.25+2.097.58
3Une HoltermannPorsgrunn OL40.49+2.338.03
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK55.14+16.5810.53
5Maria GrovanOL Tønsberg og omegn58.18+20.0211.29
6Eline SchjervenLardal OL59.56+21.4011.49
Ingrid MobråthenSandefjord OKdiskvalifisert

H 9-10

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Balder Solberg FredheimSandefjord OK1.01.3030.17
Halvor GjestrudNotodden OL26.1312.54
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL26.0212.49

H 11-12

2 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL24.2110.06
2Arvid WennerstrandPorsgrunn OL26.20+1.5910.55

H 13-14

3 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL27.238.19
2Sindre FurlandSandefjord OK31.25+4.029.32
3Henrik GundersenPorsgrunn OL35.30+8.0710.47
4Jens G. DybvikStokke IL44.31+17.0813.31
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn46.49+19.2614.13
6Sondre KornmoPorsgrunn OL47.30+20.0714.26
7Theo Solberg FredheimSandefjord OK49.39+22.1615.05
8Ole Andreas ØygardenPorsgrunn OL49.56+22.3315.10
9Tobias LodeSkien OK1.07.28+40.0520.30
10Marcus WindvikSandefjord OK1.15.19+47.5622.53
11Kristoffer EngenPorsgrunn OL1.48.04+1.20.4132.50

H 15-16

4 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK42.209.18
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn45.12+2.529.56
3Niclas GunnerødStokke IL57.08+14.4812.33
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn59.07+16.4712.59
5Kristian Ekeberg FliidSkien OK1.01.02+18.4213.24
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet

H 17-20

6 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL46.067.18
2Halvard KornmoPorsgrunn OL47.58+1.527.36
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK50.22+4.167.58
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL58.04+11.589.12
5Henrik R HoltHedrum OL1.03.27+17.2110.03
6Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.13.43+27.3711.40
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

Sjåfør-Leder

1 940 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Nina BjerkeNOTEAMikke startet
Elin BjervaLarvik OKikke startet
Atle BorgersenHedrum OLikke startet
Asbjørn BrathagenLarvik OKikke startet
Margareta BrynhildsenStokke ILikke startet
Kenneth DybvikStokke ILikke startet
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OKikke startet
Truls FjeldstadPorsgrunn OLikke startet
Brede Ekeberg FliidSkien OKikke startet
Kristin Solberg FredheimSandefjord OKikke startet
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet
Torgrim GjestrudNotodden OLikke startet
Knut GjoneSandefjord OKikke startet
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Mona HoltePorsgrunn OLikke startet
Geir JacobsenLardal OLikke startet
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OLikke startet
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OLikke startet
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Leif Håkon LeistadSkien OKikke startet
Lars Øyvind LodeSkien OKikke startet
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnikke startet
Nina LøweOL Tønsberg og omegnikke startet
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLikke startet
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLikke startet
Karina Nordrum StokkenesLarvik OKikke startet
Gisle NysæterSkien OKikke startet
Svein Halvor W OuffOL Tønsberg og omegnikke startet
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OKikke startet
Jon SimonsenSandefjord OKikke startet
Halvor SognNotodden OLikke startet
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLikke startet
Veslemøy VærvågenNotodden OLikke startet
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLikke startet
Henrik WennerstrandPorsgrunn OLikke startet
Anders WindvikSandefjord OKikke startet
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor