Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førjuls ski-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førjuls ski-o
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: søndag 13 desember 2020

Klasser: Visa alla | D40 | D50 | D60 | D70 | H40 | H50 | H60 | H70 | N-åpen | AK-åpen | AL-åpen | Trening | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-

D40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL42.24

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isa HeggedalKonnerud IL36.23
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering42.38+6.15

H40

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond FlaskerudOL Toten-Troll46.20
Thomas EdvardsenNOTEAMbrutt

H50

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein Arne NegårdVang OL39.09
2Håvard KvammeOL Toten-Troll45.30+6.21
3Arnstein DaleOL Vallset/Stange45.36+6.27
4Even ErlienGjø-Vard OL54.15+15.06
5Per Olav AndersenVang OL58.54+19.45

H60

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35.34
2Erik HaugenRingsaker OK52.25+16.51
3Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn55.57+20.23

H70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje MalmHamar OK53.00

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Stian LillegårdLillomarka OL1.16.51
0Josefine M Kjær JørgensenMåren OK45.18

AK-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering34.03
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Rune SagvoldOL Toten-Trolldiskvalifisert
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

AL-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valborg MadslienLillehammer OK37.42
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll44.21+6.39
3Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK57.45+20.03

Trening

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Christian JomaasFossum IFikke startet
Aksel EideBækkelagets SKikke startet
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet
Vegard AndresenBækkelagets SKikke startet
Henni Hattestad KristensenHeming Orienteringikke startet
Steinar EastwoodLillomarka OLikke startet
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKikke startet
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet
Jøran KristensenHeming Orienteringikke startet
Sebastian WettergreenFossum IFikke startet
Kasper Kjær JørgensenMåren OKikke startet
Asgeir LiumFet OLikke startet
Ane HustvedtOppsal Orienteringikke startet
Mari AarsethNydalens SKikke startet
Tobias Tronbøl LiumIL Kollikke startet
Martin Amlie BrennaHeming Orienteringikke startet
Markus HirschBækkelagets SKikke startet
Torbjørn LundebyLillomarka OLikke startet
Torleif AhlsandNOTEAMikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Eivind TonnaAsker Skiklubbikke startet
Lars-Ivar AarsethNydalens SKikke startet
Morten WettergreenFossum IFikke startet
Kristian ØstermannHeming Orienteringikke startet
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orienteringikke startet
Eira Skaarer WiklundNydalens SKikke startet
Celine Amlie BrennaHeming Orienteringikke startet

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK25.43
2Eline KravdalGjø-Vard OL27.42+1.59
3Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll36.29+10.46

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Øverli StøenLillehammer OK37.25
2Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK49.01+11.36
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL49.54+12.29

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KravdalGjø-Vard OL37.03
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb41.54+4.51
3Sofie Kjær JørgensenLillehammer OK49.32+12.29
Maren HenriksenVang OLdiskvalifisert
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

D 17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Evine Westli AndersenLøten o-lag30.26
2Anna UlvensøenNydalens SK31.08+0.42
3Jenny BaklidKonnerud IL32.37+2.11
4Marlin HaavengenKongsberg OL32.51+2.25
5Kristin Melby JacobsenLardal OL33.40+3.14
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering34.04+3.38
7Idunn StrandIL BUL-Tromsø34.47+4.21
8Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK34.57+4.31
9Synne StrandLierbygda OL35.44+5.18
10Åsne HaavengenKongsberg OL36.10+5.44
11Oda ScheeleNydalens SK38.17+7.51
12Kristine KravdalGjø-Vard OL38.38+8.12
13Emilie Westli AndersenLøten o-lag41.00+10.34
14Inga Skaarer WiklundNydalens SK45.18+14.52
15Aurora FossøyNTNUI54.31+24.05

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange31.16
2Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll37.27+6.11
3Sigmund ØlstadFet OL41.14+9.58
4Gaute SkjønhaugFet OL41.33+10.17
5Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK46.17+15.01
6Lars FlaskerudOL Toten-Troll50.36+19.20

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even LienGjø-Vard OL37.38
2Mons Sætre-LorentzenFet OL38.11+0.33
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll45.59+8.21
Syver NarumOL Toten-Trollikke startet

H 17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen BaklidKonnerud IL33.30
2Audun HeimdalKonnerud IL34.00+0.30
3Bjørnar KvåleHadeland OL34.20+0.50
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb35.09+1.39
5Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL35.47+2.17
6Aslak HeimdalKonnerud IL35.48+2.18
7Vegard GulbrandsenNTNUI36.12+2.42
8Eskil FrøislandVang OL38.26+4.56
9Trygve MyhrAsker Skiklubb38.53+5.23
10Øyvind WatterdalHadeland OL39.21+5.51
11Øyvind WiggenNTNUI40.51+7.21
12Even LindaasVang OL41.20+7.50
13Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK44.18+10.48
14Lars LienGjø-Vard OL45.37+12.07
15Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering48.09+14.39
16Mats LindaasElverum OK50.28+16.58
17Anders Felde OlaussenNTNUI54.35+21.05
18Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.01.26+27.56
19Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.03.09+29.39
20Gaute LindaasElverum OK1.04.49+31.19
21Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK1.07.15+33.45
22Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.19.44+46.14
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor