Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap TIF Viking

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap TIF Viking
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 15 juni 2021

Klasser: Visa alla | D-16A | H-16A | D17-A | H17-A | D-16C | H-16C | D17-C | H17-C | D-16N | H-16N | D17-N | H17-N

D17-A

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann ScheiTIF Viking27.16

H17-A

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve BuanesTIF Viking23.04
2Knut KyrkjebøTIF Viking25.31+2.27
3Bjart Are HellenTIF Viking27.53+4.49
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett29.24+6.20
5Tor SørevikTIF Viking34.55+11.51
6Kjetil DammTIF Viking34.59+11.55
7Gunnar KnudsenTIF Viking41.42+18.38
8Brage HellenTIF Viking42.29+19.25
9Erik Rasmussen OtteråTIF Viking43.09+20.05
10Jon-Kåre HansenTIF Viking43.26+20.22
11Frode Helmich PedersenTIF Viking45.05+22.01
12Gunnar Helmich PedersenTIF Viking49.40+26.36
13Håkon IngvaldsenTIF Viking50.39+27.35
14Per BjørkhaugTIF Viking56.07+33.03
15Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking56.30+33.26
16Egill KnudsenTIF Viking1.02.13+39.09
17Axel IngvaldsenTIF Viking1.08.46+45.42

D-16C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking28.46
2Iris Popsueva BuanesTIF Viking29.05+0.19
3Sigrid Eide TorgersenTIF Viking35.53+7.07
4Henrikke Lund OlsenTIF Viking35.54+7.08
5Livia Berbain FrøynesTIF Viking38.14+9.28
6Eirin IngvaldsenTIF Viking45.56+17.10
7Aurora Indrebø OtteråTIF Viking46.34+17.48
8Anna Richter LorentzenTIF Viking50.26+21.40
Emilie Breistein PedersenTIF Vikingdiskvalifisert

H-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking25.59
2Asbjørn Manger MathisenTIF Viking52.28+26.29
3Aksel Richter LorentzenTIF Viking1.00.05+34.06

D17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga Moen DanielsenTIF Viking50.17
Kristina AanesenTIF Vikingdiskvalifisert

H17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vigleik MathisenTIF Viking51.39
2Bjørn StrømmeTIF Viking55.42+4.03

D-16N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Pahr PedersenTIF Viking16.56
2Malene IngvaldsenTIF Viking19.15+2.19
3Martine EnehaugTIF Viking19.25+2.29
3Solveig Markhus WingeTIF Viking19.25+2.29

H-16N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking11.52
2Harald Helmich TorgersenTIF Viking12.32+0.40
3Ole Helmich TorgersenTIF Viking13.19+1.27
4Peder Kolskår ToppeTIF Viking13.27+1.35
5Gabriel StrømmeTIF Viking13.32+1.40
6Trygve LilleheilTIF Viking13.56+2.04
7Sigve Popsuev BuanesTIF Viking14.02+2.10
8Bror Bakke-EllefsenTIF Viking15.58+4.06
9Håkon Helmich PedersenTIF Viking21.53+10.01
10Jonas Breistein PedersenTIF Viking24.18+12.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor