Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: torsdag 18 oktober 2012

DA

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristin LöfgrenOK Kolmården56.29
2Helen MartinsenIL Gular1.03.41+7.12
3Kirsti LysakerFana IL1.08.20+11.51

HA

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett40.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rune NygaardIL Gular40.47+0.40
3Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett45.04+4.57
4Jan KocbachFana IL45.54+5.47
5Magne KnudsenIL Gneist47.27+7.20
6Ivar HaugenKristiansand OK48.05+7.58
7Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett49.51+9.44
8Oskar RøenVaregg Fleridrett50.22+10.15
9Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett53.02+12.55
10Tore ReikvamFørde IL53.10+13.03
11Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett53.42+13.35
12Harald ValenVaregg Fleridrett54.48+14.41
13Tore Svein NeseAskøy OL55.24+15.17
14Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist55.53+15.46
15Sturle NordeideIL Gneist56.37+16.30
16Sondre DammTIF Viking56.57+16.50
17Daniel Martin de los RiosVaregg Fleridrett57.04+16.57
18Tor SørevikTIF Viking57.56+17.49
19Per Ola OttesenVaregg Fleridrett59.01+18.54
20Sverre OttesenVaregg Fleridrett59.31+19.24
21Mads Bratland ClaussenFana IL1.00.00+19.53
22Yngve NymarkAskøy OL1.00.10+20.03
23Ronny RykkjeFana IL1.00.19+20.12
24Ove DrangeAskøy OL1.00.23+20.16
25Jan SteinegerIL Gneist1.01.53+21.46
26Tommy SævareidFana IL1.05.58+25.51
27Kjetil DammTIF Viking1.08.03+27.56
28Andreas G. PoldenStord Orientering1.09.32+29.25
29Torgeir StrandFana IL1.10.23+30.16
30Trond LillealternFana IL1.10.56+30.49
31Knut A MolvikIL Gneist1.28.13+48.06
Svein LingaIL Gulardiskvalifisert
Håkon ReikvamIL Gulardiskvalifisert
Kenneth WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Morten Andreas NomeBSI - Orienteringdiskvalifisert

DB

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siren GreveBergens TF37.55
2Ingrid SandvollIL Gneist41.29+3.34
3Kårhild NordstadVaregg Fleridrett42.25+4.30
4Mariell ArntzenIL Gneist43.16+5.21
5Lise ChristensenTIF Viking45.06+7.11
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett45.38+7.43
7Johanne RaknerVaregg Fleridrett46.40+8.45
8Vibeke RykkjeFana IL46.49+8.54
9Linda KlanderudÅrstad IL51.20+13.25
10Hege FjellbirkelandIL Gular51.56+14.01
11Ingelinn MolvikIL Gneist56.13+18.18
Anne FjeldstadÅrstad ILdiskvalifisert
Constance StorvestreVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HB

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell Arne AskelandFana IL39.51
2Petter Dahl HjellvikNOR40.19+0.28
3Arild RøenSamnanger IL40.46+0.55
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett40.52+1.01
5Stein Ove DyngelandStatoil BIL41.39+1.48
6Kjell Erik MyreHordaveg BIL42.25+2.34
7Lars S. SkeideFana IL42.34+2.43
8Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett43.18+3.27
9Øistein BøeFana IL43.41+3.50
10Lars FjellangerFana IL44.15+4.24
11Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett45.43+5.52
12Bjørn-Inge SkageIL Gneist46.09+6.18
13Sander ClaussenFana IL47.47+7.56
14Erik JohannessenHordaveg BIL47.50+7.59
15Jarle RognøIL Gneist48.30+8.39
16Jan Erik ClaussenFana IL49.28+9.37
17Alfon Harald JohansenBergens TF49.44+9.53
18Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett51.02+11.11
19Ulf Morten SandalNOR55.58+16.07
20Dag SlettenBergens TF57.00+17.09
21Egil RonæssPorsgrunn OL58.52+19.01
22Per VikaneFana IL58.56+19.05
23Per Olaf TangenFana IL1.00.22+20.31
24Knut HestenesNOR1.02.36+22.45
Ørjan Eirik ValestrandFana ILdiskvalifisert

DC

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina SoligardBergens TF21.33
2Katrine MolvikIL Gneist25.54+4.21
3Inger Lise AngelskårTIF Viking33.53+12.20
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett37.13+15.40
5Anita Lindvik-SævareidFana IL39.58+18.25
6May-lill DammTIF Viking41.02+19.29
7Siri Elisabet HelleFana IL45.03+23.30
Mai Helen LingaIL Gulardiskvalifisert

HC

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonas OrsetIL Gular25.27
2Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett37.10+11.43
3Haakon Fredrik JoysVaregg Fleridrett37.21+11.54
3Aune DørmænenVaregg Fleridrett37.21+11.54
5Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett37.23+11.56
6Christian WisethVaregg Fleridrett45.46+20.19
7Martin ThomassenVaregg Fleridrett45.52+20.25
8Cornelius SivertsenVaregg Fleridrett46.53+21.26
Morten WisethVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor