Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 27 april 2021

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | D/H17-N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | D/H14-C | D12-14 | H12-14 | Åpen B | D15-16 | H15-16 | D17- | Åpen AK | H17- | D19- | Ledsager | Lagleder

D/H-10N

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bror Bakke-EllefsenTIF Vikingfullført
Sanna BrattbakkFana ILfullført
Sigve Popsuev BuanesTIF Vikingfullført
Maria ChristenssonGneist, ILfullført
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILfullført
Levi Friis UrhaugTIF Vikingfullført
Gjert GrønnevetIL Gularfullført
Håkon Helmich PedersenTIF Vikingfullført
Malene IngvaldsenTIF Vikingfullført
Trygve LilleheilTIF Vikingfullført
Lovise LitlekalsøyGneist, ILfullført
Solveig Markhus WingeTIF Vikingfullført
Liam NielsenVaregg Fleridrettfullført
Erik PrestegårdGneist, ILfullført
Anna Richter LorentzenTIF Vikingfullført
Gard Nystuen SolliAskøy OLfullført
Sigurd Nystuen SolliAskøy OLfullført
Harald Helmich TorgersenTIF Vikingfullført
Martine EnehaugTIF Vikingdiskvalifisert

D11-12N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Livia Berbain FrøynesTIF Viking29.49
Eirin IngvaldsenTIF Viking27.19
Henrikke Lund OlsenTIF Viking46.13
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking1.03.11
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking27.39
Emilie Breistein PedersenTIF Viking27.18
Katinka SannesTIF Viking1.03.11
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking46.14

H11-12N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håvard GrydelandFana IL29.42
Asbjørn Manger MathisenTIF Viking1.11.10
Bernhard OpedalFana IL29.43
Jonas Breistein PedersenTIF Viking36.44
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett24.24
Aksel Richter LorentzenTIF Viking1.10.56
Memund Daltveit SlettebøFana IL24.32
Ole Helmich TorgersenTIF Viking1.10.59
Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking1.18.45
Henrik Hitland VangVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sofia Daltveit SlettebøFana IL38.48
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb47.57

H-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon SolvikGneist, IL37.18

D11-13

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett32.18
2Emilie SolvikGneist, IL34.08+1.50
3Ingrid BrattbakkFana IL35.35+3.17
4Josefine BlomquistBergens TF37.13+4.55
5Marie KjærgårdGneist, IL39.35+7.17
6Iris Popsueva BuanesTIF Viking42.15+9.57
7Live Albertsen MjeldeTIF Viking42.17+9.59

H11-13

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thord Nystuen SolliAskøy OL31.47
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D/H14-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiril Hausberg KåstadFana IL26.02
2Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett27.54+1.52
3Harald August GullaksenGneist, IL31.00+4.58
4Ingrid HellevangGneist, IL32.51+6.49

D12-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett48.55

H12-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett42.29
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett45.01+2.32
3Emil HeksemFana IL54.45+12.16
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sjur GrønnevetIL Gulardiskvalifisert

Åpen B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SandviknesBergens TF1.01.15
2Sondre AksnesIL Gular1.12.12+10.57
Vegard AksnesIL Gulardiskvalifisert

D15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit Margrethe MøllerFana IL36.10
2Helene NysæterBergens TF44.30+8.20
3Hedda Erica EikangerGneist, IL54.23+18.13
4Tonje RykkjeVaregg Fleridrett56.39+20.29
5Karoline StrandenesFana IL57.46+21.36
6Live GrønnevetIL Gular58.14+22.04
7Idun HeklandIL Gular58.17+22.07

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marius GuibertVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF31.38
2Birk Bell LysakerFana IL35.35+3.57
3Oskar HeksemFana IL38.11+6.33
4Andreas NysæterBergens TF39.39+8.01
5Brage Bell LysakerFana IL43.53+12.15
6Hans RogstadkjernetBergens TF58.07+26.29
7Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett58.40+27.02
8Brage IversenBergens TF1.00.29+28.51
9Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.02.49+31.11

D19-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF52.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor