Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2021, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2021
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / IL Høvdingen / IL Vindbjart / Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør / Søgne og Songdalen OK
Dato: torsdag 1 juli 2021 - søndag 4 juli 2021

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | AM-Åpen | H 85-

H 21-

5 230 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen BaklidNTNUI25.03
2Ulrik Astrup ArnesenNTNUI25.24+0.21
3Vegard DanielsenKristiansand OK25.42+0.39
4Henrik Fredriksen AasNTNUI25.45+0.42
5Vegard Jarvis WestergårdNTNUI26.11+1.08
6Gaute FriestadNydalens SK26.16+1.13
7Aslak HeimdalNTNUI26.18+1.15
8Anders Felde OlaussenNTNUI27.00+1.57
9Sebastian DalandKristiansand OK27.01+1.58
10Ståle GjelstenKristiansand OK28.14+3.11
10Torkil Eide SolstadNydalens SK28.14+3.11
12Haakon IngvaldsenNittedal OL29.16+4.13
13Håvard Krey HansenOK Silsand29.35+4.32
14Even LindaasNTNUI29.46+4.43
15Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering29.55+4.52
16Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL29.57+4.54
17Øyvind HelgerudHalden SK30.18+5.15
18Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering30.21+5.18
19Lavran ThorstensenNTNUI30.57+5.54
20Magne KnudsenGneist, IL31.00+5.57
21Sander H. RogndokkenNTNUI31.50+6.47
22Espen JakobsenTyrving IL32.14+7.11
23Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK33.15+8.12
24Henrik Drange RuudRøyken OL35.13+10.10
25Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL36.09+11.06
26Jostein F. TellnesAsker Skiklubb37.06+12.03
27Stein H. HagenFossum IF38.05+13.02
28Jon MøretrøNordre Follo Orientering38.19+13.16
29Tobias KamenickyVaregg Fleridrett38.29+13.26
30Eirik Næss-UlsethHeming Orientering39.49+14.46
31Jørgen FrøydLarvik OK40.05+15.02
33Skjalg Hundseid KamsvågTyrving IL42.25+17.22
34Fredrik Hana VossGanddal IL46.20+21.17
35Vetle LynnebakkenKristiansand OK46.22+21.19
36Ludvig JohnsenHedrum OL47.19+22.16
37Knut UtneFana IL50.29+25.26
38Pål SkogedalAsker Skiklubb1.10.14+45.11
Eskil FrøislandNTNUIdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettinaktiv
Håkon Raadal BjørloNTNUIinaktiv
Kenneth MydlandEgersund OKinaktiv
Einar EkelandNTNUIinaktiv
Marius PyttenNTNUIinaktiv
Raúl FerraHalden SKinaktiv
Petter Marki ErichsenNydalens SKinaktiv
Rasmus MathisenPorsgrunn OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor