Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 4 mai 2021

Klasser: Visa alla | D-12 | D13-15 | D16-18 | D19- | DN | HN | H-12 | H13-15 | H16-18 | H19- | Ledsager | Lagleder

D-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett32.4318.10
2Marie KjærgårdGneist, IL42.05+9.2223.22
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D13-15

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline StrandenesFana IL16.499.20
2Live GrønnevetIL Gular19.56+3.0711.04
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett20.15+3.2611.15
4Idun HeklandIL Gular20.48+3.5911.33
5Erica Juliet EideFana IL22.31+5.4212.30
6Tiril Hausberg KåstadFana IL23.00+6.1112.46
7Ingrid BrattbakkFana IL25.01+8.1213.53
8Ingrid HellevangGneist, IL26.50+10.0114.54

D16-18

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF18.078.14
2Kristine Bog VikaneFana IL18.48+0.418.32
3Judit Margrethe MøllerFana IL20.12+2.059.10
4Helene NysæterBergens TF23.24+5.1710.38
5Hedda Erica EikangerGneist, IL25.55+7.4811.46
5Synne Marie SandviknesBergens TF25.55+7.4811.46

DN

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Livia Berbain FrøynesTIF Viking26.3620.27
0Iris Popsueva BuanesTIF Viking18.0113.51
0Maria ChristensonGneist, IL28.1921.46
0Frida Ingeborg EikangerGneist, IL22.2617.15
0Martine EnehaugTIF Viking25.4919.51
0Malene IngvaldsenTIF Viking25.5419.55
0Henrikke Lund OlsenTIF Viking29.5322.59
0Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking28.3521.59
0Live Albertsen MjeldeTIF Viking15.4212.04
0Aurora Indrebø OtteråTIF Viking27.2421.04
0Emilie Breistein PedersenTIF Viking28.2821.53
0Anna Richter LorentzenTIF Viking57.1644.03
0Katinka SannesTIF Viking28.3922.02
0Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking19.3315.02
0Sophia TakloGneist, IL28.1721.45
0Sigrid Eide TorgersenTIF Viking29.5222.58

HN

1 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bror Bakke-EllefsenTIF Viking52.3940.30
0Sigve Popsuev BuanesTIF Viking25.3819.43
0Sigmund Kosmos Drangsland MjaavatnTIF Viking19.4015.07
0Brage EngtrøFana IL20.1615.35
0Levi  Friis UrhaugTIF Viking56.3343.30
0Gjert GrønnevetIL Gular33.0925.30
0Håkon Helmich PedersenTIF Viking53.2541.05
0Markus Heldal HersvikFana IL20.3115.46
0Trygve LilleheilTIF Viking27.5221.26
0Asbjørn Manger MathisenTIF Viking49.0637.46
0Liam NielsenVaregg Fleridrett20.4115.54
0Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL16.4212.50
0Jonas Breistein PedersenTIF Viking25.4019.44
0Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett14.0610.50
0Aksel Richter LorentzenTIF Viking49.0837.47
0Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking23.2818.03
0Harald Helmich TorgersenTIF Viking52.4340.33
0Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking16.1912.33
0Henrik Hitland VangVaregg Fleridrett17.5913.50

H-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil HeksemFana IL21.2211.52
2Magnus DøskelandFana IL25.17+3.5514.02

H13-15

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL15.208.31
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett19.12+3.5210.40
3Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett19.29+4.0910.49
4Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett19.45+4.2510.58
5Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett22.44+7.2412.37
6Sjur GrønnevetIL Gular23.04+7.4412.48
7Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett26.52+11.3214.55
8Hermann UgleVaregg Fleridrett26.53+11.3314.56
9Sondre EngtrøFana IL39.01+23.4121.40

H16-18

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Bell LysakerFana IL16.547.40
2Andreas DaleBergens TF17.31+0.377.57
3Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett17.46+0.528.04
4Vegard Velle SivertsenBergens TF18.13+1.198.16
5Hans RogstadkjernetBergens TF20.38+3.449.22
6Stian LienOs Orienteringsklubb37.50+20.5617.11
7Daniel SkårOs Orienteringsklubb38.44+21.5017.36

H19-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett16.367.32
2Andreas NysæterBergens TF19.51+3.159.01
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett20.00+3.249.05
4Brage IversenBergens TF20.32+3.569.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor