Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag), dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 22 juni 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 17-18 E

2 490 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine BergliaEiker OL15.266.11
2Synnøve BråtenVegårshei IL15.34+0.086.15
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL15.35+0.096.15
4Runa FremstadKonnerud IL16.13+0.476.30
5Gry GranstedtHalden SK16.24+0.586.35
6Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb16.26+1.006.35
7Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange16.40+1.146.41
8Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering16.51+1.256.46
9Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK16.51+1.256.46
10Mathilde RundhaugMo OK16.59+1.336.49
11Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK17.19+1.536.57
12Karen Oline KolstadFreidig17.23+1.576.58
13Torill BrekkenGanddal IL17.24+1.586.59
14Jorunn KvaklandFreidig17.36+2.107.04
15Siri KollerudLillomarka OL17.46+2.207.08
16Marianne Opsahl BredesenFossum IF17.51+2.257.10
17Solveig Hegstad KrügerNydalens SK17.53+2.277.10
18Aurora FossøyLia IL17.53+2.277.10
19Johanne RaknerVaregg Fleridrett18.10+2.447.17
20Live Bredholt JørgensenSandefjord OK18.27+3.017.24
21Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett18.31+3.057.26
22Heidi MårtenssonModum OL18.34+3.087.27
23Sigrid AlexandersenFredrikstad SK18.43+3.177.31
24Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering18.50+3.247.33
25Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering18.59+3.337.37
26Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn18.59+3.337.37
27Hedvig ÅstebølOppsal Orientering19.01+3.357.38
28Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF19.01+3.357.38
29Aina VienaRingerike OL19.08+3.427.41
30Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering19.16+3.507.44
31Emilie Westli AndersenLøten OL19.18+3.527.45
32Eirin Mari FossøyNotodden OL19.43+4.177.55
33Marte MestvedthagenHemsedal IL19.44+4.187.55
34Katinka Jussie BrurbergIF Sturla19.49+4.237.57
35Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering19.49+4.237.57
36Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering19.50+4.247.57
37Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering19.54+4.287.59
38Line SundsvikFrol IL19.57+4.318.00
39Kristine GrønlundRingerike OL20.01+4.358.02
40Camilla HengebølFossum IF20.11+4.458.06
41Vilde KinnebergRaumar Orientering20.16+4.508.08
42Sofie LillestrandFredrikstad SK20.23+4.578.11
43Julie Marie KinnebergIL Tyrving20.25+4.598.11
44Ragnhild LøvliAsker Skiklubb20.47+5.218.20
45Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK20.57+5.318.24
46Trine D. KihleRingerike OL21.19+5.538.33
47Nina Marie LarsenStavanger Orienteringsklubb21.44+6.188.43
48Ingvild BrekkeLillomarka OL21.44+6.188.43
49Thea KleivenRingerike OL22.15+6.498.56
50Vilde EikeskogSandnes IL (Rogaland)22.20+6.548.58
51Ingrid NygårdNotodden OL22.29+7.039.01
52Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL22.34+7.089.03
53Anna MårtenssonModum OL22.37+7.119.04
54Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK24.04+8.389.39
55Andrea VindalWing OK24.10+8.449.42
56Tonje Kvamme DahlRingerike OL24.36+9.109.52
57Mari jensen AasNord-Østerdal OK25.08+9.4210.05
58Maria Dahl FosbyGimle IF30.25+14.5912.12
Kajsa Stina SandstadFrol ILdiskvalifisert
Gunvor Hov HøydalFossum IFdiskvalifisert

D 19-20 E

2 510 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte NarumKonnerud IL14.055.36
2Ingjerd MyhreKongsberg OL14.41+0.365.50
3Maren Jansson HaverstadKonnerud IL14.42+0.375.51
4Oda WennemoHalden SK15.12+1.076.03
5Anneke Hald BjørgumKristiansand OK15.23+1.186.07
6Synne BaklidKonnerud IL16.01+1.566.22
7Hanna Axelsson MeyersonOK Linné16.26+2.216.32
8Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering16.28+2.236.33
9Kristine FjellangerVaregg Fleridrett16.43+2.386.39
10Malin EijsinkÅs-UMB Orientering17.03+2.586.47
11Fanny TilkinHalden SK17.38+3.337.01
12Maren Mohagen HansenKonnerud IL18.02+3.577.11
13Marte Fallbakken BergeLøten OL18.02+3.577.11
14Gunhild Rogne HallandNTNUI18.02+3.577.11
15Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn18.03+3.587.11
16Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn18.04+3.597.11
17Guro VassendPorsgrunn OL18.10+4.057.14
18Linn Kristine GjesdalLillomarka OL18.11+4.067.14
19Julie StørmerFossum IF18.22+4.177.19
20Ida Mari Borge HoviKristiansand OK18.26+4.217.20
21Marie Hammer HåversenRaumar Orientering18.52+4.477.30
22Eli Marita ForsethOL Trollelg19.27+5.227.44
23Line Hovdenak StenersenNTNUI19.41+5.367.50
24Guro AlexandersenFredrikstad SK19.58+5.537.57
25Marit Rønning SkoglundByåsen IL20.04+5.597.59
26Kjersti Adéla WestinKristiansand OK20.34+6.298.11
27Katharina RogstadNTNUI20.40+6.358.14
28Rannveig JørgensenFrol IL20.40+6.358.14
29Klara AlmOK Linné20.47+6.428.16
30Marie Nordbye NybøKonnerud IL21.50+7.458.41
31Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett22.18+8.138.53
32Karoline Dahl FosbyGimle IF22.31+8.268.58
33Lise SmedbergEiker OL25.29+11.2410.09
Eline DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Nina Jeanette TollehaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
Marie StyrvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 21-E

2 570 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Therese HaareKonnerud IL16.136.18
2Bodil HolmströmHalden SK16.48+0.356.32
3Anette BaklidKonnerud IL16.54+0.416.34
4Sofie JohanssonOK Linné17.09+0.566.40
5Kine GulliksenBækkelagets SK17.12+0.596.41
6Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK17.19+1.066.44
7Hanne SandstadFreidig17.36+1.236.50
8Hanna Haugen NordbrødenNTNUI17.59+1.466.59
9Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK18.03+1.507.01
10Jessica OrrKonnerud IL18.07+1.547.02
11Britt Ingunn NydalNTNUI18.08+1.557.03
12Ingunn FristadHalden SK18.22+2.097.08
13Rebecka OlssonOK Skogsfalken18.30+2.177.11
14Lone BrochmannEiker OL18.30+2.177.11
15My WestlundOK Tyr18.38+2.257.15
16Emma BergmanGöteborg-Majorna OK18.39+2.267.15
17Lina PerssonOK Skogsfalken18.43+2.307.16
18Heidi StoksethHalden SK18.51+2.387.20
19Isa Mari SandstadFrol IL18.58+2.457.22
20Christine RuferOLG Galgenen19.17+3.047.30
21Cassie TrewinIL Tyrving19.17+3.047.30
22Lisbeth VollNTNUI19.23+3.107.32
23Katja MjøsundMS Parma19.34+3.217.36
24Guri Stenseth KjøsLillehammer OK19.37+3.247.37
25Ida Arnesen TiltnesNTNUI20.11+3.587.51
26Guro TorpeNTNUI20.17+4.047.53
27Christina Maria KasinKongsberg OL20.20+4.077.54
28Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering20.50+4.378.06
29Karianne HaugeHalden SK21.07+4.548.12
30Ina Charlotte MoeSandefjord OK21.12+4.598.14
31Hanne VefsnmoNTNUI21.56+5.438.32
32Ine HoviÅs-UMB Orientering22.09+5.568.37
33Maria BrodinOK Tyr22.23+6.108.42
34Silje Borge HoviNTNUI24.42+8.299.36
35Marit ValaNTNUI25.12+8.599.48
36Marit IsachsenAsker Skiklubb25.21+9.089.51
37Hege Holth JohannessenNTNUI25.29+9.169.54
Audhild Bakken RognstadNTNUIdiskvalifisert

H 17-18E

2 730 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MadslienNydalens SK15.365.42
2Sigur HeggedalKongsberg OL16.04+0.285.53
3Torjus RaaVaregg Fleridrett16.05+0.295.53
4Håvard MyhreKongsberg OL16.09+0.335.54
5Gaute FriestadKristiansand OK16.11+0.355.55
6Eivind HøydalNydalens SK16.15+0.395.57
7Andreas SølbergOL Trollelg16.21+0.455.59
8Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL16.29+0.536.02
9Vegard RessemFrol IL16.31+0.556.03
10Magne HagaRaumar Orientering16.33+0.576.03
11Jon NilsenVegårshei IL16.38+1.026.05
12Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.42+1.066.07
13Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL16.45+1.096.08
14Paul SirumFrol IL16.55+1.196.11
15Jonas RessemFrol IL16.56+1.206.12
16Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett17.04+1.286.15
17Jonas Madslien BakkenNydalens SK17.07+1.316.16
18Sebastian TorgersenBækkelagets SK17.10+1.346.17
19Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb17.13+1.376.18
20Erik Olsvik DengerudNydalens SK17.28+1.526.23
21Thomas SchiveBækkelagets SK17.28+1.526.23
22Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla17.32+1.566.25
23Anders Felde OlaussenHalden SK17.33+1.576.25
24Magne JutulstadBækkelagets SK17.38+2.026.27
25Ove BaardsgaardOL Trollelg17.39+2.036.27
26Johan HoelRaumar Orientering17.50+2.146.31
27Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL17.53+2.176.33
28Håkon KindemGimle IF17.53+2.176.33
29Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett17.57+2.216.34
30Brage SætherFreidig18.03+2.276.36
31Simen Eid NielsenNydalens SK18.09+2.336.38
32Olav VestølVegårshei IL18.15+2.396.41
33Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving18.27+2.516.45
34Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)18.30+2.546.46
35Sindre SandvenKongsberg OL18.31+2.556.46
36Lars Harald AasheimBækkelagets SK18.41+3.056.50
37Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett18.43+3.076.51
38Martin NilssonStigmännen - Karlshamns OK18.45+3.096.52
39Clément DemeuseHalden SK18.47+3.116.52
40Arvid VågLerums SOK18.53+3.176.55
41Håkon GimseHeming Orientering18.56+3.206.56
42Gustav FiskumIL Tyrving19.04+3.286.59
43Fredrik WennermarkOK Skogsfalken19.08+3.327.00
44Simen BordalRingsaker OK19.08+3.327.00
45Eivind FurunesStjørdals-Blink Orientering19.40+4.047.12
46Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg19.44+4.087.13
47Vetle ChristiansenRaumar Orientering19.53+4.177.16
48Ola KvisleAsker Skiklubb19.54+4.187.17
49Lars Henrik ThonIF Sturla19.55+4.197.17
50Anders BergumGjø-Vard OL19.56+4.207.18
51Bjørnar KvåleHadeland OL19.57+4.217.18
52Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering19.58+4.227.18
53Hallvard HaugenFossum IF20.16+4.407.25
54Markus HolterIndre Østfold OK20.27+4.517.29
55Eivind Romberg KvaaleSkien OK20.32+4.567.31
56Asbjørn OlsenLøten OL20.36+5.007.32
57Erlend FjeldRingsaker OK20.40+5.047.34
58Paul Martin RemmePorsgrunn OL20.49+5.137.37
59Jørgen ElisenbergHamar OK20.52+5.167.38
60Håkon SelmerFreidig20.56+5.207.40
61Ola KeiseråsIL Leik21.30+5.547.52
62Giordano SlanziRøyken OL21.31+5.557.52
63Lars BredalenNittedal OL21.46+6.107.58
64Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb21.57+6.218.02
65Henrik GjemdalHeming Orientering22.00+6.248.03
66Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK22.03+6.278.04
67Jørund ValaOppsal Orientering22.16+6.408.09
68Jens WaageGjø-Vard OL22.16+6.408.09
69Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb22.32+6.568.15
70Per Ola OttesenVaregg Fleridrett22.55+7.198.23
71Terje Dalen SørgårdByåsen IL23.01+7.258.25
72Lars TreekremHeming Orientering23.05+7.298.27
73Benjamin LangebeckKolbotn og Skimt OL23.31+7.558.36
74Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubb24.47+9.119.04
75Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering24.49+9.139.05
76Erlend IsachsenAsker Skiklubb24.50+9.149.05
77Håvar SørbøenÅl IL24.51+9.159.06
78Felix Dr PerssonOK Skogsfalken25.03+9.279.10
79Geir Inge KeiseråsIL Leik25.41+10.059.24
80Tobias SolliSkien OK25.47+10.119.26
81Ola SingsdalGimle IF25.51+10.159.28
82Pierre ChambenoitFossum IF26.40+11.049.46
83Theodor Glemming ThorsenVegårshei IL26.45+11.099.47
84Andreas MoanFossum IF26.51+11.159.50
Filip Axelsson-MeyersonOK Linnédiskvalifisert
Morten BujordetKristiansand OKdiskvalifisert
Øyvind StrandeRingerike OLdiskvalifisert
Tord HaflanNydalens SKdiskvalifisert
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mads Bratland ClaussenFana ILdiskvalifisert
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigve LundsaunetVerdal OKdiskvalifisert
Morten JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Mathias DrageKongsberg OLdiskvalifisert

H 19-20E

3 020 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil KinnebergIFK Göteborg15.375.10
2Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering15.45+0.085.12
3Sindre RønningFrol IL16.35+0.585.29
4Simen Jevne ArnesenHamar OK16.41+1.045.31
5Dag LofthusHamar OK16.44+1.075.32
6Mathias Stensland LillevoldNTNUI16.48+1.115.33
7Anders VisterRaumar Orientering16.49+1.125.34
8Carl Petter LyngenFrol IL16.49+1.125.34
9Oscar BjörckOK Älme16.51+1.145.34
10Fredrik RaastadNydalens SK16.58+1.215.37
11Borger MelsomFossum IF17.03+1.265.38
12Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering17.28+1.515.47
13Emil AhlbäckFossum IF17.28+1.515.47
14Sindre JohannessenFreidig17.44+2.075.52
15Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering17.48+2.115.53
16Sindre GodagerGjø-Vard OL17.52+2.155.54
17Eskil Sande GullordGjø-Vard OL17.53+2.165.55
18Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL18.13+2.366.01
19Sjur HoviSkien OK18.16+2.396.02
20Simen AamodtNTNUI18.19+2.426.03
21Sverre Turter SandvoldNydalens SK18.39+3.026.10
22Simon SmedbergOK Skogsfalken18.44+3.076.12
23Oskar RøenVaregg Fleridrett18.47+3.106.13
24Johannes Hov HøydalFossum IF19.08+3.316.20
25Lars Maukon MurenAsker Skiklubb19.09+3.326.20
26Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK19.31+3.546.27
27Espen SundsvikFrol IL20.08+4.316.40
28Adrian OpheimMåren OK20.11+4.346.40
29Harald KalagerAsker Skiklubb20.34+4.576.48
30Johannes NarumHamar OK20.59+5.226.56
31Sigurd FlåganKongsberg OL21.00+5.236.57
32Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb21.20+5.437.03
33Håkon SandvenFana IL22.10+6.337.20
34Håkon NjåsteinIL Tyrving22.28+6.517.26
35Svend Sondre FrøshaugNydalens SK23.38+8.017.49
36Magnar KolbjørngardÅl IL24.02+8.257.57
37Erlend NydalAsker Skiklubb24.15+8.388.01
38Stian JensenSarpsborg OL24.25+8.488.05
39Vemund RønnebergRøyken OL26.39+11.028.49
40Petter Næss BjørgulHalden SK36.21+20.4412.02
Jon Aukrust OsmoenNTNUIdiskvalifisert

H 21-E

3 410 m, 88 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola MartnerGöteborg-Majorna OK17.375.09
2Bjørn EkebergIL Tyrving17.41+0.045.11
3Håvard VassendenFrol IL17.53+0.165.14
4Håvard LucasenÅs-UMB Orientering18.01+0.245.17
5Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK18.07+0.305.18
6Ivar LundanesFrol IL18.15+0.385.21
7Martin VisterJärla Orientering18.15+0.385.21
8Vegard RuttenborgNTNUI18.18+0.415.21
9Christian Wiig BøenKristiansand OK18.28+0.515.24
10Eirik RustadRaumar Orientering18.34+0.575.26
11Torgeir NørbechIL Tyrving18.41+1.045.28
12Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg18.41+1.045.28
13Martin HosetNTNUI18.42+1.055.29
14Jim Øystein NybråtenIL Tyrving18.59+1.225.34
15Per Melander OftenNTNUI19.00+1.235.34
16Damien RenardKongsberg OL19.01+1.245.34
17Fredrik EliassonHalden SK19.14+1.375.38
18Øyvind HelgerudHalden SK19.15+1.385.38
19Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL19.23+1.465.41
20Isak BergmanOK Skogsfalken19.24+1.475.41
21Espen JakobsenNTNUI19.24+1.475.41
22Jo Forseth IndgaardFrol IL19.32+1.555.43
23Thomas ReynoldsKongsberg OL19.37+2.005.45
24Jostein AndersenKristiansand OK19.40+2.035.46
25Espen WeltzienJärla Orientering19.44+2.075.47
26Jakub KamenickyKristiansand OK19.45+2.085.47
27Espen FiskumNTNUI19.45+2.085.47
28Rasmus Korvald SkaareNTNUI19.48+2.115.48
29Sindre Jansson HaverstadNTNUI19.56+2.195.50
30Kristian JonesLillomarka OL19.57+2.205.51
31Halvor Eid NielsenNTNUI20.03+2.265.52
32Mats DahlénKristiansand OK20.04+2.275.53
33Sondre Sande GullordNTNUI20.07+2.305.53
34Mats NordbrødenJärla Orientering20.13+2.365.55
35Øyvind StoksethHalden SK20.20+2.435.57
36Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK20.22+2.455.58
37Ilkka NurminenHelsingin Suunistajat20.23+2.465.58
38Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)20.24+2.475.58
39Vit BravenyKristiansand OK20.25+2.485.59
40Andreas MagerøyFrol IL20.31+2.546.00
41Anders DaltveitFana IL20.37+3.006.02
42Kristian StenerudNTNUI20.40+3.036.03
43Sigve VågsnesOppsal Orientering20.41+3.046.03
44Peder Aukrust OsmoenNTNUI20.46+3.096.05
45Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering20.46+3.096.05
46Vegard Blomseth JohnsenNTNUI20.46+3.096.05
47Joost TalloenOMEGA20.50+3.136.06
48Harri LuchsingerKongsberg OL20.50+3.136.06
49Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett20.52+3.156.07
50Asgeir MjösundMS Parma21.02+3.256.10
51Torkil Eide SolstadNTNUI21.02+3.256.10
52Arild NomelandKristiansand OK21.10+3.336.12
53Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL21.14+3.376.13
54Per WiréhnByåsen IL21.18+3.416.14
55Stig Rune HolbergOK Skøynar21.23+3.466.16
56Torgeir NevlandÅlgård Orientering21.26+3.496.17
57Felix HallerHalden SK21.27+3.506.17
58Runar Torpe LienPorsgrunn OL21.38+4.016.20
59Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering21.39+4.026.20
60Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett21.41+4.046.21
61Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering21.45+4.086.22
62Alf Johan LimaGanddal IL21.58+4.216.26
63Mikal Brastad LarsenKristiansand OK22.12+4.356.30
64Raphael ZwikerOLG Galgenen22.12+4.356.30
65Hallvard Moian NydalLillomarka OL22.16+4.396.31
66Thomas WidmannNTNUI22.17+4.406.32
67Marius ØieLøten OL22.19+4.426.32
68Espen KristiansenVaregg Fleridrett22.20+4.436.32
69Sigurd HynneÅs-UMB Orientering22.25+4.486.34
70Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett22.27+4.506.35
71Espen RognsvågFana IL22.38+5.016.38
72Fredrik OmdalNTNUI22.45+5.086.40
73Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering22.53+5.166.42
74Eirik Stærkeby JelstadModum OL22.59+5.226.44
75Snorre HansenByåsen IL23.24+5.476.51
76Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering23.32+5.556.54
77Pontus JohanssonOK Linné23.36+5.596.55
78Mathias BenjaminsenLillomarka OL23.42+6.056.57
79Stian SolheimFana IL24.41+7.047.14
80Andreas GroteOLC SKOG Fribourg24.52+7.157.17
81Hans TalloenOMEGA25.39+8.027.31
82Jørgen FrøydLarvik OK26.38+9.017.48
83Eirik LarsenNTNUI26.57+9.207.54
84Ola LestebergKongsberg OL29.23+11.468.37
85Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett29.52+12.158.45
86Christian F SchiveHalden SK33.37+16.009.51
Hans Petter MathisenNTNUIdiskvalifisert
Olav Johannes DeelstraNTNUIdiskvalifisert

H15

2 150 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter NordbrødenHalden SK13.216.12
2Audun HeimdalKonnerud IL13.30+0.096.16
3Brage JørumByåsen IL13.35+0.146.19
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13.50+0.296.26
5Marius Landsem MelhusSteinkjer OK13.51+0.306.26
6Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13.55+0.346.28
7Johan WennermarkOK Skogsfalken14.17+0.566.38
8Amund HoelRaumar Orientering14.24+1.036.41
9Olav Andreas RemmenOL Trollelg14.26+1.056.42
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL14.26+1.056.42
11Jakob EiknerFana IL14.27+1.066.43
12Hallvard Seim GrøvlenOK Nidarøst14.31+1.106.45
13Anders NyaasTynset IF14.36+1.156.47
14Ivar Jevne ArnesenHamar OK14.42+1.216.50
15Sondre DammTIF Viking14.55+1.346.56
16Vegard LandsverkSkien OK15.01+1.406.59
17Kristoffer NygårdEgersund OK15.20+1.597.07
18Trygve LægranSteinkjer OK15.25+2.047.10
19Ole KostølKristiansand OK15.47+2.267.20
20Anders HaflanOL Tønsberg og omegn15.56+2.357.24
21Nils Ola KvamFreidig16.23+3.027.37
22Lars Gustav RogneNittedal OL16.28+3.077.39
23Johannes LøvåsByåsen IL16.37+3.167.43
24Are WigaardOppsal Orientering17.09+3.487.58
25Fredrik MoeSandefjord OK17.31+4.108.08
26Håvard UlsakerHemsedal IL18.00+4.398.22
27Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering18.06+4.458.25
28Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving18.13+4.528.28
29Pål SponeModum OL18.14+4.538.28
30Herman KirsteSkien OK18.22+5.018.32
31Sverre Bang StøengHamar OK18.27+5.068.34
32Johannes Bakke AashamarFlosta IL19.54+6.339.15
33Håvard BakkeRingerike OL20.09+6.489.22
34Einar Moe TandbergModum OL21.19+7.589.54
35Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering21.31+8.1010.00
36Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb21.49+8.2810.08
37Toralf GrandeKongsberg OL23.17+9.5610.49
38Erlend Andreas NordbøModum OL23.31+10.1010.56
39Simen Walbækken TangenRingerike OL26.14+12.5312.12
Sigurd RønningModum OLdiskvalifisert
Christian LillestrandTrøsken ILdiskvalifisert
Petter Norsted KildeboHalden SKdiskvalifisert

H16

2 330 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.445.27
2Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK12.58+0.145.33
3Elias T. MølnvikFossum IF13.29+0.455.47
4Einar LofthusLillehammer OK13.36+0.525.50
5Bjørn André AaslundFet OL13.46+1.025.54
6Steinar KollerudLillomarka OL13.51+1.075.56
7Stian SundsvikFrol IL13.52+1.085.57
8Oskar StørmerFossum IF13.55+1.115.58
9Edvin SmedbergOK Skogsfalken13.56+1.125.58
10Lars GrønlundRingerike OL14.02+1.186.01
11Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn14.08+1.246.03
12Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering14.08+1.246.03
13Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK14.27+1.436.12
14Erland KvisleAsker Skiklubb14.28+1.446.12
15Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering14.37+1.536.16
16Øyvind BergNord-Østerdal OK14.39+1.556.17
17Henrik UpsalKristiansand OK14.39+1.556.17
18Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL14.43+1.596.18
19Rein MårdalenFreidig14.49+2.056.21
20Asgeir RistesundFredrikstad SK14.55+2.116.24
21Karl FremstadLarvik OK15.02+2.186.27
22Elias WiklundNydalens SK15.04+2.206.27
23Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering15.05+2.216.28
24Sigurd MelsomFossum IF15.25+2.416.36
25Erik DukefossLillehammer OK15.26+2.426.37
26Magnus SandvenNotodden OL15.27+2.436.37
27Henrik BordalRingsaker OK15.31+2.476.39
28Torgeir SulheimLillehammer OK15.36+2.526.41
29Herman MoeFet OL15.42+2.586.44
30Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering16.06+3.226.54
31Lasse SimonsenFredrikstad SK16.19+3.357.00
32Erling Hovdenak SylteMolde og Omegn IF16.25+3.417.02
33John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK16.31+3.477.05
34Odd Kasper EkreIndre Østfold OK16.34+3.507.06
35Håvard Nummedal OsFørde IL16.43+3.597.10
36Claus MartinsenHeming Orientering16.52+4.087.14
37Matias Sølvsberg NorenHamar OK17.00+4.167.17
38Øyvind WiggenByåsen IL17.01+4.177.18
39Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering17.05+4.217.19
40Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.05+4.217.19
41Jørgen WeidemannNydalens SK17.14+4.307.23
42Vebjørn TandbergNydalens SK17.19+4.357.25
43Are Årøen LykkeEmblem IL17.26+4.427.28
44Runar BjørhovdeBækkelagets SK18.09+5.257.47
45Ola JordheimHemsedal IL18.09+5.257.47
46Vegard Rønning HuberTynset IF18.55+6.118.07
47Robin Bergane JanssonSiggerud IL19.01+6.178.09
48Kristian Lampe GjemdalHeming Orientering19.27+6.438.20
49Ola BrendeFossum IF19.30+6.468.22
50Øystein KrogstieFreidig19.34+6.508.23
51Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb20.42+7.588.53
52Jørgen WingereiPorsgrunn OL21.43+8.599.19
53Halvor Egner GranerudAsker Skiklubb21.44+9.009.19
54Martin Aas WærumSteinkjer OK21.44+9.009.19
55Henrik RøenSamnanger IL22.20+9.369.35
56Michael WoodwardOK Moss22.23+9.399.36
57Mahtias JohansenSiggerud IL22.23+9.399.36
58Jakob MestvedthagenHemsedal IL24.41+11.5710.35
59Eirik Ishol SkoganSteinkjer OK35.01+22.1715.01
Johan Otto MunkebyFrol ILdiskvalifisert

D15

2 010 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Helland-HansenIL Tyrving14.046.59
2Ingeborg EideByåsen IL14.21+0.177.08
3Ingrid LundanesEmblem IL14.31+0.277.13
4Stine Madslien BakkenNydalens SK14.36+0.327.15
5Gina GranstedtHalden SK14.46+0.427.20
6Siri GrandalIL Tyrving15.03+0.597.29
7Dorte NarumOL Vallset/Stange15.12+1.087.33
8Astrid FiskumIL Tyrving15.24+1.207.39
9Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL15.28+1.247.41
10Emma ArnesenByåsen IL15.54+1.507.54
11Kristin BlindheimLillomarka OL16.02+1.587.58
12Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett16.25+2.218.10
13Hanna TorjusenFredrikstad SK16.28+2.248.11
14Beate BergPorsgrunn OL16.37+2.338.16
15Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering17.23+3.198.38
16Amalie BergstrømGimle IF17.31+3.278.42
17Stine Frogner TømmervoldHamar OK17.55+3.518.54
18Hanna E. AndersenEiker OL18.34+4.309.14
19Ingunn RognsvågFana IL18.46+4.429.20
20Marie OlaussenFredrikstad SK18.59+4.559.26
21Maren Roll PaulsenFredrikstad SK19.06+5.029.30
22Siri MoholthKongsberg OL19.41+5.379.47
23Benedicte PedersenSarpsborg OL20.46+6.4210.19
24Emilie Johanne HagenRaumar Orientering21.02+6.5810.27
25Ingrid Nytun NergårdNittedal OL21.16+7.1210.34
26Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving21.41+7.3710.47
27Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering22.30+8.2611.11
28Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering23.16+9.1211.34
29Tuva BjerketvedtOK Moss24.44+10.4012.18
30Caroline BergmanKonnerud IL24.55+10.5112.23
31Ida Karine KarlsenOK Moss28.38+14.3414.14
32Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL30.34+16.3015.12
33Kristine FjeldRingsaker OK31.08+17.0415.29
Ida Feiring HaltiaIL Tyrvingdiskvalifisert
Sigrid Hallem SolumVerdal OKdiskvalifisert
Sigrid BjørgenOL Vallset/Stangediskvalifisert

D16

2 080 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandNydalens SK12.566.13
2Tonje VassendPorsgrunn OL14.27+1.316.56
3Nina Asheim BirkelandHalden SK14.42+1.467.04
4Ingunn Egeberg VáriIF Sturla14.45+1.497.05
5Lovise FremstadLarvik OK14.55+1.597.10
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering14.57+2.017.11
7Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg15.02+2.067.13
8Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.19+2.237.21
9Idun BækkenNord-Østerdal OK15.30+2.347.27
10Marte Hoff HagenByåsen IL15.31+2.357.27
11Evine Westli AndersenLøten OL15.42+2.467.32
12Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)15.47+2.517.35
13Julie HjortlandLarvik OK15.52+2.567.37
14Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF15.58+3.027.40
15Anna SolbergOL Trollelg16.16+3.207.49
16Ingvild WangLillomarka OL16.17+3.217.49
17Kristine AusenPorsgrunn OL16.25+3.297.53
18Sara Angell BakkeLillomarka OL16.52+3.568.06
19Åsne Skram TrømborgKongsberg OL16.54+3.588.07
20Kaja Bø TimestadFreidig16.59+4.038.09
21Anneli GrindstadSarpsborg OL17.00+4.048.10
22Frida SætherFreidig17.22+4.268.20
23Marit NerstenFossum IF17.22+4.268.20
24Guro JordheimHemsedal IL17.36+4.408.27
25Ingvild TorgersenHalden SK17.44+4.488.31
26Silje ArntzenLierbygda OL17.49+4.538.33
27Ida Berg HanssenByåsen IL18.01+5.058.39
28Nora Hui AndersenHamar OK18.01+5.058.39
29Karen BjergaardNydalens SK18.03+5.078.40
30Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK18.41+5.458.58
31Martine LøwengreenSarpsborg OL18.48+5.529.02
32Toril Aasheim NymarkAskøy OL18.50+5.549.03
33Ane Svegård ByeByåsen IL18.55+5.599.05
34Kristine Klock FletenWing OK19.02+6.069.09
35Karoline HaugHamar OK19.17+6.219.16
36Julia PlaianAsker Skiklubb20.17+7.219.45
37Ragnhild HjermstadFossum IF20.55+7.5910.03
38Synne FossøyLia IL21.00+8.0410.05
39Solveig VestølVegårshei IL21.03+8.0710.07
40Maren GrandeVerdal OK22.46+9.5010.56
41Stina SandbergNydalens SK23.33+10.3711.19
42Vibeke RykkjeFana IL23.52+10.5611.28
43Ingrid Liabakk EriksenByåsen IL32.10+19.1415.27
Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor