Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag), dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 22 juni 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H15 | H16 | D15 | D16

D16

2 080 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine AhlsandNydalens SK12.56
2Tonje VassendPorsgrunn OL14.27+1.31
3Nina Asheim BirkelandHalden SK14.42+1.46
4Ingunn Egeberg VáriIF Sturla14.45+1.49
5Lovise FremstadLarvik OK14.55+1.59
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering14.57+2.01
7Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg15.02+2.06
8Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.19+2.23
9Idun BækkenNord-Østerdal OK15.30+2.34
10Marte Hoff HagenByåsen IL15.31+2.35
11Evine Westli AndersenLøten OL15.42+2.46
12Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)15.47+2.51
13Julie HjortlandLarvik OK15.52+2.56
14Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF15.58+3.02
15Anna SolbergOL Trollelg16.16+3.20
16Ingvild WangLillomarka OL16.17+3.21
17Kristine AusenPorsgrunn OL16.25+3.29
18Sara Angell BakkeLillomarka OL16.52+3.56
19Åsne Skram TrømborgKongsberg OL16.54+3.58
20Kaja Bø TimestadFreidig16.59+4.03
21Anneli GrindstadSarpsborg OL17.00+4.04
22Frida SætherFreidig17.22+4.26
23Marit NerstenFossum IF17.22+4.26
24Guro JordheimHemsedal IL17.36+4.40
25Ingvild TorgersenHalden SK17.44+4.48
26Silje ArntzenLierbygda OL17.49+4.53
27Ida Berg HanssenByåsen IL18.01+5.05
28Nora Hui AndersenHamar OK18.01+5.05
29Karen BjergaardNydalens SK18.03+5.07
30Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK18.41+5.45
31Martine LøwengreenSarpsborg OL18.48+5.52
32Toril Aasheim NymarkAskøy OL18.50+5.54
33Ane Svegård ByeByåsen IL18.55+5.59
34Kristine Klock FletenWing OK19.02+6.06
35Karoline HaugHamar OK19.17+6.21
36Julia PlaianAsker Skiklubb20.17+7.21
37Ragnhild HjermstadFossum IF20.55+7.59
38Synne FossøyLia IL21.00+8.04
39Solveig VestølVegårshei IL21.03+8.07
40Maren GrandeVerdal OK22.46+9.50
41Stina SandbergNydalens SK23.33+10.37
42Vibeke RykkjeFana IL23.52+10.56
43Ingrid Liabakk EriksenByåsen IL32.10+19.14
Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Nanna NorderudIL Tyrvinginaktiv
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor