Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag), dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 22 juni 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H15 | H16 | D15 | D16

D16

5 720 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine AhlsandNydalens SK44.53
2Tonje VassendPorsgrunn OL49.50+4.57
3Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF51.05+6.12
4Ingvild WangLillomarka OL51.56+7.03
5Nina Asheim BirkelandHalden SK52.42+7.49
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering53.11+8.18
7Ingvild TorgersenHalden SK53.27+8.34
8Idun BækkenNord-Østerdal OK53.37+8.44
9Ida Berg HanssenByåsen IL54.55+10.02
10Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb55.11+10.18
11Marte Hoff HagenByåsen IL55.15+10.22
12Frida SætherFreidig55.34+10.41
13Ragnhild HjermstadFossum IF56.28+11.35
14Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg58.04+13.11
15Anneli GrindstadSarpsborg OL59.16+14.23
16Silje ArntzenLierbygda OL59.34+14.41
17Lovise FremstadLarvik OK59.51+14.58
18Julie HjortlandLarvik OK1.01.01+16.08
19Karoline HaugHamar OK1.01.34+16.41
20Vibeke RykkjeFana IL1.01.36+16.43
21Nora Hui AndersenHamar OK1.03.27+18.34
22Evine Westli AndersenLøten OL1.03.33+18.40
23Ingunn Egeberg VáriIF Sturla1.04.40+19.47
24Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)1.05.26+20.33
25Stina SandbergNydalens SK1.06.05+21.12
26Sara Angell BakkeLillomarka OL1.08.46+23.53
27Anna SolbergOL Trollelg1.10.09+25.16
28Kaja Bø TimestadFreidig1.13.36+28.43
29Karen BjergaardNydalens SK1.14.33+29.40
30Julia PlaianAsker Skiklubb1.14.39+29.46
31Kristine Klock FletenWing OK1.16.23+31.30
32Guro JordheimHemsedal IL1.16.28+31.35
33Marit NerstenFossum IF1.23.07+38.14
34Kristine AusenPorsgrunn OL1.26.35+41.42
35Synne FossøyLia IL1.26.49+41.56
36Toril Aasheim NymarkAskøy OL1.28.31+43.38
37Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett1.54.29+1.09.36
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLdiskvalifisert
Ane Svegård ByeByåsen ILdiskvalifisert
Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert
Martine LøwengreenSarpsborg OLdiskvalifisert
Ingrid Liabakk EriksenByåsen ILinaktiv
Nanna NorderudIL Tyrvinginaktiv
Solveig VestølVegårshei ILinaktiv
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbinaktiv
Maren GrandeVerdal OKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor