Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 14 september 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | D 70- | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70- | H-bedr | D-bedr | F-over17Løype1 | Åpen-Blå-Rød | Åpen-Grønn | D-10 | D11-12 | H-10 | H11-12 | D80 | H80

D 13-14

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK16.3410.53
2Tuva Aurebekk UdøTorridal IL37.24+20.5024.36

D 17-

1 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK20.0711.14
2Hege Hennig LundeOK Sør22.08+2.0112.21
3Heidi Fidje AndersenOK Sør26.08+6.0114.35
4Oda Isnes TyseEiker OL26.15+6.0814.39
5Maria StødleKristiansand OK26.16+6.0914.40
6LInn Carina DalandKristiansand OK31.30+11.2317.35

D 50-

1 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte BeckmannKristiansand OK27.5315.34
2Ragnhild HaldKristiansand OK28.46+0.5316.04
3Gro EideOK Sør35.01+7.0819.33
4Inger Aurebekk UdøTorridal IL38.58+11.0521.46

D 60-

1 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL26.2714.46
2Siri ØkstadOddersjaa SSK33.20+6.5318.37
3Solveig OlsenOddersjaa SSK46.55+20.2826.12
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 70-

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig SchouOK Sør34.0422.24
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK35.38+1.3423.26

H 13-14

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars BirkenesBirkenes IL17.0911.16

H 15-16

1 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil NygårdBirkenes IL16.349.15
2Kristian BirkelandBirkenes IL19.06+2.3210.40
3Markus MollestadKristiansand OK19.55+3.2111.07
4Erik RugslandBirkenes IL21.35+5.0112.03
5Mathias Aamlid TrondsenBirkenes IL23.15+6.4112.59
6Fabian JohannessenKristiansand OK24.55+8.2113.55
7Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL29.25+12.5116.26
Ulrik Mascali BöhmKristiansand OKikke startet

H 17-

1 790 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK15.148.30
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK16.04+0.508.58
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK16.44+1.309.20
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK17.06+1.529.33
5Ole KostølKristiansand OK18.32+3.1810.21
6Fred-Arne SivertsenKristiansand OK19.20+4.0610.48
7Paul JohannessenKristiansand OK20.16+5.0211.19
8Kjell Arne HålandOK Sør20.34+5.2011.29
9Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK23.30+8.1613.07
Erik HelgemoKristiansand OKdiskvalifisert
Knud KalsåsKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

1 790 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir KristiansenKristiansand OK21.4412.08
2Jan Petter JohannessenIL Høvdingen24.46+3.0213.50
3Knut AurebekkTorridal IL25.05+3.2114.00
4Per Are BirkelandBirkenes IL28.38+6.5415.59
5Jo Vegard AardalOddersjaa SSK33.09+11.2518.31
Jan EideOK Sørdiskvalifisert
Bård FuglestadKristiansand OKdiskvalifisert
Gunnar MollestadKristiansand OKdiskvalifisert
Arnt Egil SolåsSøgne og Songdalen OKikke startet

H 60-

1 790 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK20.5611.41
2Jack BjørnsenKristiansand OK21.05+0.0911.46
3John HansenKristiansand OK21.19+0.2311.54
4Jan BlandkjennKristiansand OK22.08+1.1212.21
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK22.23+1.2712.30
6Tor LohneRambøll23.01+2.0512.51
7Stein CowardOK Sør26.29+5.3314.47
8Per W. TorgersenOddersjaa SSK26.43+5.4714.55
9Kåre DanielsenOddersjaa SSK32.27+11.3118.07
10Pål AndersenSøgne og Songdalen OK34.31+13.3519.16
11Reidar SæstadKristiansand OK37.30+16.3420.56
12Magne Reier JørgensenKristiansand OK40.02+19.0622.21
Robert CowardOK Sørdiskvalifisert

H 70-

1 520 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein SyvertsenIL Høvdingen29.5619.41
2Nils Egil JohannesseIL Høvdingen31.34+1.3820.46
3Bjørn A. SchouOK Sør33.46+3.5022.12
4Erik HodneOddersjaa SSK48.51+18.5532.08
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

H-bedr

1 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne FærestrandGlobalconnect17.439.53
2Thorbjørn VærpPoint Taken23.19+5.3613.01
3Harald EikNikkelverket BIL25.38+7.5514.19
Frode SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D-bedr

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL22.5912.50
2Oda Lohne van der EyndenSøgne og Songdalen OK33.24+10.2518.39
Kerstin KalsåsKristiansand OKikke startet

Åpen Blå-Rød

1 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper HottKristiansand OK22.2514.44
2Reinert SødalKristiansand OK22.28+0.0314.46
3Kristine LundemoenKristiansand OK24.04+1.3915.50
4Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK30.09+7.4419.50
5Aksel KvarstenKristiansand OK31.23+8.5820.38
6Erlend SælidKristiansand OK31.26+9.0120.40
7Elke SchuttKristiansand OK37.07+14.4224.25
8Sanna KalsåsKristiansand OK45.04+22.3929.38
9Emmeline Eik EriksenKristiansand OK1.07.41+45.1644.31
10Adriana EikKristiansand OK1.07.46+45.2144.35

Åpen Grønn

1 040 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel HansenKristiansand OK11.1410.48
2Kaspian DalsørenKristiansand OK18.36+7.2217.53
3Theo Mathias Ropstad EliassenKristiansand OK18.59+7.4518.15
4Pernille FedericiKristiansand OK19.05+7.5118.20
5Ida Øverøyen BalchenOddersjaa SSK19.09+7.5518.24
5Fredrik Hennig LundeOK Sør19.09+7.5518.24
7Mia Holte TverslandKristiansand OK19.26+8.1218.41
8Kaja GrasaasKristiansand OK19.38+8.2418.52
9Sofie BøenKristiansand OK19.47+8.3319.01
10Jeppe GrasaasKristiansand OK19.58+8.4419.11
11Alma Tobiassen KolstadKristiansand OK20.06+8.5219.19
12Frida SkorpenKristiansand OK20.24+9.1019.36
13Christian Walle MarnsegOddersjaa SSK22.37+11.2321.44
14Johan HelgemoKristiansand OK23.18+12.0422.24
15Audun KalsåsKristiansand OK23.24+12.1022.30
16Hans KalsåsKristiansand OK23.35+12.2122.40
17Oliver FuglestadKristiansand OK24.44+13.3023.46
18Joachim JørgensenOK Sør25.46+14.3224.46
19Julia Meltzer GunnesKristiansand OK25.53+14.3924.53
20Jenny Dyrdal NordhasselKristiansand OK26.11+14.5725.10
21Matilda HelgemoKristiansand OK26.27+15.1325.25
22Andrea DouradoKristiansand OK29.03+17.4927.55
23Andreas SævigKristiansand OK29.05+17.5127.57
24Hanna Berg-UtbyKristiansand OK29.28+18.1428.20
25Mia Hermine AglenKristiansand OK29.33+18.1928.24
26Henny Ugland PirholtKristiansand OK30.05+18.5128.55
27Albert Løvgren-JohansenKristiansand OK32.00+20.4630.46
28Emil JørgensenOK Sør42.01+30.4740.24
29Henrik DouradoKristiansand OK47.52+36.3846.01
Kaia Åsan GrasaasNOTEAMikke startet
Ella HovlandKristiansand OKikke startet
Iben HovlandKristiansand OKikke startet

D-10

1 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Irgens KuhnleKristiansand OK28.5227.45
2Solise Levie SolheimKristiansand OK38.06+9.1436.38

H-10

1 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Hennig LundeOK Sør12.2711.58
2Kristian ThortveitKristiansand OK24.45+12.1823.47
3Eirik Svarstad GrøvanKristiansand OK53.00+40.3350.57
4Fabian DalsørenKristiansand OK18.00.00+17.47.3317.18.27

H11-12

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Andreas HolmeKristiansand OK31.2630.13

D80

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør42.4528.07

H80

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør57.2937.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor