Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM testløp junior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM testløp junior
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 26 mai 2012

D 17-20

3 540 m, 84 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte NarumKonnerud IL26.347.30
2Ingjerd MyhreKongsberg OL27.36+1.027.47
3Maren Jansson HaverstadKonnerud IL28.18+1.447.59
4Synnøve BråtenVegårshei IL29.38+3.048.22
5Anneke Hald BjørgumKristiansand OK30.04+3.308.29
6Runa FremstadKonnerud IL30.15+3.418.32
7Synne BaklidKonnerud IL30.32+3.588.37
7Gunvor Hov HøydalFossum IF30.32+3.588.37
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering30.59+4.258.45
10Oda WennemoHalden SK31.26+4.528.52
11Andrine BenjaminsenLillomarka OL31.44+5.108.57
12Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb32.23+5.499.08
13Solveig Hegstad KrügerNydalens SK32.24+5.509.09
14Jorunn KvaklandFreidig32.35+6.019.12
15Kristine BergliaEiker OL33.02+6.289.19
15Julie StørmerFossum IF33.02+6.289.19
17Gry GranstedtHalden SK33.17+6.439.24
18Gunhild Rogne HallandNTNUI33.18+6.449.24
19Guro VassendPorsgrunn OL33.21+6.479.25
20Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering33.30+6.569.27
21Malin EijsinkÅs-UMB Orientering33.32+6.589.28
22Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange33.40+7.069.30
23Mathilde RundhaugMo OK33.55+7.219.34
24Karen Oline KolstadFreidig34.38+8.049.47
25Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL35.19+8.459.58
26Sigrid AlexandersenFredrikstad SK35.32+8.5810.02
27Emilie Westli AndersenLøten OL35.41+9.0710.04
28Camilla HengebølFossum IF36.23+9.4910.16
29Kristine FjellangerVaregg Fleridrett36.29+9.5510.18
29Ida Mari Borge HoviKristiansand OK36.29+9.5510.18
31Live Bredholt JørgensenSandefjord OK36.37+10.0310.20
32Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn36.48+10.1410.23
33Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK37.21+10.4710.33
34Marie Hammer HåversenRaumar Orientering37.29+10.5510.35
35Ingvild BrekkeLillomarka OL37.43+11.0910.39
36Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn38.13+11.3910.47
37Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF38.23+11.4910.50
37Siri KollerudLillomarka OL38.23+11.4910.50
39Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering38.37+12.0310.54
40Solveig BlindheimLillomarka OL38.38+12.0410.54
41Marianne Opsahl BredesenFossum IF38.44+12.1010.56
42Guro AlexandersenFredrikstad SK39.03+12.2911.01
43Linn Kristine GjesdalLillomarka OL39.29+12.5511.09
44Rannveig JørgensenFrol IL39.53+13.1911.15
45Ragnhild LøvliAsker Skiklubb40.14+13.4011.21
46Eirin Mari FossøyNotodden OL40.31+13.5711.26
47Marie Nordbye NybøKonnerud IL40.43+14.0911.30
48Trine D. KihleRingerike OL40.45+14.1111.30
49Marit Rønning SkoglundByåsen IL40.47+14.1311.31
50Kajsa Stina SandstadFrol IL41.03+14.2911.35
51Eirin HaugenEiker OL41.07+14.3311.36
52Marie Wold StavrumFrol IL41.42+15.0811.46
53Torill BrekkenGanddal IL41.43+15.0911.47
53Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK41.43+15.0911.47
55Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK41.45+15.1111.47
56Katharina RogstadNTNUI41.47+15.1311.48
57Beate StrandMåren OK42.05+15.3111.53
58Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK42.10+15.3611.54
59Johanne RaknerVaregg Fleridrett42.29+15.5512.00
60Tonje Kvamme DahlRingerike OL42.31+15.5712.00
61Kjersti Adéla WestinKristiansand OK42.48+16.1412.05
62Heidi MårtenssonModum OL43.05+16.3112.10
63Eline DrageKongsberg OL43.08+16.3412.11
64Vilde KinnebergRaumar Orientering43.15+16.4112.13
65Kristine FjeldboSandefjord OK43.24+16.5012.15
66Marie StyrvoldPorsgrunn OL43.31+16.5712.17
67Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering43.37+17.0312.19
68Katinka Jussie BrurbergIF Sturla43.50+17.1612.22
69Ingrid NygårdNotodden OL44.17+17.4312.30
70Guro Elisabeth KolstadHalden SK45.06+18.3212.44
71Aurora FossøyLia IL45.32+18.5812.51
72Kristine GrønlundRingerike OL45.38+19.0412.53
73Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering45.43+19.0912.54
74Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering46.27+19.5313.07
75Lise SmedbergEiker OL47.53+21.1913.31
76Marte Fallbakken BergeLøten OL48.09+21.3513.36
77Jenny BrasethGimle IF49.17+22.4313.55
78Julie Marie KinnebergIL Tyrving50.16+23.4214.11
79Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering50.18+23.4414.12
80Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering50.40+24.0614.18
81Astrid LægranSteinkjer OK52.31+25.5714.50
82Karoline Dahl FosbyGimle IF58.26+31.5216.30
83Ingvild Oxaas WieMo OK1.01.56+35.2217.29
84Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL1.04.30+37.5618.13

H 17-20

4 760 m, 115 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering29.576.17
2Jon Aukrust OsmoenNTNUI30.20+0.236.22
3Carl Petter LyngenFrol IL30.28+0.316.24
4Simen AamodtNTNUI30.49+0.526.28
5Mathias Stensland LillevoldNTNUI31.45+1.486.40
6Borger MelsomFossum IF32.23+2.266.48
7Dag LofthusHamar OK32.25+2.286.48
8Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett32.26+2.296.48
9Petter Næss BjørgulHalden SK32.28+2.316.49
10Anders VisterRaumar Orientering32.30+2.336.49
11Simen Jevne ArnesenHamar OK32.40+2.436.51
12Mathias DrageKongsberg OL33.05+3.086.57
13Håvard HagaRaumar Orientering33.22+3.257.00
14Andreas SølbergOL Trollelg33.23+3.267.00
15Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering33.24+3.277.01
16Sindre RønningFrol IL33.51+3.547.06
17Magne HagaRaumar Orientering34.12+4.157.11
18Jon NilsenVegårshei IL34.13+4.167.11
19Oskar RøenVaregg Fleridrett34.14+4.177.11
20Johan HoelRaumar Orientering34.32+4.357.15
21Sverre Turter SandvoldNydalens SK34.49+4.527.18
22Thomas SchiveBækkelagets SK34.51+4.547.19
23Eivind HøydalNydalens SK34.54+4.577.19
24Ove BaardsgaardOL Trollelg35.07+5.107.22
25Sebastian TorgersenBækkelagets SK35.08+5.117.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
26Paul SirumFrol IL35.34+5.377.28
27Johannes Hov HøydalFossum IF35.47+5.507.31
28Emil AhlbäckFossum IF36.02+6.057.34
29Sjur HoviSkien OK36.15+6.187.36
30Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg36.35+6.387.41
31Olav VestølVegårshei IL36.37+6.407.41
32Håvard MyhreKongsberg OL36.44+6.477.43
33Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø36.57+7.007.45
34Gaute FriestadKristiansand OK37.19+7.227.50
35Sigur HeggedalKongsberg OL37.23+7.267.51
36Florian SchneiderLillomarka OL37.32+7.357.53
37Erlend NydalAsker Skiklubb37.39+7.427.54
38Magne JutulstadBækkelagets SK37.46+7.497.56
39Brage SætherFreidig37.47+7.507.56
40Harald Astrup ArnesenHeming Orientering37.54+7.577.57
41Anders Felde OlaussenHalden SK38.02+8.057.59
42Simen BordalRingsaker OK38.04+8.077.59
42Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering38.04+8.077.59
44Erik Olsvik DengerudNydalens SK38.08+8.118.00
45Samuele CurzioAlta OL38.16+8.198.02
46Sindre SandvenKongsberg OL38.25+8.288.04
47Isak BergsetIL Veten38.33+8.368.05
48Anders EmilssonOppsal Orientering38.39+8.428.07
49Paul Martin RemmePorsgrunn OL38.54+8.578.10
50Tord E. AndersenEiker OL39.19+9.228.15
51Thorstein WangLillomarka OL39.43+9.468.20
52Simen Eid NielsenNydalens SK39.48+9.518.21
53Erik TrøenModum OL40.46+10.498.33
54Markus HolterIndre Østfold OK41.01+11.048.37
55Lars Henrik ThonIF Sturla41.13+11.168.39
56Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL41.30+11.338.43
57Adrian OpheimMåren OK41.31+11.348.43
58Sigurd FlåganKongsberg OL41.32+11.358.43
59Giordano SlanziRøyken OL41.44+11.478.46
60Øyvind StrandeRingerike OL42.29+12.328.55
61Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL42.30+12.338.55
62Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla42.49+12.528.59
63Jonas RessemFrol IL42.59+13.029.01
64Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK43.27+13.309.07
65Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering43.36+13.399.09
66Mads Bratland ClaussenFana IL44.02+14.059.15
67Sigurd StenvikByåsen IL44.06+14.099.15
68Halvard KværnaØstmarka OK44.22+14.259.19
69Martin DammTIF Viking44.32+14.359.21
70Gustav FiskumIL Tyrving44.35+14.389.21
71Sindre JohannessenFreidig44.50+14.539.25
72Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering45.12+15.159.29
73Erlend IsachsenAsker Skiklubb45.33+15.369.34
74Lars Harald AasheimBækkelagets SK45.39+15.429.35
75Lars TreekremÅs-UMB Orientering45.53+15.569.38
76Øystein StorsveenLøten OL46.04+16.079.40
77Henrik MårtenssonModum OL46.08+16.119.41
78Jørgen ElisenbergHamar OK46.12+16.159.42
79Fredrik RaastadSkien OK46.20+16.239.44
80Anders BergumGjø-Vard OL46.23+16.269.44
81Tobias SolliSkien OK46.27+16.309.45
82Jens Bredde VigIF Sturla46.33+16.369.46
83Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL46.53+16.569.50
84Vegard RessemFrol IL47.00+17.039.52
85Håkon KindemGimle IF47.08+17.119.54
86Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett47.26+17.299.57
87Asbjørn OlsenLøten OL47.40+17.4310.00
88Jørund ValaOppsal Orientering47.43+17.4610.01
89Geir Inge KeiseråsIL Leik47.46+17.4910.02
90Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving48.06+18.0910.06
91Ola KeiseråsIL Leik48.10+18.1310.07
92Lars BredalenNittedal OL48.28+18.3110.10
93Håkon NjåsteinIL Tyrving49.28+19.3110.23
94Jørgen MadslienNydalens SK49.55+19.5810.29
95Markus Knapp KongsbergIL Tyrving50.09+20.1210.32
96Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb50.23+20.2610.35
97Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering51.40+21.4310.51
98Erlend RaastadSkien OK51.52+21.5510.53
99Morten JørgensenKristiansand OK52.14+22.1710.58
100Jens WaageGjø-Vard OL52.20+22.2310.59
101Andreas MoanFossum IF52.42+22.4511.04
102Theodor Glemming ThorsenVegårshei IL53.44+23.4711.17
103Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)54.33+24.3611.27
104Nikolai Korvald SkaareNydalens SK55.06+25.0911.34
105Pierre ChambenoitFossum IF55.50+25.5311.43
106Tord BjørnsenIL Express57.47+27.5012.08
107Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg58.38+28.4112.19
108Vemund RønnebergRøyken OL58.51+28.5412.21
109Petter MoeSandefjord OK1.04.01+34.0413.26
110Markus TræenMarkane IL1.15.19+45.2215.49
111Johan Chr. RømckeIF Sturla1.21.02+51.0517.01
112Rikard BøeMarkane IL1.39.25+1.09.2820.53
Eskil Sande GullordGjø-Vard OLdiskvalifisert
Eskil KinnebergIFK Göteborgdiskvalifisert
Terje Dalen SørgårdByåsen ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor