Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 18 mai 2021

Klasser: Visa alla | D-12 | D13-15 | D16-18 | D19- | DN | HN | H-12 | H13-15 | H16-18 | H19- | Ledsager | Lagleder

D-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KjærgårdGneist, IL26.28
2Lea HagVaregg Fleridrett29.05+2.37

D13-15

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett18.52
2Live GrønnevetIL Gular20.24+1.32
3Idun HeklandIL Gular20.39+1.47
4Emilie SolvikGneist, IL22.17+3.25
5Ingrid HellevangGneist, IL24.24+5.32
6Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett26.31+7.39
7Tiril Hausberg KåstadFana IL32.47+13.55

D16-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF19.37
2Judit Margrethe MøllerFana IL20.13+0.36
3Helene NysæterBergens TF24.54+5.17

D19-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular21.49

DN

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emilie Breistein PedersenTIF Viking27.02
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking14.50
Iris Popsueva BuanesTIF Viking13.30
Solveig Markhus WingeTIF Viking23.38
Malene IngvaldsenTIF Viking23.33
Eirin IngvaldsenTIF Viking13.24
Lovise LitlekalsøyGneist, IL15.40
Maria ChristenssonGneist, IL28.31
Livia FrøynesTIF Viking15.53
Live Albertsen MjeldeTIF Viking15.09
Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking14.29
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking24.19
Katinka SannesTIF Viking24.15
Anna Richter LorentzenTIF Viking31.43

HN

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johan GjerstadVaregg Fleridrett19.22
Ole GjerstadVaregg Fleridrett19.25
Jonas Breistein PedersenTIF Viking17.52
Trygve LilleheilTIF Viking22.08
Gabriel StrømmeTIF Viking19.09
Peder Kolskår ToppeTIF Viking19.02
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking20.31
Gjert GrønnevetIL Gular16.47
Henrik Hitland VangVaregg Fleridrett10.37
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett12.19
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL9.41
Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking14.22
Levi Friis UrhaugTIF Viking24.15
Håkon Helmich PedersenTIF Viking31.46
Ole Helmich TorgersenTIF Viking16.12
Aksel Richter LorentzenTIF Viking16.06
Bror Bakke-EllefsenTIF Viking23.14
Asbjørn Manger MathisenTIF Viking24.55
Harald Helmich TorgersenTIF Viking15.20
Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking15.51
Mattis KleivTIF Viking23.16

H-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HeksemFana IL22.20
2Håkon SolvikGneist, IL27.25+5.05

H13-15

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL15.18
2Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett18.22+3.04
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett20.25+5.07
4Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett21.05+5.47
5Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett21.51+6.33
6Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett22.03+6.45
7Marius GuibertVaregg Fleridrett23.02+7.44
8Sjur GrønnevetIL Gular23.11+7.53
9Emil Øye KragsethIL Gular23.12+7.54
10Harald August GullaksenGneist, IL23.22+8.04
11Thord Nystuen SolliAskøy OL29.52+14.34
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H16-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Velle SivertsenBergens TF18.13
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18.58+0.45
3Brage Bell LysakerFana IL19.12+0.59
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett21.20+3.07

H19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.50
2Andreas NysæterBergens TF19.02+1.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor