Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 4 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 4 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 10 juni 2021

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 7 dager! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | N2-åpen 11-16 | D 13-14 | C-åpen 11-16 | D 15-16 | D 17-20 | B-åpen 13-16 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | Skygge

N-åpen

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Oline Randli EldenFreidig18.40
Johannes Harneshaug RonæssFreidig34.28
Susanne AndersenFreidig25.56
Mikkel Skovholt BonnemaireFreidig22.31
Sander Grande MoldenFreidig28.18
Ingrid Margrete Melvær BjerkåsFreidig24.37
Oskar Elias HeggesetFreidig27.37
Sverre August HeggesetFreidig28.41
Johan GjerdeFreidig33.03
Eva GjerdeFreidig32.59
Leo Sjøgren CarlsenFreidig41.09
Maia AndersenByåsen IL28.34
Milla AndersenByåsen IL23.56
Theodor KampferNidarøst OK18.34
Birka Neese-FølstadFreidig22.24
Tina SletnerFreidig31.21
Eivind Helgemo FuruholtByåsen IL24.11
Berit Helgemo FuruholtByåsen IL33.23
Helene Aurstad BergumByåsen IL33.37
Einar Wold AaldeFreidig31.10
Ingrid Hohl ReenaasByåsen IL17.13
Lukas Skjærvold HammernByåsen IL27.27
Isak Skjærvold HammernByåsen IL27.27
Martin LonaWing OK28.10
Herman Hokseggen KleppWing OK31.29
Eskil Stabo-EegWing OK31.16
Håkon SteneWing OK29.53
Hedda Dalen GravaasWing OK35.38
Kristin BergtunWing OK35.10
Hedda Ulstad StoklandWing OK29.08
Mirja MohusWing OK19.37
Olivia Meyer JohansenWing OK28.32
Jakob Børset SkjerveWing OK35.18
Sverre Blix PrestmoWing OKikke startet

D 9-10

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sanna Dalsaune ThunFreidig29.11
Clara LeroyerFreidig23.43
Sara Grande MoldenFreidig22.41
Edith Skovholt BonnemaireFreidig22.19
Freya Mira SvendsenFreidig27.13
Zoe CoudertFreidig26.24
Sina Marstrand HasleFreidig36.55
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL24.45
Inga MoxnessByåsen IL19.44
Embla Neese-FølstadFreidig31.03
Andrea van DuinenByåsen ILikke startet
Ylva SkankeFreidigikke startet

D 11-12

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig39.08
Ella Horvik KvaaleFreidig58.52
Eva AmundsenFreidig26.40
Maja Sjøgren CarlsenFreidig25.00
Eirill Hagelid NorheimFreidig35.12
Alice Skovholt BonnemaireFreidig16.23
Ida Grønvik KvalenFreidig26.49
Marit Storler SnøfuglFreidig24.03
Irene Storler SnøfuglFreidig22.16
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL57.48
Una NomelandByåsen IL31.56
Vilde HaalandWing OK34.05
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK1.10.37
Lina SandquistOL Trollelg17.51
Eira Forsbak AsplemFreidigdiskvalifisert

N2-åpen 10-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirin Aas AuneFreidig26.56
2Solveig Helene AndersenFreidig27.40+0.44
3Jens Hallvar NordstrandFreidig29.33+2.37
4Kornelius AasFreidig35.37+8.41
5Sigurd SkaarFreidig39.22+12.26

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL21.20
2Vilde Nordgård LeirenByåsen IL26.35+5.15
3Hedda SæbøNidarøst OK30.09+8.49
4Ingeborg KolstadWing OK31.49+10.29
5Mari Lauvstad BrenneByåsen IL32.16+10.56
6Annika Lund EikremFreidig32.32+11.12
7Guro HaalandWing OK36.52+15.32
8Maia Ruano StrandWing OK37.50+16.30
9Inga Saur ThorinWing OK38.43+17.23
10Sofie Denstad EilertsenWing OK41.44+20.24
11Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg42.20+21.00
Emma ImslandWing OKdiskvalifisert
Erle Heksem KjellåsOL Trollelgdiskvalifisert

D 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Strømdal WikFreidig39.28
2Una KittilsenFreidig44.17+4.49
3Lina Storler SnøfuglFreidig46.11+6.43
4Ine Bohnhorst TegdanFreidig46.58+7.30
5Marie Wollan BenumByåsen IL52.18+12.50
6Malin Nordgård LeirenByåsen IL56.57+17.29
7Juni Hagelid NorheimFreidig58.06+18.38
8Tora KittilsenFreidig1.05.59+26.31

D 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Malene KolstadFreidig36.35
2Mathea Spets StorhovFreidig38.41+2.06
3Vilde Talgø-KristiansenFreidig49.12+12.37
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert

H 9-10

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Isak Garten-StolpnesFreidig37.21
Iver Sørensen BåtnesFreidig32.41
Linus Rise DanielsenFreidig32.38
Endre KroghFreidig43.46
Sverre BøhleFreidig26.44
Valentin KampferNidarøst OK28.19
Filip Leonard NolteFreidig22.28
Linus Fossum MalmringFreidig21.22
Anton NomelandByåsen IL20.30
Edvin Aurstad BergumByåsen IL28.41
Torstein Wold AaldeFreidig28.13
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL27.14
Peter Jøsang WithWing OK36.20
Ivar SæheimOL Trollelg24.04
Magnus BerntsenFreidigikke startet

H 11-12

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Edvard Østhus HasselFreidig37.13
Benjamin Bjørkvoll BolstadFreidig31.01
Martin Randli EldenFreidig19.55
Trygve BøhleFreidig25.39
Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig15.50
Eirik Martin SvendsenFreidig43.22
Imre Leander GangauneFreidig21.53
Daniel Gjøvikli-DrysdaleWing OK53.26
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig20.41
Erlend GrønliFreidig16.22
Sigurd Wold AaldeFreidig46.19
Olav MoxnessByåsen IL25.49
Paul KampferNidarøst OK44.18
Aksel HanssenByåsen IL20.14
Sondre StensethByåsen IL15.59
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg21.33
John Gjøvikli-DrysdaleWing OK53.26
Erlend OsenWing OK53.26
Olav Erik SætherWing OK53.26
Firmin CoudertFreidigdiskvalifisert

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LeroyerFreidig21.03
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg24.58+3.55
3Dagfinn StenvikByåsen IL30.41+9.38
4Sindre SoltveitOL Trollelg44.04+23.01
5Torstein AamByåsen IL54.35+33.32
Johannes LerliMelhus ILikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL34.32
2Vegard Lereim StorliFreidig35.19+0.47
3Alf Petter LynumFreidig35.32+1.00
4Ludvik Storler SnøfuglFreidig41.58+7.26
5Jakob Jøsang WithWing OK43.47+9.15
6Hallvard HellevikFreidig44.20+9.48
7Aslak MoxnessByåsen IL59.46+25.14
8Loke Strøm HaugsnesWing OK1.06.50+32.18

H 17-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil GrønliFreidig35.21
2Iver Dalsaune ThunFreidig35.25+0.04
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig35.41+0.20
4Sverre HellevikFreidig37.32+2.11
5Petter Andreas LonaWing OK39.22+4.01
6Vemund MølnvikFreidig47.42+12.21
Kristoffer LerliMelhus ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor