Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Tirsda` Køpp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Tirsda` Køpp
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 6 april 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | A-Løype | Blå Jenter | Rød Gutter | ALangRød Jenter | Grønn Jenter | Grønn Gutter | Blå Gutter | Leder/voksen

A-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK36.16
2Erlend Odd BergeKristiansand OK43.21+7.05
3Markus MollestadKristiansand OK56.16+20.00
4Ulrik Macsali BöhmKristiansand OK58.31+22.15
5Jakob JohannessenKristiansand OK59.55+23.39
6Selma WhiteSøgne og Songdalen OK1.00.07+23.51
7Fabian JohannessenKristiansand OK1.01.16+25.00
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Blå Jenter

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine LundemoenKristiansand OK29.45
2Othilie SødalKristiansand OK34.17+4.32

Rød Gutter

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isak KvarstenKristiansand OK50.33
Ulrik McFadzeanKristiansand OKdiskvalifisert

Grønn Jenter

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vibeke Irgens KuhnleKristiansand OK21.12
Solise Levie SolheimKristiansand OK25.19+4.07
Liv JohannessenKristiansand OK22.01+0.49
Sanna KalsåsKristiansand OK21.38+0.26

Grønn Gutter

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Audun KalsåsKristiansand OK24.54+4.32
Hans KalsåsKristiansand OK30.15+9.53
Adam MartinsenKristiansand OK20.22
Rasmus SeverinsenKristiansand OK27.06+6.44
Andreas SævigKristiansand OK22.59+2.37
Maldus SyltaKristiansand OK23.00+2.38
Henrik DouradoKristiansand OK34.42+14.20

Blå Gutter

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper HottKristiansand OK26.51
2Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK26.59+0.08
3Reinert SødalKristiansand OK29.43+2.52
4Aksel KvarstenKristiansand OK29.44+2.53
5Johan Andreas HolmeKristiansand OK42.15+15.24
6Erlend Sælid NesKristiansand OK42.16+15.25
7Kristian ThortveitKristiansand OK47.52+21.01
8Fabian DalsørenKristiansand OK48.01+21.10
9Oliver FuglestadKristiansand OK48.39+21.48
10Eirik Svarstad GrøvanKristiansand OK49.15+22.24

Leder/voksen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jack BjørnsenKristiansand OKaktiv
Stig DalsørenKristiansand OKaktiv
Nils Arne JohannessenKristiansand OKaktiv
Paul JohannessenKristiansand OKaktiv
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKaktiv
Christian SævigITE Østerhus BILaktiv
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor