Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 5 -Heia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 5 -Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | N | C | B | A-4 | A-6

N-løype (1,5 km)

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Cornelia RekkedalBodø og Omegn IF Orientering33.20+7.3218.31
Balder Magnus BjørsethBodø og Omegn IF Orientering51.05+25.1728.22
Gunille KnutssønBodø Bauta Løpeklubb25.4814.20

C-løype (2 km)

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine-Therese AlværnBodø og Omegn IF Orientering28.5411.06
2Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering32.58+4.0412.40
3Carl Julian KnutssønBodø og Omegn IF Orientering46.12+17.1817.46
4Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering51.38+22.4419.51
5Cornelia RekkedalBodø og Omegn IF Orientering56.49+27.5521.51

B-løype (3 km)

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering38.3711.42
2Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering47.36+8.5914.25
3Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering48.52+10.1514.48
4Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering50.16+11.3915.13
5Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering51.35+12.5815.37
6Anders KureBodø og Omegn IF Orientering53.49+15.1216.18
7Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering58.03+19.2617.35
8Karen Therese TorgersenTverlandet IL1.01.59+23.2218.46
9Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.06.39+28.0220.11
10Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.10.26+31.4921.20
11Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.17.10+38.3323.23
12Erlend Dundas ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering1.26.21+47.4426.10
13Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

4 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering37.039.02
2Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering37.50+0.479.13
3Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering38.53+1.509.29
4Hilde Sofie HansenMo OK40.35+3.329.53
5Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering41.36+4.3310.08
6Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering41.41+4.3810.10
7Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering42.25+5.2210.20
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering43.59+6.5610.43
9Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering45.23+8.2011.04
10Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering45.28+8.2511.05
11Vebjørn RånesTverlandet IL48.05+11.0211.43
12Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering48.40+11.3711.52
13Audun SelnesBodø Bauta Løpeklubb48.47+11.4411.53
14Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering49.30+12.2712.04
15Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering49.38+12.3512.06
16Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering50.24+13.2112.17
17Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering50.33+13.3012.19
18Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering52.14+15.1112.44
19Roar Blom55.02+17.5913.25
20Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.00.53+23.5014.50
21Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.01.41+24.3815.02
22Rita VikenTverlandet IL1.04.34+27.3115.44
23Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.13.51+36.4818.00
24Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.21.10+44.0719.47
25Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

6 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriNTNUI42.057.00
2Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering46.00+3.557.40
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering46.42+4.377.47
4Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering49.35+7.308.15
5Håvard BergTverlandet IL54.29+12.249.04
6Jacob Berg LofthusBodø og Omegn IF Orientering54.36+12.319.06
7Bjørnar LøvliAsker Skiklubb56.51+14.469.28
8Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering57.48+15.439.38
9Kenneth VikenTverlandet IL1.00.40+18.3510.06
10Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.06.16+24.1111.02
11Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.09.01+26.5611.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor