Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Baneheisprinten 2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Baneheisprinten 2020
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: lørdag 31 oktober 2020

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | D 70- | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70- | H-bedr | D-bedr | F-over17Løype1 | Åpen-Blå-Rød | Åpen-Grønn | D-10 | D11-12 | H-10 | H11-12 | D80 | H80

D 15-16

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BoothKristiansand OK21.539.43

D 17-

2 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenFredrikstad SK20.407.55
2Helen PalmerByåsen IL24.37+3.579.25
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK35.00+14.2013.24

D 50-

2 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Gro BørteKristiansand OKdiskvalifisert

D 60-

2 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri BjorvandBirkenes IL35.4513.41
2Siri ØkstadOddersjaa SSK39.52+4.0715.16
3Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK51.43+15.5819.48

D 70-

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten SalthaugKristiansand OK44.0219.34
2Solveig SchouOK Sør1.15.08+31.0633.23

H 13-14

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fabian JohannessenKristiansand OK18.248.10
2Emil NygårdBirkenes IL22.44+4.2010.06
3Jakob JohannessenKristiansand OK32.07+13.4314.16

H 17-

2 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK19.167.22
2Holger HottKristiansand OK22.54+3.388.46
3Brage TakleKristiansand OK23.32+4.169.00
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK23.43+4.279.05
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK24.39+5.239.26
6Kjell Arne HålandOK Sør25.51+6.359.54
7Erlend Odd BergeKristiansand OK26.12+6.5610.02
8Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK27.54+8.3810.41
9Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK28.07+8.5110.46
10Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL36.56+17.4014.09

H 50-

2 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK25.449.51
2Oluf BøckmanKristiansand OK26.40+0.5610.13
3Harald VingerhagenKristiansand OK30.24+4.4011.38
Per Olav HaarrGanddal ILikke startet

H 60-

2 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John HansenKristiansand OK26.5310.18
2Dag MoeKristiansand OK27.14+0.2110.26
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK27.47+0.5410.38
4Kristen RibeSøgne og Songdalen OK28.46+1.5311.01
5Jan BlandkjennKristiansand OK32.56+6.0312.37
6Arild BjørkenesMarnardal IL37.05+10.1214.12
7Magne Reier JørgensenKristiansand OK38.03+11.1014.34
8Paul Magne LundeSøgne og Songdalen OK38.53+12.0014.53
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 70-

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Widar Taxth LølandHisøy OK30.5613.44
2Nils Egil JohannessenIL Høvdingen31.21+0.2513.56
3Jan VærpSøgne og Songdalen OK31.31+0.3514.00
4Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen34.31+3.3515.20
5Bjørn A. SchouOK Sør1.14.00+43.0432.53
Audun KjøstvedtIL Høvdingenikke startet

H-bedr

2 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jack BjørnsenLøplabbet26.2810.08
2Jon Terje EkelandNye Veier BIL27.34+1.0610.33
3Marius SyvertsenIL Høvdingen28.15+1.4710.49
4Bjarne FærestrandKristiansand OK29.53+3.2511.26
5Thorbjørn VærpPoint Taken32.09+5.4112.19
6Jan Petter JohannessenIL Høvdingen32.31+6.0312.27
7Christian SævigITE Østerhus BIL44.20+17.5216.59 Last ned GPS-spor i gpx-format

Fullført over17 løype 1

2 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Fidje AndersenOK Sør39.2015.04

Åpen Blå-Rød

2 250 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper HottKristiansand OK33.0814.43
2Kåre DanielsenOddersjaa SSK34.22+1.1415.16
3Elke SchuttKristiansand OK36.41+3.3316.18
4Mette Heddeland MartensKristiansand OK37.22+4.1416.36
5Frank SolåsSøgne og Songdalen OK41.52+8.4418.36
6Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK43.58+10.5019.32
7Marianne KnutsenIL Høvdingen44.01+10.5319.33
8Pål AndersenSøgne og Songdalen OK47.12+14.0420.58

Åpen Grønn

1 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simon JohannessenKristiansand OK19.0811.19
3Fredrik Hennig LundeOK Sør34.32+15.2420.26
4Marius Lahr MoiNOTEAM52.42+33.3431.11
5Vegard Ro LohneKristiansand OK52.43+33.3531.11
6Samuel AndreasenKristiansand OK53.04+33.5631.24

D-10

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv JohannessenKristiansand OK31.1518.29

D11-12

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Othilie SødalKristiansand OK16.349.48
2Kristine LundemoenKristiansand OK29.47+13.1317.37

H-10

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Hennig LundeOK Sør25.1914.58
2Tobias Hagane DanielsenOddersjaa SSK25.37+0.1815.09

H80

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddbjørn J. HjetlandKristiansand OK44.1719.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor