Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 22 juni 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H15 | H16 | D15 | D16

D16

5 030 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine AhlsandNydalens SK1.47.36
2Nina Asheim BirkelandHalden SK1.58.58+11.22
3Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF2.01.37+14.01
4Ingvild TorgersenHalden SK2.08.54+21.18
5Ingvild WangLillomarka OL2.12.15+24.39
6Marte Hoff HagenByåsen IL2.12.26+24.50
7Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering2.12.28+24.52
8Ingunn Egeberg VáriIF Sturla2.13.13+25.37
9Idun BækkenNord-Østerdal OK2.13.25+25.49
10Julie HjortlandLarvik OK2.16.09+28.33
11Ragnhild HjermstadFossum IF2.17.05+29.29
12Frida SætherFreidig2.17.59+30.23
13Evine Westli AndersenLøten OL2.18.35+30.59
14Ida Berg HanssenByåsen IL2.18.45+31.09
15Anneli GrindstadSarpsborg OL2.18.52+31.16
16Tonje VassendPorsgrunn OL2.24.36+36.59
17Lovise FremstadLarvik OK2.24.43+37.06
18Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb2.24.55+37.18
19Silje ArntzenLierbygda OL2.25.26+37.50
20Anna SolbergOL Trollelg2.33.15+45.39
21Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)2.35.22+47.46
22Sara Angell BakkeLillomarka OL2.35.37+48.01
23Nora Hui AndersenHamar OK2.35.47+48.11
24Karen BjergaardNydalens SK2.38.04+50.28
25Stina SandbergNydalens SK2.38.42+51.06
26Vibeke RykkjeFana IL2.39.51+52.15
27Marit NerstenFossum IF2.40.41+53.05
28Karoline HaugHamar OK2.51.09+1.03.32
29Julia PlaianAsker Skiklubb2.51.15+1.03.39
30Guro JordheimHemsedal IL2.51.29+1.03.52
31Toril Aasheim NymarkAskøy OL2.55.36+1.07.59
32Kristine Klock FletenWing OK3.01.48+1.14.12
33Synne FossøyLia IL3.19.35+1.31.59
Kristine AusenPorsgrunn OLbrutt
Ane Svegård ByeByåsen ILbrutt
Ingrid Liabakk EriksenByåsen ILbrutt
Maren GrandeVerdal OKbrutt
Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OKbrutt
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbbrutt
Martine LøwengreenSarpsborg OLbrutt
Nanna NorderudIL Tyrvingbrutt
Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrettbrutt
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelgbrutt
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLbrutt
Kaja Bø TimestadFreidigbrutt
Solveig VestølVegårshei ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor