Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløp i Sandefjord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløp i Sandefjord
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | N-åpen 1-19 år | D 9-10 | D11-12 | D13-14 | D15-16 | D17-19 | H 9-10 | H11-12 | H13-14 | H 15-16 | H17-19 | A-åpen | B-åpen | C-åpen | Sjåførklasse/konkurrerer ikke

N-åpen 1-19 år

930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mattis Gulliksen BrunbergSandefjord OKfullført
Georg  BøhmSandefjord OKfullført
Jenny  BøhmSandefjord OKfullført
Karoline Hauge JørgensenSandefjord OKfullført
Jakob Teodor LorentzenSandefjord OKfullført
Håkon Wike MørkSandefjord OKfullført
Benjamin OttesenSandefjord OKfullført
Anton WindvikSandefjord OKfullført
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILikke startet
Samuel LorentzenSandefjord OKikke startet

D 9-10

930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mia HasleSandefjord OK11.3412.26

D11-12

970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK14.4715.14
2Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL20.55+6.0821.33
Karen KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

D13-14

1 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK10.019.11
2Anne HaugbergAndebu IL16.09+6.0814.48
3Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK21.39+11.3819.51

H 9-10

930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Balder Solberg FredheimSandefjord OK8.449.23
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL16.4518.00
Henrik Nerli OmslandSandefjord OK12.0012.54
Casper Velstadbråten BangåsBotne SKikke startet

H11-12

970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian HaugbergAndebu IL16.2916.59
2Joel RöhrsStokke IL25.57+9.2826.45
Emil MarandSandefjord OKdiskvalifisert

H13-14

1 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK9.549.04
2Magnus SigurdssonStokke IL12.37+2.4311.34
3Marcus WindvikSandefjord OK18.36+8.4217.03
4Theo Solberg FredheimSandefjord OK24.29+14.3522.27

H15-16

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niclas GunnerødStokke IL27.0917.30
Brage EikåsSandefjord OKikke startet

A-åpen

1 550 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill-Ann TorpSandefjord OK18.4512.05
2Sunniva Nergaard BergStokke IL19.44+0.5912.43
3Runar KittilsenStokke IL20.16+1.3113.04
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK20.27+1.4213.11
5Kristine Sparre KnudsenStokke IL21.54+3.0914.07
6Hilde KløvstadSandefjord OK22.17+3.3214.22
7Tone StoklandSandefjord OK22.52+4.0714.45
8Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn23.17+4.3215.01
9Anne Lise AndreassenSandefjord OK25.10+6.2516.14
10Ragnar Niemi BergStokke IL25.51+7.0616.40
11Inger NergaardStokke IL32.12+13.2720.46
12Oddvar GjelstadSandefjord OK39.09+20.2425.15
Ole Kristian BangåsBotne SKikke startet
Margareta BrynhildsenStokke ILikke startet
Trond GjelstadSandefjord OKikke startet

B-åpen

1 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maike RöhrsStokke IL20.2218.41
2Hanne VilkeStokke IL34.03+13.4131.14

Sjåførklasse/konkurrerer ikke

1 550 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elisabeth WindvikSandefjord OKikke startet
Rune Firing HaugbergAndebu ILikke startet
Åsa MarandSandefjord OKikke startet
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet
Morten Fredheim SolbergSandefjord OKikke startet
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OKikke startet
Einar IdlandAndebu ILikke startet
Martin Mehlum HasleSandefjord OKikke startet
Jon SimonsenSandefjord OKikke startet
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILikke startet
Knut GjoneSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor