Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 12 januar 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (7 svar)

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17- AK | N&F MM | N&F ML | D 13-16 C | H 13-16 C | C Åpen | B Åpen

D 17-

3 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering39.5012.08
2Karoline BjørnerødOK Moss45.58+6.0814.00
3Heidi TronbølFet OL46.34+6.4414.11
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss46.50+7.0014.16
5Aurora GjølsjøNTNUI47.42+7.5214.32
6Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering52.41+12.5116.03
7Emma Aune JakobsenOK Moss53.48+13.5816.24
Heidi TronbølFet OLikke startet

H 17-

4 360 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering43.5210.03
2Petter Marki ErichsenNydalens SK44.08+0.1610.07
3Alfred BjørnerødOK Moss45.44+1.5210.29
4Sondre LadimOK Moss46.54+3.0210.45
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 17- A kort

3 280 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK36.5711.15
2Øyvind LøkenOK Moss39.41+2.4412.05
3Audun BjerknesMåren OK39.42+2.4512.06
4Tobias Tronbøl LiumIL Koll41.13+4.1612.33
5Morten FredhOK Moss44.14+7.1713.29
6Henning Bratland CarlsenOK Moss45.57+9.0014.00
7Rune BlågestadIndre Østfold OK46.47+9.5014.15
8Robert BanfiÅs-NMBU Orientering50.39+13.4215.26
9Erik Rytter JakobsenOK Moss53.48+16.5116.24
10Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering55.45+18.4816.59
11Audun JørgensenØstmarka OK1.07.48+30.5120.40
12Simen Rønning JohansenMåren OK1.18.53+41.5624.02
Håkon GjerdeIndre Østfold OKikke startet

Night & Fog Masters Men

3 280 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering35.3710.51
2Sture OttesenIndre Østfold OK37.02+1.2511.17
3Asgeir LiumFet OL37.44+2.0711.30
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering37.56+2.1911.33
5Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK38.42+3.0511.47
6Tore BjørnerødOK Moss40.52+5.1512.27
7Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering43.35+7.5813.17
8Torgeir SnilsbergOK Moss44.14+8.3713.29
9Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering44.21+8.4413.31
10Karl Aasmund ErøyOK Moss44.26+8.4913.32
11Terje Wiig MathisenNydalens SK45.50+10.1313.58
12Knut BjørkeloNordre Follo Orientering46.03+10.2614.02
13Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering47.21+11.4414.26
14Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL51.01+15.2415.33
15Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering53.24+17.4716.16
16Tor LahlumNordre Follo Orientering54.31+18.5416.37
17Terje GudbrandsenHamar OK56.16+20.3917.09
18Ove MartinsenHauketo IF1.01.11+25.3418.39
19Bjørn BendiktsenModum OL1.02.42+27.0519.06
20Even Woldstad HanssenEiker OL1.04.38+29.0119.42
21Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.05.19+29.4219.54
22Hasse BergstrømTyrving IL1.11.18+35.4121.44
23Peter KlavenessMåren OK1.18.51+43.1424.02
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert

Night & Fog Masters Ladies

2 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering35.3015.42
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL39.10+3.4017.19
3Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering42.52+7.2218.58
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering58.53+23.2326.03

D 13-16 C

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aisha Rostveit ElmiOK Mossbrutt

H 13-16 C

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Rostveit ElmiOK Moss37.4316.59
2Selmer LøkenOK Moss37.54+0.1117.04
3Johan HaugstvedtIndre Østfold OK39.44+2.0117.53

C Åpen

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL40.2318.11
2Torild JørgensenØstmarka OK1.09.30+29.0731.18
Anita RostveitOK Mossbrutt

B Åpen

2 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering44.1319.33
2Dag HauglandØstmarka OK46.55+2.4220.45
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering47.13+3.0020.53
4Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering51.03+6.5022.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor