Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammocup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammocup 2
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: onsdag 9 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 6 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | D11-12 | D13-14 | D15-16 | D17-20 | H11-12 | H13-14 | H15-16 | H17-20 | B-åpen | C-åpen | N-åpen | Ledsager | D-10 | H-10

D11-12

1 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK7.206.03
2Eline KravdalGjø-Vard OL9.25+2.057.46
3Maren Bleken RudVang OL10.11+2.518.24
4Mari Børke SætabergetVang OL11.09+3.499.12
5Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange11.32+4.129.31
6Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange12.50+5.3010.36
7Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL14.49+7.2912.14
8Mina HolmenSnertingdal IF Orientering17.17+9.5714.17
Ingeborg JoswigRingsaker OKikke startet

D13-14

1 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Bleken RudVang OL10.597.37
2Lovisa TyldumRudsbygd IL11.11+0.127.45
3Marie BergerLillehammer OK11.18+0.197.50
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.40+0.418.06
5Ane BeitdokkenLillehammer OK12.11+1.128.27
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OKikke startet
Ida Øverli StøenLillehammer OKikke startet
Johanne BergLøten o-lagikke startet

D15-16

1 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Ovidia RanestadHamar OK11.557.47
2Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering14.47+2.529.39
3Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering16.17+4.2210.38
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OKikke startet

D17-20

1 930 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL12.136.19
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12.14+0.016.20
3Martine SkjelsvikLillehammer OK12.22+0.096.24
4Marie KravdalGjø-Vard OL12.45+0.326.36
5Emma Bangstad BergersenHamar OK13.04+0.516.46
6Henriette BergLøten o-lag13.21+1.086.55
7Emma DåsnesVang OL13.41+1.287.05
8Anne FrøislandVang OL14.02+1.497.16
9June Rogstad BekkevoldLøten o-lag14.07+1.547.18
10Live Raknes SogstadGjø-Vard OL14.46+2.337.39
11Sunniva Alm-KristiansenVang OL17.01+4.488.49
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H11-12

1 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BeitdokkenLillehammer OK9.097.33
2Sivert DåsnesVang OL10.01+0.528.16
3Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK11.14+2.059.17
4Niklas MyklesetVang OL12.51+3.4210.37
Kristian PaulsenOL Vallset/Stangediskvalifisert

H13-14

1 440 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK9.466.46
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange9.58+0.126.55
3Sondre BorgedalRingsaker OK11.09+1.237.44
4Nikolai TesloHadeland OL12.10+2.248.26
5Lars FlaskerudOL Toten-Troll12.47+3.018.52
6Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK12.59+3.139.00
7Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK15.03+5.1710.27
8Jørgen Linus HarkinnRingsaker OK17.16+7.3011.59
Ole Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lagbrutt

H15-16

1 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll13.507.10
2Kristoffer Børke SætabergetVang OL14.27+0.377.29
3Mats LigaardenGjø-Vard OL14.57+1.077.44
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering15.48+1.588.11
Even LienGjø-Vard OLikke startet

H17-20

2 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.535.19
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.59+0.065.22
3Vegard RanestadHamar OK12.49+0.565.44
4Mats LindaasElverum OK13.22+1.295.59
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll13.42+1.496.08
6Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL13.44+1.516.09
7Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL15.34+3.416.58
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

B-åpen

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carina FjellsolRingsaker OK12.589.00
2Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL16.15+3.1711.17
3Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL19.22+6.2413.26
Sander FjellsolRingsaker OKikke startet

C-åpen

1 210 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla SilkosetVang OL9.357.55
2Johanna JoswigRingsaker OK9.52+0.178.09
3Martin Lien StøenLillehammer OK10.03+0.288.18
4Margrethe ThirudOL Toten-Troll10.51+1.168.58
5Anna EngebakkenLøten o-lag11.18+1.439.20
6Linnea L'Abée-LundLillehammer OK12.52+3.1710.38
7Isak RimeGjø-Vard OL20.59+11.2417.20
8Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK28.33+18.5823.35
Magnus HusomVang OLdiskvalifisert
Peder LillejordetOL Vallset/Stangediskvalifisert
Elena ØversveenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Peder Melgalvis BilstadVang OLikke startet

N-åpen

940 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Helge Mogens AalstadVang OLfullført
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringfullført
Emma Pedersen ElverhøiVang OLfullført
Sivert Pedersen ElverhøiVang OLfullført
Ingrid Kristine Engan RøsteSnertingdal IF Orienteringfullført
Rasmus Ekeberg HallerbyOL Vallset/Stangefullført
Lycke HermanrudGjø-Vard OLfullført
Madeleine L'Abée-LundLillehammer OKfullført
Sander Leonel LarsenVang OLfullført
Ulrik LarsenVang OLfullført
Vilma LarsenVang OLfullført
Jakob LillejordetOL Vallset/Stangefullført
Kristine Tomter LykkebøSnertingdal IF Orienteringfullført
Ingrid LøvbakVang OLfullført
Ada MausetOL Vallset/Stangefullført
Eirin Melgalvis BilstadVang OLfullført
Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OLfullført
Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OLfullført
Mikal Trønnes NygårdSnertingdal IF Orienteringfullført
Ingrid PaulsenOL Vallset/Stangefullført
John Obelix Lie SandvikVang OLfullført
Håkon Gjessing SkjesetVang OLfullført
Julie Gjessing SkjesetVang OLfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Kristian Myhre SørliOL Vallset/Stangefullført
Ib Refshauge NørupOL Vallset/Stangediskvalifisert
Maja HaugereidVang OLikke startet

Ledsager

940 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kim Toril Refshaug NørupOL Vallset/Stangeikke startet
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OKikke startet
Stine Sønsterud BergLøten o-lagikke startet
Torstein BergLøten o-lagikke startet
Frode BergersenHamar OKikke startet
Kenneth BilstadVang OLikke startet
Siv BjørnstadVang OLikke startet
Mona BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Emil CarlsonVang OLikke startet
Håkon DåsnesVang OLikke startet
Trond FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Marte Mørk FurunesGjø-Vard OLikke startet
Ingvild GjessingVang OLikke startet
Petter HallerbyOL Vallset/Stangeikke startet
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Emil HaugLillehammer OKikke startet
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringikke startet
Ingrid Anne IngvoldstadVang OLikke startet
Kjersti IsaksenLillehammer OKikke startet
Lene JordheimOL Vallset/Stangeikke startet
Jens Kjær JørgensenLillehammer OKikke startet
Petra KaderkovaGjø-Vard OLikke startet
Hans Olav KjøsLillehammer OKikke startet
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLikke startet
Astrid KravdalGjø-Vard OLikke startet
Håvard KvammeOL Toten-Trollikke startet
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Trollikke startet
Henrik L'Abée-LundLillehammer OKikke startet
Alise LarsenVang OLikke startet
Lill-Anett LieVang OLikke startet
Jo Andreas LienLillehammer OKikke startet
Ewelina LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet
Morten LillejordetOL Vallset/Stangeikke startet
Tore LindaasElverum OKikke startet
Una LundVang OLikke startet
Valborg MadslienLillehammer OKikke startet
Mona MyklesetVang OLikke startet
Stein Arne NegårdVang OLikke startet
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stangeikke startet
Jan Ola PedersenVang OLikke startet
Ole-Roald RimeGjø-Vard OLikke startet
Henrik Bleken RudVang OLikke startet
Tone Bleken RudVang OLikke startet
Gunn Elin RudiHadeland OLikke startet
Arne RøsteRingsaker OKikke startet
Torjus RøsteSnertingdal IF Orienteringikke startet
Anders SkjesetVang OLikke startet
Hege SolerødGjø-Vard OLikke startet
Pål StenbergVang OLikke startet
Solveig StenbergVang OLikke startet
Are StrandlieGjø-Vard OLikke startet
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet
Merete StøenLillehammer OKikke startet
Inger SvalandOL Vallset/Stangeikke startet
Jan Åsmund SætabergetVang OLikke startet
LIne ThirudOL Toten-Trollikke startet
Anna-Thekla TonjerElverum OKikke startet
Vegard UrsetVang OLikke startet

D-10

1 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange20.5318.09
0Borghild PaulsenOL Vallset/Stange20.5718.13
0Mari StenbergVang OL15.1013.11
0Eline KjøsLillehammer OK9.378.21
0Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK19.2016.48
0Kristin HaugLillehammer OK9.378.21
0Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL12.2510.47

H-10

1 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jakob Aarskog BjerkeVang OL11.249.54
0Kristian UrsetVang OL15.1813.18
0Vetle SveenGjø-Vard OL12.5011.09
Aksel Bolstad CarlsonVang OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor