Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | D/H17-N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | D65- | D/H14-C | D12-14 | H12-14 | D50- | H65- | Åpen B | D15-16 | H15-16 | D17- | H50- | Åpen AK | H17- | D19- | Lagleder

D/H-10N

900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bror Bakke-EllefsenTIF Viking58.041.04.31
Fredrik BlomquistBergens TF16.5218.44
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking26.0528.58
Maria ChristenssonGneist, IL35.3139.27
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL19.3621.46
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL29.2732.43
Martine EnehaugTIF Viking27.4230.46
Frida Berg HaugenHordvik IL25.5628.48
Mattis KleivTIF Viking58.191.04.47
Trygve LilleheilTIF Viking26.0629.00
Anna Richter LorentzenTIF Viking39.4144.05
Liam NielsenVaregg Fleridrett26.2529.21
Jonas Breistein PedersenTIF Viking24.2427.06
Gabriel StrømmeTIF Viking24.5127.36
Peder Kolskår ToppeTIF Viking23.5926.38
Levi Friis UrhaugTIF Viking39.4944.14
Helene Hitland VangVaregg Fleridrett32.5136.30
Johan Eltvik VindfeldBergens TF16.5318.45
Karoline Eltvik VindfeldBergens TF28.3131.41
Solveig Markhus WingeTIF Viking27.4630.51
Harald Helmich TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert
Felix Sjursen LangerfeldtTIF Vikingikke startet

D11-12N

900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking1.03.101.10.11
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking19.2021.28
Emilie Breistein PedersenTIF Viking49.5755.30
Katinka SannesTIF Viking1.03.041.10.04

H11-12N

900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aksel Richter LorentzenTIF Viking21.2623.48
Asbjørn Manger MathisenTIF Viking33.2137.03
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL11.3512.52
Ole Helmich TorgersenTIF Viking20.4923.07

D/H17-N

900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Toril Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23.0825.42
Christian MeseckeTIF Viking1.03.121.10.13
Erik Rasmussen OtteråTIF Viking19.2321.32
Elisabeth StrømmeTIF Viking24.0926.50
Bjarte ToppeTIF Viking24.2527.07
Lene Eltvik VindfeldBergens TF28.3731.47
Søren VindfeldBergens TF17.0919.03
Ingeborg WingeTIF Viking27.5631.02
Tanja KögelTIF Vikingdiskvalifisert
Vidar PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Kjartan BakkeTIF Vikingikke startet
Inga Moen DanielsenTIF Vikingikke startet
Valentina DimitrovaGneist, ILikke startet
Vigleik MathisenTIF Vikingikke startet
Linda NielsenFana ILikke startet
Ragnhild Friis OttesenTIF Vikingikke startet
Jo TorgersenTIF Vikingikke startet

D-10

1 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lovise LitlekalsøyGneist, ILikke startet

H-10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjert GrønnevetIL Gular50.1933.32

D11-13

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iris Popsueva BuanesTIF Viking42.1028.06
1Live Albertsen MjeldeTIF Viking42.1028.06
3Josefine BlomquistBergens TF42.29+0.1928.19
4Ingrid BrattbakkFana IL53.36+11.2635.44
5Marie KjærgårdGneist, IL56.04+13.5437.22
Livia Berbain FrøynesTIF Vikingdiskvalifisert
Nora Sjursen LangerfeldtTIF Vikingdiskvalifisert
Sigrid Eide TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert
Lea HagVaregg Fleridrettikke startet

H11-13

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aksel Eltvik VindfeldBergens TF43.2528.56
2Sigmund Kosmos Drangsland MjaavatnTIF Viking44.15+0.5029.30
3Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking44.19+0.5429.32
4Markus Heldal HersvikFana IL59.57+16.3239.58

D65-

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF23.1815.32
2Berit HegdalBergens TF31.23+8.0520.55
3Astrid OrmbergFana IL58.44+35.2639.09

D/H14-C

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett22.5815.18
2Randi HoleBergens TF42.08+19.1028.05
3Camilla Garshol AlbertsenTIF Viking42.16+19.1828.10
Ellen GrønnevetIL Gulardiskvalifisert
Kirsti LysakerFana ILdiskvalifisert

D12-14

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett52.2823.50
2Emilie SolvikGneist, IL53.40+1.1224.23
3Tiril Hausberg KåstadFana IL1.15.05+22.3734.07

H12-14

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL37.2216.59
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett41.44+4.2218.58
3Emil HeksemFana IL44.52+7.3020.23
4Emil Øye KragsethIL Gular47.55+10.3321.46
5Sjur GrønnevetIL Gular48.55+11.3322.14
6Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett51.32+14.1023.25
7Harald August GullaksenGneist, IL54.42+17.2024.51
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet
Peter StoltzVaregg Fleridrettikke startet

D50-

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FjellbirkelandIL Gular41.2518.49
2Ingrid SandvollGneist, IL42.10+0.4519.10
3Bjørg KocbachBergens TF50.51+9.2623.06
4Karianne AlsakerÅrstad IL57.15+15.5026.01
5Anne FjeldstadÅrstad IL57.32+16.0726.09

H65-

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle BergsethVaregg Fleridrett45.0520.29
2Gunnar J. AlsakerÅrstad IL52.30+7.2523.51
3Magne RaadalFana IL55.41+10.3625.18
4Per HauglandÅrstad IL1.00.46+15.4127.37
5Øistein PaulsenBergens TF1.03.51+18.4629.01
6Jan Olav OrmbergFana IL1.07.50+22.4530.50
7Ragnar KayserFana IL1.19.04+33.5935.56
Per Bjarne VoldFana ILdiskvalifisert
John Olav AlvsvågFana ILdiskvalifisert
Per VikaneFana ILikke startet

Åpen B

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete SolvikGneist, IL52.4423.58
2Ketil NummedalFana IL1.04.46+12.0229.26
3Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.08.42+15.5831.13
May-Lill DammTIF Vikingdiskvalifisert
Jorunn KjærgårdGneist, ILdiskvalifisert
Birte NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Trygve DahleVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn BataldenFana ILikke startet
Karen Clementsen KayserFana ILikke startet

D15-16

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene NysæterBergens TF44.1015.46
2Judit Margrethe MøllerFana IL48.06+3.5617.10
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett53.30+9.2019.06
4Hedda Erica EikangerGneist, IL59.45+15.3521.20
5Live GrønnevetIL Gular1.07.30+23.2024.06
6Idun HeklandIL Gular1.19.39+35.2928.26

H15-16

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett55.2419.47
Marius GuibertVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett39.3714.08
2Kristine Bog VikaneFana IL41.30+1.5314.49
3Mariann ScheiTIF Viking43.05+3.2815.23
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF44.41+5.0415.57
5Rannveig NordhagenFana IL49.52+10.1517.48

H50-

2 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular35.0512.31
2Bjørn HøllelandFana IL35.20+0.1512.37
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett36.25+1.2013.00
4Helge NysæterBergens TF37.14+2.0913.17
5Tor SørevikTIF Viking38.41+3.3613.48
6Kristian LøvåsVaregg Fleridrett40.32+5.2714.28
7Øistein BøeFana IL41.04+5.5914.40
8Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL45.17+10.1216.10
9Erik VikaneFana IL51.00+15.5518.12
10Kjetil DammTIF Viking57.03+21.5820.22
11Rune ErdalSamnanger IL1.00.36+25.3121.38
12Matti TorgersenBergens TF1.11.27+36.2225.31
Dag Terje RøenSamnanger ILdiskvalifisert

Åpen AK

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve Rygg EikelandBergens TF47.4117.01
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett48.37+0.5617.21
3Hans-Richard BrattbakkFana IL53.48+6.0719.12
Lars Olav ToloGneist, ILdiskvalifisert
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sturle Tolo NordeideGneist, ILikke startet
Liv OrmbergGneist, ILikke startet

H17-

3 200 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Bell LysakerFana IL36.0211.15
2Vegard Velle SivertsenBergens TF37.39+1.3711.45
3Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett47.36+11.3414.52
4Tormod SkaugeIL Gular48.07+12.0515.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Bård HeklandIL Gular50.17+14.1515.42
6Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett50.21+14.1915.44
7Tobias KamenickyVaregg Fleridrett53.23+17.2116.40
8Knut UtneFana IL57.42+21.4018.01
9Geir HeksemFana IL58.22+22.2018.14
10Asbjørn Magnus MidtbøWing OK58.46+22.4418.21
11Bjørn Johannessen FieldGneist, IL59.44+23.4218.40
12Oskar HeksemFana IL1.00.28+24.2618.53
13Marius AlsakerÅrstad IL1.00.50+24.4819.00
14Sondre BataldenFana IL1.01.39+25.3719.15
15Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.10.11+34.0921.55
16Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.11.25+35.2322.19
17Isak Wendelbo NyreBergens TF1.18.03+42.0124.23
18Dag BøeVaregg Fleridrett1.24.34+48.3226.25
19Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.29.03+53.0127.49
Andreas DaleBergens TFdiskvalifisert
Magne KnudsenGneist, ILdiskvalifisert
Brage IversenBergens TFikke startet
Oskar NedreaasVaregg Fleridrettikke startet
Andreas NysæterBergens TFikke startet

D19-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett58.0318.08
2Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.22.25+24.2225.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor