Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup løp nr 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup løp nr 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 3 mai 2012

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Live LindemarkD21- (15)26.30+3.49

Byåsen IL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lene Berg HanssenD11-12 (6)9.15
1Guri BjørndalD50 (6)26.17
1Øyvind WiggenH15-16 (16)21.29
1Bjarne LienH50 (11)20.37
1Bjørn BergerH60 (11)26.42
2Ingeborg EideD15-16 (12)24.37+0.15
2Sigurd StenvikH17-20 (18)19.54+0.45
2Haakon ArnesenH50 (11)22.40+2.03
3Ingvild, Ytterhus UtengenD15-16 (12)27.05+2.43
3Gøril EideD40 (14)28.48+4.21
3Turid ArnesenD50 (6)38.37+12.20
3Petter Liabakk EriksenH11-12 (13)9.14+1.03
3Terje MaroniH21- (43)18.50+1.08
4Marte Hoff HagenD15-16 (12)27.21+2.59
4Ingrid Lien JohnsenD50 (6)40.53+14.36
4Brage JørumH15-16 (16)23.07+1.38
4Knut HagenH40 (22)22.16+3.37
4Kjell MaroniH50 (11)28.05+7.28
5Ragnhild EideD13-14 (18)29.05+1.00
5Nina-Beate LiabakkD40 (14)33.33+9.06
5Borgunn YtterhusD50 (6)45.37+19.20
6Emilie Liabakk EriksenD13-14 (18)30.56+2.51
6Ida Berg HanssenD15-16 (12)27.51+3.29
6Gro RypdalD50 (6)46.55+20.38
6Eirik VefsnmoH50 (11)29.33+8.56
6Tom BuggeH60 (11)34.13+7.31
7Johannes LøvåsH15-16 (16)24.06+2.37
8Even Svegård ByeH13-14 (10)41.08+14.46
8Preben AntonsenH15-16 (16)25.42+4.13
8Kjell-Arne HenninenH50 (11)38.05+17.28
9Ane Svegård ByeD15-16 (12)31.12+6.50
9Åsmund StenvikH15-16 (16)25.52+4.23
10Helga StenvikD13-14 (18)35.50+7.45
12Marte Lien JohnsenD13-14 (18)42.24+14.19
13Thor William SkånøyH15-16 (16)29.08+7.39
13Per WiréhnH21- (43)20.50+3.08
13Gunnar SkånøyH40 (22)28.07+9.28
15Andrine VikenD13-14 (18)46.01+17.56
21Lars Martin HafstadH21- (43)22.45+5.03
25Snorre HansenH21- (43)24.02+6.20
37Svein Rypdal HenninenH21- (43)33.10+15.28
38Trond HenninenH21- (43)37.44+20.02
Ingrid LongvaD11-12 (6)diskvalifisert
Emma ArnesenD15-16 (12)diskvalifisert
Trond SletnerH40 (22)diskvalifisert

Freidig

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Heidi ArnesenD40 (14)24.27
1Vegard KittilsenH11-12 (13)8.11
1Oskar Spets StorhovH13-14 (10)26.22
1Tomas EidsmoH40 (22)18.39
2Malin SandstadD13-14 (18)28.08+0.03
2Torunn Spets StorhovD40 (14)24.58+0.31
2Grete Berge OwrenD50 (6)37.44+11.27
2Jo Even KolstadH11-12 (13)9.05+0.54
2Johan IvarssonH40 (22)20.40+2.01
3Nils Ola KvamH15-16 (16)23.04+1.35
4Sanna Fiskum NessD13-14 (18)28.14+0.09
4Mona Høiås SætherD40 (14)31.29+7.02
4Mats EidsmoH11-12 (13)9.22+1.11
4Rune M HoltH60 (11)33.58+7.16
5Frida SætherD15-16 (12)27.29+3.07
5Jonas GrønliH11-12 (13)10.33+2.22
5Øyvind SchjelderupH40 (22)22.27+3.48
7Mikkel HoltH11-12 (13)12.06+3.55
7Ketil MølnvikH13-14 (10)32.30+6.08
7Brage SætherH17-20 (18)21.59+2.50
7Vegard GrønliH40 (22)24.10+5.31
7Olav KvittemH50 (11)34.47+14.10
8Gina MølnvikD15-16 (12)29.23+5.01
8Martin SelmerH11-12 (13)12.22+4.11
8Håkon SelmerH17-20 (18)22.30+3.21
8Arild H ClausenH40 (22)25.12+6.33
9Marit Irene KvittemD21- (15)30.13+7.32
9Lars SandstadH11-12 (13)13.30+5.19
9Nils Olav VennevikH60 (11)38.25+11.43
10Olle MalmringH40 (22)26.23+7.44
11Frida OpheimD15-16 (12)34.38+10.16
11Øystein KrogstieH15-16 (16)28.04+6.35
16Ragnar NessH40 (22)28.57+10.18
Vera MelkildD13-14 (18)diskvalifisert
Sigrid MelkildD40 (14)diskvalifisert
Matias NissenH11-12 (13)diskvalifisert
Simen Spets StorhovH11-12 (13)diskvalifisert
Adrian OpheimH13-14 (10)diskvalifisert
Magnus LandstadH60 (11)diskvalifisert

Freidig, SPK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Emil GrønliH11-12 (13)18.35+10.24

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Rannveig JørgensenD17-20 (9)32.00+7.23

IL Leik

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Line SølbergD13-14 (18)28.05
3Jonas UnsgårdH13-14 (10)29.10+2.48
6Geir Inge KeiseråsH17-20 (18)21.49+2.40
9Ola KeiseråsH17-20 (18)23.47+4.38
11Ådne BergH17-20 (18)25.31+6.22
12Ingebrigt EidH17-20 (18)25.59+6.50
12Jan HageH40 (22)27.21+8.42
17Erik FossH40 (22)30.12+11.33
24Runar KrognesH21- (43)23.20+5.38
Brage KeiseråsH40 (22)diskvalifisert
Svein Olav ÅmotH50 (11)diskvalifisert

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Roar ForbordH60 (11)31.59+5.17
6Emil Kristoffer AuranH11-12 (13)11.36+3.25
7Hilde ForbordD40 (14)35.14+10.47
9Kyrre AuranH40 (22)25.52+7.13
26Petter Andreas BerghH21- (43)24.03+6.21

NTNUI

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunhild Rogne HallandD17-20 (9)24.37
1Martin HosetH21- (43)17.42
1Bjørg GranlyD17-39 Bedr (1)28.34
1Brynjar Larssen BakkenH17-39 Bedr (2)23.06
2Fredrikke Nohr MothD21- (15)22.51+0.10
2Per Melander OftenH21- (43)18.22+0.40
2Asgeir Penna RisethH17-39 Bedr (2)35.16+12.10
3Line Hovdenak StenersenD17-20 (9)31.18+6.41
3Martina TichovskaD21- (15)25.47+3.06
4Simen AamodtH17-20 (18)20.48+1.39
4Kjetil OkkenhaugH21- (43)19.12+1.30
5Katharina RogstadD17-20 (9)32.28+7.51
5Mai Elin WatsonD21- (15)26.24+3.43
7Marianne LøvåsD17-20 (9)36.10+11.33
7Julie Hilland AndersenD21- (15)27.34+4.53
7Hans Petter MathisenH21- (43)19.30+1.48
8Inga VatneD21- (15)28.42+6.01
8Wolfgang KampelH21- (43)19.46+2.04
9Vegard BlomsethH21- (43)19.54+2.12
10Camilla StridsklevD21- (15)31.14+8.33
11Nanna Fløgstad SohlbergD21- (15)32.04+9.23
11Christian GrønvoldH21- (43)20.21+2.39
12Hedda BlomhoffD21- (15)34.32+11.51
12Erik Lien JohnsenH21- (43)20.42+3.00
13Marianne DæhliD21- (15)35.36+12.55
14Hilde Kristin NjøtenD21- (15)39.31+16.50
14Simen A BjøringsøyH21- (43)20.59+3.17
15Mari Jevne ArnesenD21- (15)39.35+16.54
15Egil Andreas BehrensH17-20 (18)31.42+12.33
16Ståle GjelstenH21- (43)21.04+3.22
17Bjarte ImsH21- (43)21.17+3.35
19Kristian StenerudH21- (43)22.02+4.20
20Håvar Birkeland StormoenH21- (43)22.18+4.36
22Kristian Opsahl BredesenH21- (43)22.52+5.10
27Fredrik WiderøeH21- (43)24.05+6.23
28Halvor SteinsholtH21- (43)24.29+6.47
29Rok MocnikH21- (43)25.47+8.05
30Tobias SlørdahlH21- (43)26.11+8.29
31Torbjørn AassH21- (43)26.22+8.40
32Fredrik SteinsvikH21- (43)26.55+9.13
34Jørgen StauslandH21- (43)29.21+11.39
36Asbjørn BjørgumH21- (43)32.30+14.48
39Frode HallbergH21- (43)38.54+21.12
40Morten Krüger HagenH21- (43)39.54+22.12
Henrik LangdalenH21- (43)diskvalifisert
Halvor Eid NielsenH21- (43)diskvalifisert
Rasmus Korvald SkaareH21- (43)diskvalifisert

OK Fjell

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Øivind AunøienH21- (43)20.06+2.24
16Vidar TronsauneH17-20 (18)37.18+18.09
18Robert Gjære NyhusH21- (43)21.29+3.47

OK Nidarøst

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Leif EngenH70 (5)33.54
5Kristian J. FougnerH60 (11)33.59+7.17
15Martin LøvåsH15-16 (16)45.42+24.13
Ingunn Augdal FløvigD13-14 (18)diskvalifisert
Hallvard Seim GrøvlenH15-16 (16)diskvalifisert
Dag StenersenH50 (11)diskvalifisert
Pål SkybergH60 (11)diskvalifisert

OL Gaula

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Pauline Røstum BellingmoD17-20 (9)31.06+6.29
2Sivert BellingmoH13-14 (10)28.32+2.10
Jon RøstumH40 (22)diskvalifisert

OL Trollelg

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anna SolbergD15-16 (12)24.22
1Andreas SølbergH17-20 (18)19.09
3Inge NørstebøH50 (11)26.07+5.30
3Anders LaugloH70 (5)37.06+3.12
4Stig Arild HaugskottH70 (5)39.16+5.22
5Anders HaugskottH13-14 (10)31.51+5.29
5Olav Andreas RemmenH15-16 (16)23.11+1.42
5Trond Einar Moen PedersliH17-20 (18)20.52+1.43
5Jan SchmidH21- (43)19.15+1.33
5Paul ForsethH70 (5)42.45+8.51
6Siw SellægD40 (14)34.03+9.36
6Ulrik SellægH13-14 (10)31.58+5.36
6Frode HaugskottH40 (22)23.00+4.21
7Malin OpøienD13-14 (18)33.34+5.29
10Sigrid Merete Moen PedersliD15-16 (12)33.56+9.34
12Trine SunnsetD40 (14)48.50+24.23
13Tormod Hovdenak StenersenH17-20 (18)27.02+7.53
14Roar SkulbørstadH21- (43)20.59+3.17
16Kristin ÅsenD13-14 (18)1.26.29+58.24

Selbu OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingrid Wanvik KrogstadmoD11-12 (6)11.59+2.44
3Sigve Wanvik KrogstadmoH17-20 (18)20.24+1.15
8Jorunn LeitheD13-14 (18)34.26+6.21
10Anne Berit LienD40 (14)41.40+17.13
10Even LienH11-12 (13)15.27+7.16
14Hege LienD13-14 (18)44.32+16.27
14Arne HofsmoH17-20 (18)30.44+11.35
17Torgeir LeitheH17-20 (18)40.04+20.55
Truls Wanvik KrogstadmoH17-20 (18)diskvalifisert

SPK Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mathea Spets StorhovD11-12 (6)13.54+4.39

SPK Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Marie Bakken SørensenD13-14 (18)37.35+9.30

SPK Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Terje Magnus Bakken SørensenH17-20 (18)24.05+4.56

SPK Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Asgeir SørensenH40 (22)33.00+14.21

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Rolf KarsetH60 (11)35.36+8.54

Trollelg, OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Oda LoråsD13-14 (18)28.08+0.03

Trollelg, OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eli Marita ForsethD17-20 (9)diskvalifisert

Trollelg, OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Brynjar ForsethH15-16 (16)23.25+1.56

Trollelg, OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Sondre BakkhaugH15-16 (16)28.24+6.55

Trollelg, OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
33Vegard HansenH21- (43)27.05+9.23

TrønderEnergi BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Per Olav JohansenH50 (11)41.10+20.33

Wing OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helen PalmerD21- (15)22.41
1Randi HellandD60 (1)59.09
2Arvid LyngstadH15-16 (16)21.40+0.11
2Frank BjarkøH60 (11)28.48+2.06
2Robert StrømH70 (5)36.13+2.19
3Svein Erik BratsbergH40 (22)21.22+2.43
4Anna RenolenD11-12 (6)16.54+7.39
4Tiia TallilaD21- (15)26.07+3.26
4Mathias VindalH13-14 (10)29.30+3.08
5Sarah Louise BrynhildsenD11-12 (6)20.16+11.01
5Terje MidtbøH50 (11)29.25+8.48
6Andrea VindalD17-20 (9)35.22+10.45
6Lars Hol MoholdtH21- (43)19.25+1.43
7Kristine Klock FletenD15-16 (12)28.19+3.57
8Sigrid BratsbergD17-20 (9)41.03+16.26
8Susanna BrynhildsenD40 (14)41.06+16.39
9Eldrid BratsbergD13-14 (18)34.56+6.51
9Vibeke Klock FletenD40 (14)41.32+17.05
10Asbjørn MidtbøH15-16 (16)26.10+4.41
11Anne-Lise BratsbergD40 (14)46.08+21.41
11Dag Erik HellandH40 (22)26.53+8.14
13Martine Klock FletenD13-14 (18)44.06+16.01
14Johannes MidtbøH15-16 (16)30.55+9.26
14Per Ivar SkinderhaugH40 (22)28.15+9.36
15Jan Magne AvlesbugH40 (22)28.46+10.07
23Christian HohlH21- (43)22.58+5.16
35Marius Østnor DøllnerH21- (43)29.53+12.11
Anne Elisabeth Helland EriksenD40 (14)diskvalifisert
Andreas Helland EriksenH13-14 (10)diskvalifisert
Agnar RenolenH40 (22)diskvalifisert

Wing OK Trondheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Lars SkrøvsethH60 (11)35.22+8.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor