Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 18 oktober 2020

Klasser: Visa alla | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | C-Åpen | N-Åpen

H 17-20

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL12.535.51
2Henrik R HoltHedrum OL13.55+1.026.19
3Kristoffer FjæreHedrum OL18.41+5.488.29

H 21-

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig JohnsenHedrum OL16.297.29

H 40-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FjæreHedrum OL18.098.15
2Eelco van RaaijHedrum OL18.46+0.378.31
Atle BorgersenHedrum OLikke startet

H 50-

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom AasrumHedrum OL16.037.17
2Espen JohnsenHedrum OL16.51+0.487.39
3Atle StrømHedrum OL18.15+2.128.17
4Roger LysnesHedrum OL20.05+4.029.07
5Per Einar StrømHedrum OL23.36+7.3310.43
Morten AndresenHedrum OLdiskvalifisert

H 65-

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Dag NordkveldeHedrum OL22.0711.38

H 70-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NaufHedrum OL20.5813.06

H 80-

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL22.5814.21
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert

D 13-14

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL17.3010.56

D 21-

2 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLikke startet

D 40-

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Hynne FjæreHedrum OL18.309.44
2Kari Reppesgård LieHedrum OL19.58+1.2810.30

D 50-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Sølie LysnesHedrum OL19.0610.03
2May NordkveldeHedrum OL23.22+4.1612.17
3Elin BordøyHedrum OL26.08+7.0213.45

D 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Reppesgård LieHedrum OLdiskvalifisert

N-Åpen

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL25.0119.14
2Elise Nauf BorgersenHedrum OL25.06+0.0519.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor