Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 18 oktober 2020

Klasser: Visa alla | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | C-Åpen | N-Åpen

H 17-20

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL24.197.50
2Henrik R HoltHedrum OL29.43+5.249.35
3Kristoffer FjæreHedrum OL34.44+10.2511.12

H 21-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig JohnsenHedrum OL36.5211.53

H 40-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FjæreHedrum OL34.1811.03
2Eelco van RaaijHedrum OL40.30+6.1213.03
Atle BorgersenHedrum OLikke startet

H 50-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom AasrumHedrum OL27.399.32
2Espen JohnsenHedrum OL27.45+0.069.34
3Roger LysnesHedrum OL28.00+0.219.39
4Atle StrømHedrum OL29.17+1.3810.05
5Per Einar StrømHedrum OL37.34+9.5512.57
6Morten AndresenHedrum OL38.59+11.2013.26

H 65-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Dag NordkveldeHedrum OL41.1414.13

H 70-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NaufHedrum OL33.3413.25

H 80-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL41.4316.41
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK49.05+7.2219.38

D 13-14

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL21.1410.06

D 21-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Nauf BorgersenHedrum OL39.5912.53

D 40-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Reppesgård LieHedrum OL38.2413.14
2Torill Hynne FjæreHedrum OL39.55+1.3113.45

D 50-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Sølie LysnesHedrum OL41.3714.21
2Katrine van RaaijHedrum OL43.54+2.1715.08
3Elin BordøyHedrum OL48.17+6.4016.38
4Hilde Gunn HellenesHedrum OL48.18+6.4116.39
May NordkveldeHedrum OLdiskvalifisert

N-Åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise Nauf BorgersenHedrum OL24.4414.32
2Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL25.29+0.4514.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor