Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 2 mai 2021

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17-20 | C-åpen 10-16 | C-åpen 17-20 | B-åpen 10-16 | B-åpen 17-20 | A-åpen 14-20 | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | Publikum

N-åpen

1 490 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian AlstadFrol ILfullført
Thea Emilie AlstadFrol ILfullført
Ingeborg Grande GuddingVerdal OKfullført
Mali GuddingFrol ILfullført
Håkon HemmingFrol ILfullført
Filip HildrumOK Skøynarfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Albert JacobsenFrol ILfullført
Matheo Arnevik JohansenFrol ILfullført
Iver Hov LomsdalFrol ILfullført
Emilie LægranStjørdals-Blink Orienteringfullført
Natalie LægranStjørdals-Blink Orienteringfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Trym Ness-JensenFrol ILfullført
Hannah Margrete SandnesengOK Skøynarfullført
Hedda Sofie SelsethFrol ILfullført
Sanna Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Marie StandalStjørdals-Blink Orienteringfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Nils Søberg FenstadOK Skøynarfullført

C-åpen 10-16

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torstein Gjedrem LundVerdal OK18.139.41

B-åpen 17-20

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Gjedrem LundVerdal OK45.3219.12

D 9-10

1 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne Gudding BarliVerdal OK14.569.13
Ingrid GuddingVerdal OK27.2016.52
Heidi RånesVerdal OK20.4912.50
Kristina Kjønstad UkkelbergFrol IL19.4612.12

D 11-12

1 880 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin RianStjørdals-Blink Orientering23.4012.35
2Nora HemmingFrol IL24.53+1.1313.14
3Solveig Skoglund LeitheFrol IL25.09+1.2913.22
4Sanna Iversen SalaterFrol IL32.18+8.3817.10
5Oda HøydalVerdal OK47.21+23.4125.11
Tuva Ness-JensenFrol ILikke startet

D 13-14

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia ReinåsFrol IL36.0515.13
2Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering37.09+1.0415.40
3Mia Stensland MelbyeVerdal OK38.12+2.0716.07
4Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK41.44+5.3917.36
5Hanna SkjerveVerdal OK56.27+20.2223.49

D 15-16

2 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar44.2316.44
2Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.05.46+21.2324.49
3Aurora HaugenVerdal OK1.07.46+23.2325.34
4Marit SvendgårdOK Skøynar1.09.46+25.2326.19
5Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK1.11.45+27.2227.04
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OKikke startet

D 17-20

3 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering46.5614.23

H 9-10

1 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes GuddingVerdal OK22.5314.07
Erik HemmingFrol IL17.3610.51
Mathias JacobsenFrol IL24.0714.53
Magnus JenssenFrol IL17.5811.05
Leander Arnevik JohansenFrol IL24.1314.56
Peder Hov LomsdalFrol IL21.2013.10
Jonas MatbergFrol IL17.2310.43
Trygve MunkebyFrol IL19.2211.57
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL21.3113.16
Julian Enes TromsdalVerdal OK28.4517.44
Petter Løvås ValstadFrol IL16.2510.08
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 11-12

1 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1William Mitchell IversenVerdal OK16.398.51
2Brage ReinåsFrol IL17.21+0.429.13
3Ovid Baglo BjørkengVerdal OK17.39+1.009.23
4Mads Stensland MelbyeVerdal OK21.56+5.1711.40
5Sigurd JenssenFrol IL23.33+6.5412.31
6Erik RånesVerdal OK26.03+9.2413.51
7Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering26.05+9.2613.52
8Remi Engan HeggelundFrol IL27.20+10.4114.32
9Daniel AlstadFrol IL30.00+13.2115.57
10Johannes MatbergFrol IL37.50+21.1120.07

H 13-14

2 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL24.5510.30
2Sivert Gudding BarliVerdal OK26.33+1.3811.12
3Ulrik HaugenVerdal OK32.07+7.1213.33
4Sander Iversen SalaterFrol IL35.44+10.4915.04
5Sondre Skoglund LeitheFrol IL37.15+12.2015.43
6Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering39.23+14.2816.37
7Noa HøydalVerdal OK1.14.23+49.2831.23
8Aron Alexander RotmoVerdal OK1.18.21+53.2633.03

H 15-16

3 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL33.1910.13
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK42.10+8.5112.56
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar48.00+14.4114.43
4Filip Mitchell IversenVerdal OK49.44+16.2515.15
5Håkon HallanOK Skøynar52.03+18.4415.57

H 17-20

4 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK32.017.10
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK38.03+6.028.31
3Hallvar HallanOK Skøynar43.11+11.109.40
4Ådne Krogstad StendahlFrol IL49.39+17.3811.07
5Iver Gjedrem LundVerdal OK1.07.23+35.2215.06

Publikum

5 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Odd Anders AlstadFrol ILdiskvalifisert
Nina Stensland MelbyeVerdal OKdiskvalifisert
Ann-Kristin Granamo AlstadFrol ILikke startet
Ragnhild BagloVerdal OKikke startet
John Sverre BarliVerdal OKikke startet
Hilde Beate BeitlandStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Stein Otto BjørkengVerdal OKikke startet
Benedikte DøskelandOK Skøynarikke startet
Tove EnganFrol ILikke startet
Jørn FenstadOK Skøynarikke startet
Tone FlægstadOK Skøynarikke startet
Ole Morten FrøsethVerdal OKikke startet
Eivind Grande GuddingVerdal OKikke startet
Mari GuddingVerdal OKikke startet
Rune GuddingVerdal OKikke startet
Jonny HaugenVerdal OKikke startet
Steinar HemmingFrol ILikke startet
Ingrid E. HildrumNOTEAMikke startet
Ole-Magnus HøydalVerdal OKikke startet
Tom Rune IversenFrol ILikke startet
Trond IversenVerdal OKikke startet
Jan JacobsenFrol ILikke startet
Marita JacobsenFrol ILikke startet
Runar JenssenFrol ILikke startet
Lisbeth JohansenFrol ILikke startet
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Hege Hov LomsdalFrol ILikke startet
Sondre LomsdalFrol ILikke startet
Einar LundVerdal OKikke startet
Lena Lyngsaunet AlstadFrol ILikke startet
Øyvind LægranStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Kurt Ove MelbyeVerdal OKikke startet
Eivind Ness-JensenFrol ILikke startet
Bjørn Åge ReinåsFrol ILikke startet
Terje RianStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Vigdis RianStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Trond Sturla RånesVerdal OKikke startet
Grete SalaterFrol ILikke startet
Hedda Kamille SandnesengOK Skøynarikke startet
Fritjof SandstadFrol ILikke startet
Marit Hæreid SandstadFrol ILikke startet
Jorid SelsethFrol ILikke startet
Håkon SkjerveVerdal OKikke startet
Margrete SkjerveVerdal OKikke startet
Lars Sandstad SkjesetFrol ILikke startet
Marte SkoglundFrol ILikke startet
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Heidi Krogstad StendahlFrol ILikke startet
Kristin StornesVerdal OKikke startet
Lars StrømOK Skøynarikke startet
Astrid SvendgårdFrol ILikke startet
Gro TeodorsenFrol ILikke startet
Dagfinn ValstadFrol ILikke startet
Gudrun VeskeOK Skøynarikke startet
Ole Martin VeskeOK Skøynarikke startet
Ida ÅrstadvoldVerdal OKikke startet
Jon Marius IversenVerdal OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor