Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kråkecup #5 - Banana Boys Edition

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kråkecup #5 - Banana Boys Edition
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 10 januar 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (5 svar)

Klasser: Visa alla | D11-12 | H11-12 | D13-14 | H13-14 | D15-16 | H15-16 | D17-34 | H17-34 | D35-49 | H 35-49 | D50-69 | H50-69 | D70 | H70 | Åpen-Kort | Åpen-mellom | Åpen-lang | Åpen-C | N-åpen | Ledsagher | Sjåfør

Urokråke D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tuva Fosser LundsrudOK Moss29.33
2Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK48.19+18.46
3Aisha Rostveit ElmiOK Moss50.16+20.43
4Elise Holm NedrebøOK Moss57.38+28.05

Urokråke H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ville Emil WingstedtHalden SK24.10
2Selmer LøkenOK Moss27.23+3.13
3Anders Rostveit ElmiOK Moss30.21+6.11
4Trym BreimoOK Moss46.42+22.32

Urokråke D13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Aune JakobsenOK Moss43.24
2Sofie Holm NedrebøOK Moss48.35+5.11
3Erle Elise WoldOK Moss1.25.43+42.19
4Erle Pedersen WetterhusOK Moss1.25.47+42.23
5Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering1.30.30+47.06

Urokråke H13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL59.07

Urokråke D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ylva KlausenSturla, IF52.17
2Erika Lind-LarsenOK Moss52.33+0.16
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL1.05.00+12.43

Urokråke H15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF49.30
2Mats JohnsenSturla, IF50.14+0.44
3Jens WoldSturla, IF57.08+7.38
4Birk BreimoOK Moss58.15+8.45
Henrik Julian Fontes AarbuHalden SKdiskvalifisert

Urokråke D17-34

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Melby JacobsenLardal OL40.25
2Aurora GjølsjøNTNUI41.26+1.01
3Hedda Raadal BjørloNTNUI44.01+3.36
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss54.36+14.11
5Marie KvarmeSturla, IF55.43+15.18
6Julie Sophie WoldOK Moss1.00.54+20.29
7Mina Akiko JohnsenSturla, IF1.08.47+28.22
Karoline BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet

Urokråke H17-34

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niels Christian HellerudHalden SK49.23
2Sander ArntzenNTNUI50.10+0.47
3Göran WinbladFredrikstad SK51.26+2.03
3Göran WinbladFredrikstad SK51.26+2.03
5Bendik EliassenNTNUI52.17+2.54
6Herman Ryen MartinsenNTNUI54.06+4.43
7Jakob TorgersenHalden SK1.16.58+27.35
8Thomas TubbehaugenOK Moss1.21.09+31.46
9Christoffer GzylOK Moss1.44.04+54.41
Håkon Raadal BjørloNTNUIdiskvalifisert

Veterankråke D35-49

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne WoldOK Moss1.14.03
2Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.14.22+0.19
3Kristine RoskifteOK Moss1.36.17+22.14

Veterankråke H 35-49

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon PedersenOK Moss58.12
2Øyvind LøkenOK Moss1.02.38+4.26
3Thomas BedinIndre Østfold OK1.02.45+4.33
4Erik Rytter JakobsenOK Moss1.03.20+5.08
5Espen BekhusFredrikstad SK1.04.25+6.13
5Espen BekhusFredrikstad SK1.04.25+6.13
7Thomas LieFredrikstad SK1.07.18+9.06
7Thomas LieFredrikstad SK1.07.18+9.06
9Henning Bratland CarlsenOK Moss1.13.14+15.02
10Donatas KontautasOK Moss1.13.36+15.24
11Thomas RoskifteOK Moss1.19.41+21.29
12Jørgen Misje WoldFredrikstad SK1.20.30+22.18
12Jørgen Misje WoldFredrikstad SK1.20.30+22.18
Anders LundeVarteig OLikke startet

Veterankråke D50-69

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig SikkelandTyrving IL39.42
2Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK42.33+2.51
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering45.15+5.33
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL51.32+11.50
5Ida EngenRaumar Orientering53.38+13.56
6Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering53.59+14.17
7Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK56.51+17.09
7Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK56.51+17.09
9Reidun BraathenOK Moss1.00.06+20.24
10Astrid BjørnerødOK Moss1.02.22+22.40
11Anne SørumIndre Østfold OK1.04.20+24.38

Veterankråke H50-69

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil BjørloHalden SK41.21
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering44.19+2.58
3Knut BjørkeloNordre Follo Orientering44.36+3.15
4Sture OttesenIndre Østfold OK46.36+5.15
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46.54+5.33
6Espen SvaeSarpsborg OL50.00+8.39
7Erik SandbækOK Moss51.02+9.41
8Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL51.16+9.55
9Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK52.41+11.20
10Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL53.46+12.25
11Geir TorgersenHalden SK55.30+14.09
12Tore BjørnerødOK Moss56.24+15.03
13Knut EngenRaumar Orientering59.18+17.57
14Håkon WoldSturla, IF59.38+18.17
15Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.01.13+19.52
16Jon Erik KvarmeSturla, IF1.02.40+21.19
17Even Woldstad HanssenEiker OL1.03.59+22.38
18Tor LahlumNordre Follo Orientering1.05.55+24.34
19Odd-Ragnar PettersenOK Moss1.07.39+26.18
20Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.15.38+34.17
21Pål Woldstad HanssenEiker OL1.17.46+36.25
22Harald BaugerOK Moss1.25.25+44.04
23Roy GjerdingOK Moss1.25.55+44.34
24Jan SveenRaumar Orientering1.40.54+59.33
Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Veterankråke D70

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Else StordalOL Tønsberg og omegn1.06.01
2Inger LindløvOK Moss1.12.18+6.17

Veterankråke H70

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein S JacobsenTyrving IL39.36
2Per Reidulf HolmOK Moss51.24+11.48
2Hasse BergstrømTyrving IL51.24+11.48
4Odd KorslundOK Moss58.18+18.42
5Knut LindløvOK Moss1.03.47+24.11
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.05.22+25.46
7Per Oscar SaugestadOK Moss1.06.58+27.22
Harad WibyeOK Mossdiskvalifisert

Flaksekråke kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anja WingstedtHalden SK34.49
2Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI36.36+1.47
3Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering46.35+11.46
4Ole Johannes NedrebøOK Moss55.45+20.56
5Anne-Grete AustadRaumar Orientering56.01+21.12
6Jan Løken JohannessenOK Moss1.00.05+25.16
7Stine AustadRaumar Orientering1.00.26+25.37
8Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.04.30+29.41
9Kristin Lind-LarsenOK Moss1.04.33+29.44
10Bente Fosser LundsrudOK Moss1.07.54+33.05
Elisabet BreimoOK Mossdiskvalifisert

Flaksekråke mellom

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin MalmstrømOK Moss47.46
2Robert BanfiÅs-NMBU Orientering59.58+12.12
3Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.03.05+15.19
4Morten BreimoOK Moss1.06.44+18.58
5Cathrine SandvikRaumar Orientering1.08.46+21.00
6Magnus HolmskauTrøsken IL1.14.02+26.16
7Ole Kristian UnderudOK Moss1.15.05+27.19
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILdiskvalifisert

Flaksekråke C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL34.13
2Sindre ValsgårdIndre Østfold OK36.28+2.15
3Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF42.53+8.40
4Anders JohnsenSturla, IF42.54+8.41
5Aron Rostveit ElmiOK Moss47.21+13.08
6Anita RostveitOK Moss47.27+13.14
7Shire ElmiOK Moss50.15+16.02
8Tonje HolmOK Moss57.40+23.27
9Olivia b. HanslienOK Moss1.22.39+48.26
10Helle Bach HanslienOK Moss1.22.59+48.46

Flaksekråke N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Dalma BanfiÅs-NMBU Orientering1.03.04
Ebi OK Moss44.00
Shirin OK Moss44.00
Marion Lie RedalenOK Moss40.23
Theo PedersenOK Moss43.19
Solan LøkenOK Moss39.04
Marianne LøkenOK Moss39.20
Mira Fosser LundsrudOK Moss46.37
Eline PedersenOK Moss27.19
Amanda B. HanslienOK Moss1.10.59
Mia PedersenOK Mossfullført
Ayla GjerdeIndre Østfold OKfullført
Lea HaugÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ledsager

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFfullført
2Håkon GjerdeIndre Østfold OKfullført
3Per-christian HanslienOK Mossfullført
4Egon LundsrudOK Mossfullført
5Judit BanfiÅs-NMBU Orienteringfullført

Sjåfør

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir JacobsenLardal OLfullført
2Bjørn AarbuVarteig OLfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor