Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for sprintcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: sprintcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 18 september 2012

D13-15

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett15.24
2Sigrid SøvikIL Gneist16.34+1.10
3Vilde SkageIL Gneist17.17+1.53
4Tonje Aasheim NymarkAskøy OL17.24+2.00
5Line LaurantsenIL Gneist17.53+2.29
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett18.05+2.41
7Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.32+4.08
8Lise Lotte FleslandIL Gneist20.12+4.48
9Ingunn Torød BusetIL Gneist21.19+5.55
10Julie AskelandFana IL22.05+6.41
11Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenIL Gneist25.52+10.28
12Tora Aasheim NymarkAskøy OL27.25+12.01
13Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular28.11+12.47
Hanne DaltveitFana ILikke startet
Eirin K S IngebrigtsenNORikke startet
Synne M S IngebrigtsenNORikke startet
Kårhild NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Marte Mjeldheim SandvollIL Gneistikke startet
Eirin Sudbø SivertsenIL Gneistikke startet
Sunniva TorvundIL Gneistikke startet

D16-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett14.17
2Vibeke RykkjeFana IL17.01+2.44
3Toril Aasheim NymarkAskøy OL17.42+3.25
4Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett18.20+4.03
5Marie DymbeIL Gneist21.44+7.27
6Ingelinn MolvikIL Gneist21.50+7.33
7Ina SkageIL Gneist21.52+7.35
Katrine MolvikIL Gneistikke startet

D19

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett14.07
2Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett15.23+1.16
3Ann-Elin BendiksenFana IL16.50+2.43
4Mariell ArntzenIL Gneist17.27+3.20
5Valentina DimitrovaIL Gneist17.55+3.48
6Elena GrandIL Gneist18.05+3.58
7Katrine Haaland LeveraasBSI - Orientering18.11+4.04
8Siri RamsnesIL Gneist20.24+6.17
9Kristin JægerBSI - Orientering20.33+6.26
10Silje ReistadFana IL21.02+6.55
11Elise RognsvågFana IL34.06+19.59
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Merla KubliVaregg Fleridrettikke startet
Kristin SmedstadNORikke startet
Nina Bergsvik ThornTIF Vikingikke startet

D40

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollIL Gneist15.53
2Marit NipenIL Gneist16.07+0.14
3Nina GogaBergens TF17.24+1.31
4Turid RognsvågFana IL17.40+1.47
5Mette RogneVaregg Fleridrett18.31+2.38
6Turid VrålstadVaregg Fleridrett18.37+2.44
7Marian Kjellevold MaldeIL Gular21.15+5.22
8Benedicte Monstad FleslandIL Gneist23.23+7.30
9Marianne DymbeIL Gneist24.44+8.51
10Anita Lindvik-SævareidFana IL31.32+15.39
11Stina HansonIL Gneist34.10+18.17
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tove AasheimAskøy OLikke startet
Anne Kjersti DaltveitFana ILikke startet
Anne GjestemoenBergens TFikke startet
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettikke startet
Nina Lokøen KnudsenIL Gneistikke startet
Mai Helen LingaIL Gularikke startet
Liv Sylvi MeyerIL Gneistikke startet
Inger K NesbøIL Gneistikke startet
Jorunn Sudbø SivertsenIL Gneistikke startet
Karianne StrømmeTIF Vikingikke startet

D60

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF19.38
2Berit HegdalBergens TF20.54+1.16
3Astrid OrmbergFana IL28.03+8.25
4Kari SecherBergens TF31.40+12.02
5Astri Ese HoleBergens TF33.25+13.47
6Ingrid RollFana IL34.42+15.04
7Ingvill VoldFana IL36.23+16.45

DN

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking15.05
2Alida Ottemo EegTIF Viking21.19+6.14
3Martine BerntssenIL Gular22.21+7.16
4Hedda Erica EikangerIL Gneist22.40+7.35
5Frida Myran BøTIF Viking22.46+7.41
6Oda Kjellevold MaldeIL Gular23.33+8.28
7Viola Bergsvik ThornTIF Viking24.08+9.03
8Marie Oen-SivertsenTIF Viking24.24+9.19
9Marita RustenTIF Viking24.26+9.21
10Rikke Emilie RustenTIF Viking24.37+9.32
11Hanne Emilie HelleNOR25.02+9.57
12Sofie Vågen YstebøTIF Viking27.00+11.55
13Oda RognøIL Gneist27.35+12.30
14Kristina SkjoldIL Gular41.01+25.56
14Sofie ThowsenIL Gular41.01+25.56
16Karine Austgulen GrandeIL Gular45.38+30.33
17Live Marie LisethTIF Viking52.34+37.29
17Synne SmestadTIF Viking52.34+37.29
Eirin SmestadTIF Vikingdiskvalifisert
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Thea RustenTIF Vikingikke startet
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

H13-15

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.37
2Øyvind JohannessenIL Gneist18.53+1.16
3Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19.00+1.23
4Kristian RykkjeFana IL19.48+2.11
5Erik DymbeIL Gneist21.53+4.16
6Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.57+5.20
7Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular24.20+6.43
8Simen DymbeIL Gneist25.37+8.00
9Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking27.04+9.27
10Sigurd Malmin HansenIL Gneist29.03+11.26
11Mads Jørgen SkageIL Gneist29.24+11.47
12Aune DørmænenVaregg Fleridrett31.13+13.36
13Peter FrønsdalTIF Viking32.59+15.22
14Bjørnar AlmelandFana IL33.01+15.24
Egil Lokøen KnudsenIL Gneistdiskvalifisert
Mathias RosenlundFana ILdiskvalifisert
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sondre DammTIF Vikingikke startet

H16-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett15.40
2Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett16.12+0.32
3Per Ola OttesenVaregg Fleridrett16.48+1.08
4Snorre LundeIL Gneist19.36+3.56
5Christian Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21.13+5.33
Mads Bratland ClaussenFana ILikke startet
Olav EkrheimFana ILikke startet

H19

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett14.52
2Trygve BuanesTIF Viking15.24+0.32
3Espen RognsvågFana IL15.28+0.36
4Espen KristiansenVaregg Fleridrett15.47+0.55
5Bjarte EikangerTIF Viking15.58+1.06
6Daniel Martin de los RiosVaregg Fleridrett16.52+2.00
7Andreas G. PoldenStord Orientering16.53+2.01
8Ronny RykkjeFana IL17.03+2.11
9Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett17.23+2.31
10Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett17.24+2.32
11Kasper ValestrandVaregg Fleridrett17.49+2.57
12Lasse SolheimVaregg Fleridrett17.51+2.59
13Håkon ReikvamIL Gular18.20+3.28
14Sturle NordeideIL Gneist18.56+4.04
15Pål ThomassenVaregg Fleridrett19.11+4.19
16Tore ReikvamFørde20.42+5.50
17Håkon SandvenFana IL20.44+5.52
18Øyvind ValenVaregg Fleridrett21.41+6.49
19Lars S. SkeideFana IL24.34+9.42
20Christoffer RaaIL Gneist29.25+14.33
Petter Oen-SivertsenTIF Vikingdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Morten Andreas NomeBSI - Orienteringdiskvalifisert
Magne KnudsenIL Gneistikke startet

H40

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.40
2Tom JohannessenIL Gneist18.22+0.42
3Sigurd EiknerFana IL18.34+0.54
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18.53+1.13
5Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist18.58+1.18
6Sverre OttesenVaregg Fleridrett19.54+2.14
7Harald ValenVaregg Fleridrett19.58+2.18
8Kristian LøvåsVaregg Fleridrett20.02+2.22
9Ole-Håkon SælenSamnanger IL20.17+2.37
10Ketil MaldeIL Gular20.18+2.38
11Kjetil DammTIF Viking20.29+2.49
11Tommy SævareidFana IL20.29+2.49
13Kjell Arne AskelandFana IL21.21+3.41
14Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett21.32+3.52
15Knut A MolvikIL Gneist22.08+4.28
16Espen HammerslandIL Gneist22.54+5.14
17Jarle RognøIL Gneist23.12+5.32
18Helge RosenlundFana IL23.45+6.05
19Tore Svein NeseAskøy OL24.24+6.44
20Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett24.36+6.56
21Knut GjestemoenBergens TF27.37+9.57
22Erling StrandBergens TF28.07+10.27
23Sindre EkrheimBergens TF30.18+12.38
24Inge DaleIL Gneist49.55+32.15
David Johan TjøswoldBergens TFdiskvalifisert

H60

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett22.35
2Dagfinn HoleBergens TF26.26+3.51
3Per VikaneFana IL26.35+4.00
4Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking27.05+4.30
5Otto Grahl-NielsenBergens TF31.28+8.53
6Egil RonæssPorsgrunn OL36.09+13.34
7Axel IngvaldsenTIF Viking37.20+14.45
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert
Atle AlvheimFana ILikke startet

HN

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Steinhaug MadslienVaregg Fleridrett14.27
2Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14.32+0.05
3Olav Hammersland GarnesIL Gneist18.51+4.24
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett19.26+4.59
5Aleksander RutleTIF Viking28.58+14.31
6Filip UnnelandTIF Viking29.03+14.36
7Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32.55+18.28
8Nikolay ØienBergens TF41.08+26.41
Ulrik HellenTIF Vikingdiskvalifisert
Martin Krokeide OttesenTIF Vikingdiskvalifisert
Håvard Flatebø TrættebergFana ILdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jørgen Oen-SivertsenTIF Vikingikke startet
Martin ThomassenVaregg Fleridrettikke startet
Christian WisethVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor