Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM testløp junior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM testløp junior
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 27 mai 2012

D 17-20

6 390 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte NarumKonnerud IL57.288.59
2Ingjerd MyhreKongsberg OL1.00.06+2.389.24
3Anneke Hald BjørgumKristiansand OK1.00.32+3.049.28
4Maren Jansson HaverstadKonnerud IL1.00.47+3.199.30
5Oda WennemoHalden SK1.04.23+6.5510.04
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering1.04.58+7.3010.10
7Runa FremstadKonnerud IL1.05.15+7.4710.12
8Synne BaklidKonnerud IL1.05.16+7.4810.12
9Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK1.05.32+8.0410.15
10Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.05.50+8.2210.18
11Kristine BergliaEiker OL1.06.12+8.4410.21
12Sigrid AlexandersenFredrikstad SK1.06.52+9.2410.27
13Gunvor Hov HøydalFossum IF1.08.30+11.0210.43
14Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange1.09.18+11.5010.50
15Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.09.32+12.0410.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Malin EijsinkÅs-UMB Orientering1.09.37+12.0910.53
17Jorunn KvaklandFreidig1.11.42+14.1411.13
18Julie StørmerFossum IF1.11.51+14.2311.14
19Gunhild Rogne HallandNTNUI1.12.04+14.3611.16
20Ida Mari Borge HoviKristiansand OK1.12.55+15.2711.24
21Karen Oline KolstadFreidig1.13.46+16.1811.32
22Solveig BlindheimLillomarka OL1.14.00+16.3211.34
23Synnøve BråtenVegårshei IL1.14.04+16.3611.35
24Marie StyrvoldPorsgrunn OL1.14.09+16.4111.36
25Live Bredholt JørgensenSandefjord OK1.14.53+17.2511.43
26Marianne Opsahl BredesenFossum IF1.15.00+17.3211.44
27Guro VassendPorsgrunn OL1.16.01+18.3311.53
28Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering1.16.41+19.1312.00
29Kristine FjeldboSandefjord OK1.17.29+20.0112.07
30Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK1.17.42+20.1412.09
31Mathilde RundhaugMo OK1.19.12+21.4412.23
32Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.20.05+22.3712.31
33Gry GranstedtHalden SK1.20.10+22.4212.32
34Eirin Mari FossøyNotodden OL1.20.18+22.5012.33
35Aurora FossøyLia IL1.21.03+23.3512.41
36Marte Fallbakken BergeLøten OL1.21.38+24.1012.46
37Guro AlexandersenFredrikstad SK1.21.57+24.2912.49
38Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL1.22.38+25.1012.55
39Camilla HengebølFossum IF1.23.08+25.4013.00
40Eirin HaugenEiker OL1.23.12+25.4413.01
41Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.23.24+25.5613.03
42Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL1.24.33+27.0513.13
43Katharina RogstadNTNUI1.25.59+28.3113.27
44Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.26.03+28.3513.27
45Siri KollerudLillomarka OL1.26.17+28.4913.30
46Emilie Westli AndersenLøten OL1.26.50+29.2213.35
47Marie Hammer HåversenRaumar Orientering1.27.12+29.4413.38
48Solveig Hegstad KrügerNydalens SK1.28.05+30.3713.47
49Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.29.01+31.3313.55
50Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering1.29.30+32.0214.00
51Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn1.29.42+32.1414.02
52Rannveig JørgensenFrol IL1.30.13+32.4514.07
53Torill BrekkenGanddal IL1.30.28+33.0014.09
54Kjersti Adéla WestinKristiansand OK1.30.53+33.2514.13
55Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.33.25+35.5714.37
56Marit Rønning SkoglundByåsen IL1.34.45+37.1714.49
57Vilde KinnebergRaumar Orientering1.35.39+38.1114.58
58Marie Wold StavrumFrol IL1.35.40+38.1214.58
59Tonje Kvamme DahlRingerike OL1.38.47+41.1915.27
60Katinka Jussie BrurbergIF Sturla1.41.33+44.0515.53
61Ingvild BrekkeLillomarka OL1.42.16+44.4816.00
62Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering1.49.30+52.0217.08
63Ingrid NygårdNotodden OL1.53.34+56.0617.46
64Lise SmedbergEiker OL2.08.17+1.10.4920.04
65Jenny BrasethGimle IF2.26.06+1.28.3822.51
29Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OKbrutt
Johanne RaknerVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kajsa Stina SandstadFrol ILdiskvalifisert
Kristine GrønlundRingerike OLbrutt
Eline DrageKongsberg OLbrutt
Astrid LægranSteinkjer OKbrutt
Linn Kristine GjesdalLillomarka OLbrutt
Karoline Dahl FosbyGimle IFbrutt
Ingvild Oxaas WieMo OKbrutt

H 17-20

9 770 m, 109 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil KinnebergIFK Göteborg1.08.277.00
2Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering1.08.59+0.327.03
3Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.12.05+3.387.22
4Carl Petter LyngenFrol IL1.13.40+5.137.32
5Borger MelsomFossum IF1.13.44+5.177.32
6Magne HagaRaumar Orientering1.16.05+7.387.47
7Mathias Stensland LillevoldNTNUI1.17.33+9.067.56
8Jon NilsenVegårshei IL1.18.16+9.498.00
9Petter Næss BjørgulHalden SK1.20.13+11.468.12
10Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø1.22.46+14.198.28
11Mathias DrageKongsberg OL1.23.37+15.108.33
12Oskar RøenVaregg Fleridrett1.23.40+15.138.33
13Isak BergsetIL Veten1.24.07+15.408.36
14Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering1.24.12+15.458.37
15Florian SchneiderLillomarka OL1.24.33+16.068.39
16Simen Eid NielsenNydalens SK1.24.53+16.268.41
17Emil AhlbäckFossum IF1.25.02+16.358.42
18Sjur HoviSkien OK1.25.35+17.088.45
19Thomas SchiveBækkelagets SK1.25.59+17.328.48
20Andreas SølbergOL Trollelg1.26.08+17.418.48
21Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.26.25+17.588.50
22Anders VisterRaumar Orientering1.26.50+18.238.53
23Sigur HeggedalKongsberg OL1.27.07+18.408.55
24Dag LofthusHamar OK1.27.56+19.299.00
25Magne JutulstadBækkelagets SK1.27.58+19.319.00
26Sindre JohannessenFreidig1.28.18+19.519.02
27Jørgen MadslienNydalens SK1.28.29+20.029.03
28Brage SætherFreidig1.28.50+20.239.05
29Paul SirumFrol IL1.28.55+20.289.06
30Eskil Sande GullordGjø-Vard OL1.28.58+20.319.06
31Thorstein WangLillomarka OL1.29.09+20.429.07
32Markus HolterIndre Østfold OK1.29.27+21.009.09
33Eivind HøydalNydalens SK1.29.32+21.059.09
34Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.29.35+21.089.10
35Simen AamodtNTNUI1.30.29+22.029.15
36Sindre SandvenKongsberg OL1.30.38+22.119.16
37Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL1.30.54+22.279.18
38Simen Jevne ArnesenHamar OK1.30.59+22.329.18
39Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1.31.18+22.519.20
40Simen BordalRingsaker OK1.31.33+23.069.22
41Morten JørgensenKristiansand OK1.32.12+23.459.26
42Olav VestølVegårshei IL1.32.20+23.539.27
43Gaute FriestadKristiansand OK1.32.35+24.089.28
44Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL1.34.01+25.349.37
45Fredrik RaastadSkien OK1.34.02+25.359.37
46Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering1.36.10+27.439.50
47Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.36.38+28.119.53
48Ove BaardsgaardOL Trollelg1.36.42+28.159.53
49Johannes Hov HøydalFossum IF1.37.37+29.109.59
50Paul Martin RemmePorsgrunn OL1.39.10+30.4310.09
51Gustav FiskumIL Tyrving1.39.41+31.1410.12
52Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.41.08+32.4110.21
53Tord BjørnsenIL Express1.42.13+33.4610.27
54Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett1.42.31+34.0410.29
55Anders BergumGjø-Vard OL1.42.57+34.3010.32
56Anders Felde OlaussenHalden SK1.42.58+34.3110.32
57Øystein StorsveenLøten OL1.43.11+34.4410.33
58Jørgen ElisenbergHamar OK1.43.37+35.1010.36
59Sigurd StenvikByåsen IL1.44.18+35.5110.40
60Erik TrøenModum OL1.45.02+36.3510.45
61Samuele CurzioAlta OL1.45.12+36.4510.46
62Asbjørn OlsenLøten OL1.46.08+37.4110.51
63Henrik MårtenssonModum OL1.47.01+38.3410.57
64Erlend NydalAsker Skiklubb1.47.35+39.0811.00
65Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK1.49.03+40.3611.09
66Vegard RessemFrol IL1.49.09+40.4211.10
67Terje Dalen SørgårdByåsen IL1.49.52+41.2511.14
68Sigurd FlåganKongsberg OL1.50.13+41.4611.16
69Johan HoelRaumar Orientering1.50.42+42.1511.19
70Håvard MyhreKongsberg OL1.51.58+43.3111.27
71Giordano SlanziRøyken OL1.52.10+43.4311.28
72Ola KeiseråsIL Leik1.52.42+44.1511.32
73Jens WaageGjø-Vard OL1.54.13+45.4611.41
74Anders EmilssonOppsal Orientering1.55.35+47.0811.49
75Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1.56.30+48.0311.55
76Geir Inge KeiseråsIL Leik1.56.53+48.2611.57
77Halvard KværnaØstmarka OK1.59.02+50.3512.11
78Håkon SelmerFreidig1.59.41+51.1412.15
79Lars Henrik ThonIF Sturla2.00.15+51.4812.18
80Theodor Glemming ThorsenVegårshei IL2.01.15+52.4812.24
81Jens Bredde VigIF Sturla2.01.28+53.0112.25
82Erlend IsachsenAsker Skiklubb2.02.55+54.2812.34
83Jørund ValaOppsal Orientering2.04.15+55.4812.43
84Lars TreekremÅs-UMB Orientering2.04.58+56.3112.47
85Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)2.12.36+1.04.0913.34
86Martin DammTIF Viking2.15.07+1.06.4013.49
87Håkon NjåsteinIL Tyrving2.15.15+1.06.4813.50
88Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering2.16.48+1.08.2114.00
89Erlend RaastadSkien OK2.16.53+1.08.2614.00
90Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg2.17.05+1.08.3814.01
91Håkon KindemGimle IF2.19.04+1.10.3714.14
92Tobias SolliSkien OK2.24.06+1.15.3914.44
93Andreas MoanFossum IF2.26.30+1.18.0314.59
94Pierre ChambenoitFossum IF2.46.59+1.38.3217.05
95Petter MoeSandefjord OK2.55.31+1.47.0417.57
Hallvard HaugenFossum IFdiskvalifisert
Anders Sommerstad JuveliLillomarka OLdiskvalifisert
Øyvind StrandeRingerike OLbrutt
Jørgen Hjellup HorneIL Tyrvingbrutt
Lars BredalenNittedal OLbrutt
Erlend FjeldRingsaker OKbrutt
Mads Bratland ClaussenFana ILbrutt
Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubbbrutt
Yngvar Høimyr SolbergIF Sturlabrutt
Jonas RessemFrol ILbrutt
Sebastian TorgersenBækkelagets SKbrutt
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orienteringbrutt
Sondre Ruud BråtenRaumar Orienteringbrutt
Sindre RønningFrol ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor